Hosttech Review 2020 – To nie je zlé, ale videli sme lepšie

hosttech1


Hosttech je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo Hosttech je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.

Hosttech je webhostingová spoločnosť vo Švédsku, ktorá ponúka rôzne služby týkajúce sa webhostingu od roku 2003. Odvtedy obsluhovala viac ako 35 000 klientov s viac ako 110 000 doménami spolu s viac ako 1 500 vyhradenými servermi. Ich webhostingové služby sú vhodné pre väčšinu osobných a malých firiem. Ich podpora však trochu chýba a začiatočníci budú musieť zaplatiť, ak potrebujú prístup k službám vytvárania webových stránok pomocou drag and drop..

Funkcie a jednoduché použitie

Hostech ponúka škálovateľné webhostingové služby, ktoré sú vhodné pre väčšinu osobných a malých firemných webových stránok. Každý plán má nasledujúce základné vlastnosti:

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzené subdomény
 • 100 automatických inštalátorov aplikácií
 • Plesk cPanel
 • K dispozícii je filter spamu a antivírusový program

Ak hľadáte hosting, ktorý vám dáva väčšiu kontrolu nad vašim webom, je to skvelá voľba. Ponúkajú všetky nasledujúce funkcie s pridanou hodnotou:

 • Podporované pracovné miesta Cron
 • Denné zálohy
 • Podporované PHP 5.6, 7.1 a 7.2
 • Podporuje phpMyAdmin
 • Podporuje Perl a XML

Bohužiaľ nepodporujú Python alebo Ruby on Rails. Podporujú PHP až do verzie 7.2 a phpMyAdmin.

Hosttech plány zdieľaného hostingu neprichádzajú s tvorcom webových stránok. Začiatočníci sa budú musieť spoliehať na automatický inštalátor spoločnosti Hosttech, ktorý nie je tak robustný ako ostatní hostitelia webu.

Môžete nainštalovať program WordPress a ďalšie programy, ako napríklad Drupal, ale podporovaných je iba asi 100 aplikácií, kde iné stránky ponúkajú 300 alebo viac. tiež, ak ste zvyknutí používať štandardný cPanel, musíte sa naučiť používať Plesk, ako je to možnosť cPanel pre túto stránku.

Ceny a podpora

Hosttech ponúka štyri formy primárneho zdieľaného hostingu známeho ako easyhosting. Tu je stručný prehľad týchto plánov:

easySeasyeasylyAktionSpecial
skladovanie100 MB1GB20GB30GB
domény131010
MySQL databázynikto31010

Program easyS je určený iba pre najzákladnejšie webové stránky, pretože máte k dispozícii iba veľmi malé úložisko. osobne, Odporučil by som buď plán easyL alebo AktionSpecial, pretože majú k dispozícii dostatok úložného priestoru a veľa databáz MySQL.. Zdá sa, že neexistuje limit na veľkosť databázy, takže easyL a AktionSpecial budú dobrými možnosťami pre obchody elektronického obchodu, ktoré sa len začínajú.

Upozorňujeme, že nie je poskytnutá bezplatná doména ani certifikáty SSL. Za ne budete musieť zaplatiť ďalší poplatok.

Jednou z alternatív k ich štandardnému hosťovaniu je hosťovanie webových stránok. S hosťovaním ich webových stránok môžete pomocou ich švajčiarskeho editora drag and drop vytvoriť vlastný štandardný alebo elektronický obchod.. Všimnite si, že toto pohodlie prichádza s prémiou, ktorá je viac ako trojnásobná cena plánov easyhostingu.

Som veľmi sklamaný z podpory, ktorú poskytuje spoločnosť Hosttech. najprv, neposkytujú podporu živého chatu. Ich telefonická podpora je obmedzená a je platená telefonicky. Sú otvorené iba od pondelka do piatka od 8:30 do 11:00 a 2:00. do 16:00 CEST.

Poskytujú e-mailovú podporu s časom obratu 24 hodín. Na webových stránkach neposkytujú ani vedomostnú základňu. Pokúsil som sa kontaktovať podporu, ale všetky odpovede boli vo švédčine, takže sa zdá, že neposkytujú podporu v anglickom jazyku.

Ich webová stránka je vo švédčine alebo v rakúskom jazyku a služba Google Translate ju neprekladá dobre, takže nájdenie riešení na ich webovej stránke môže byť ťažké..

Ako sa hosttech vyrovná konkurencii?

Hosttech je viac ako schopný hosťovať vaše osobné webové stránky alebo webové stránky malých firiem, ale neočakávajte veľa podpory, pokiaľ za ne nebudete ochotní zaplatiť.. Predtým, ako bude spoločnosť Hosttech považovaná za čokoľvek iného ako priemerného hostiteľa webu, je potrebné viac funkcií pre začiatočníkov a aktualizovanú štruktúru podpory.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzené subdomény
 • Denné zálohy
 • Podporované sú PHP, phpMyAdmin, Perl a XML

Zápory

 • Platená telefonická podpora
 • Tvorca webových stránok drahý v porovnaní so štandardným hosťovaním
 • Podpora vo švédčine
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me