Hostmonster Review 2020 – Je to rozumná investícia?

hostmonster mainHostMonster je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


HostMonster poskytuje svoje služby od roku 1996. Jeho cieľom je poskytnúť malým podnikom a jednotlivcom čo najlepší zážitok z hostingu za prijateľnú cenu. Dosahuje to pomocou vysoko kvalitného hardvéru, účinných nástrojov správy, spoľahlivých záloh a dobrých obchodných praktík.

Funkcie a jednoduché použitie

hostmonster 1

Medzi funkcie HostMonster patrí:

 • Maximálna zaručená prevádzková doba
 • Zálohovanie stránok
 • Služba registrácie domén
 • Neobmedzené domény doplnkov
 • Poďme šifrovať a pozitívne certifikáty SSL SSL
 • Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma

Keďže sa spoločnosť HostMonster zameriava na malé podniky a jednotlivcov, je veľmi dôležité, aby sa starali o zákazníkov, ktorí nie sú technicky zdatní. Robí to dokonale tak, že ponúka bezplatného staviteľa webových stránok. Pomocou tohto nástroja stačí presunúť požadované widgety a komponenty na svoje miesto a máte vlastnú webovú stránku. Podobne existuje inštalačný program WordPress jedným kliknutím, ktorý vám pomôže nainštalovať najpopulárnejší softvér na blogovanie bez akýchkoľvek znalostí programovania.

Okrem programu WordPress existujú aj ďalšie užitočné skripty, pomocou ktorých môžete spravovať svoje webové stránky. Patria sem rôzne skripty na riadenie projektov, ako aj skripty na vytvorenie centra pomoci alebo systému na podporu vstupeniek na vašich webových stránkach. Medzi ďalšie populárne skripty patrí Moodle, Joomla, Drupal, TikiWiki a softvér na prieskum a prieskum.

HostMonster je nielen cenovo dostupný, ale tiež bohatý na funkcie. Toto je dokonale predvádzané jeho funkciami elektronického obchodu. Podporuje šifrovanie OpenPGP / GPG a zabezpečený server SSL. Môžete si vybrať zo širokej škály nákupných vozíkov pre váš internetový obchod, medzi inými napríklad OSCommerce a Zen Cart.

Ceny a podpora

hostmonster 2

Tri dostupné balíčky na serveri HostMonster sú Basic, Plus a Choice Plus. Ceny sú veľmi atraktívne, mali by ste však pamätať na to, že po prvom roku musíte platiť bežnú cenu a nie zníženú cenu. V troch balíkoch môžete hostiť jeden, desať a neobmedzený počet webových stránok.

Zatiaľ čo všetky balíčky ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, iba balík Choice Plus má neobmedzené webové úložisko. Všetky balíky obsahujú bezplatné certifikáty SSL a doménu. Balíky Plus a Choice Plus tiež ponúkajú atraktívne marketingové balíčky, ktoré vám pomôžu začať s propagáciou vašich webových stránok.

Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, môžete však použiť aj demo verziu služby na overenie kvality. Záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na doplnky a názvy domén, takže ak dostanete bezplatnú doménu a potom využijete záruku vrátenia peňazí, štandardná cena za doménu sa odpočíta a vy si ponecháte vlastníctvo domény.

HostMonster ponúka nepretržitú technickú podporu, hoci pre ostatné oddelenia je podpora obmedzená na pracovné hodiny počas celého týždňa. Môžete ich kontaktovať telefonicky, live chatom, lístkami alebo poštou. Znalostná základňa, žiaľ, nie je veľmi atraktívna a obsahuje iba niekoľko článkov, ale živý chat ju tvorí..

Pri skúšaní živého chatu som sa okamžite spojil s agentom a požiadal ma, aby som mohol uviesť svoje e-mailové ID. Vždy, keď to robia podporní agenti, vždy ma to dráždi, aj keď chápem, že iba zhromažďujú kontaktné informácie pre svoje marketingové oddelenie. Agent podpory bol napriek tomu skutočne užitočný a okamžite odpovedal na všetky moje otázky.

Koľko stojí hostmonster? Hostmonster ponúka plány od 5 do 7 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Hostmonster by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Hostmonster vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Hostmonster tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Hostmonster? Hostmonster nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Hostmonster je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hostmonster vyrovná konkurencii?

HostMonster je cenovo dostupný a bohatý na funkcie. Zdá sa, že jeho balíčky sú šité na mieru jednotlivým blogerom a klientom elektronického obchodu. Balíky sú cenovo dostupné a užívateľsky príjemné, rovnako ako podpora zákazníkov. HostMonster je v teréne už dlho a to sa odráža v tom, ako uspokojuje potreby priemerného majiteľa webových stránok.

HostMonster môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Neobmedzené domény doplnkov
 • Ponúkané riešenia elektronického obchodu
 • Dostupné dostupné balíčky
 • Responzívny priamy rozhovor 24/7

Zápory

 • Iba účty založené na systéme Linux
 • Cena sa zvyšuje po prvom roku
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me