Hostkey Review 2020 – Je to rozumná investícia?

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Hostkey môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť HOSTKEY bola založená v roku 2007 a je renomovanou telekomunikačnou spoločnosťou, ktorá ponúka špecializované servery, služby kolokácie a cloudové riešenia zákazníkom v Európe a Rusku. Firma má dátové centrá v USA, Rusku a Holandsku. Medzi ich kľúčových IT partnerov patria Microsoft, cPanel, Huawei, NGINX a DataPro.

Vlastne sme viedli rozhovor s vedúcou predstaviteľkou spoločnosti Hostkey a tu je to, čo sme sa naučili.

Funkcie a jednoduché použitie

Spoločnosť HOSTKEY prevádzkuje dátové centrá triedy III so 42 jednotkami na stojan v New Yorku, Moskve a Meppeli, čo znamená, že získate jediný vstup na tri masívne trhy. Každý server je osobne zostavený a skontrolovaný tímom profesionálov. So svojimi plne redundantnými systémami si môžete vychutnať prispôsobené stojany a plný vzdialený prístup na vrchole svojej 24/7 podpory.

HOSTKEY svieti v poskytovaní plne prispôsobené riešenia hostenia ktoré spĺňajú všetky pokročilé potreby servera. Bez ohľadu na to, aký komplikovaný je projekt, dodajú ho včas a profesionálne.

Ich balíčky prichádzajú s množstvom funkcií, ktoré vyhovujú rôznym potrebám zákazníkov, ale sú obzvlášť vhodné pre firemných a súkromných klientov s miestami s vysokou prevádzkou. Medzi tieto vlastnosti patrí:

 • 99% dostupnosti SLA
 • Licencovaný softvér
 • Zabezpečené dátové centrá
 • Bloky adries IPV4 / 6
 • Každodenná podpora
 • Rutinné zálohy

S HOSTKEY môžete používať súkromný softvér alebo softvér s licenciou na prenájom od cPanel, NGINX alebo Microsoft. Po výbere budú nainštalujte a nasaďte softvér na dedikované servery v priebehu niekoľkých minút. Pre komplexné projekty si môžete prenajať sieťové vybavenie za rozumné ceny. Ich sieťoví inžinieri vám pomôžu s konfiguráciou a údržbou týchto serverov.

Ak potrebujete ďalšie IPV4 adresy, môžete ich získať jednotlivo alebo v baleniach po 32 až do 512 naprieč Spojenými štátmi, Holandskom a Ruskom. Spoločnosť tiež bezplatne prideľuje adresy IPV6 na všetkých svojich platformách. Ak si ich chcete objednať v blokoch, môžete sa porozprávať s ich tímom podpory.

HostKey

HOSTKEY má elegantné a užívateľsky prívetivé rozhranie. Na klientskom portáli si môžete objednať nové služby, upraviť nastavenia svojho účtu, získať prístup k znalostnej báze alebo kontaktovať podporu. Webové stránky spoločnosti tiež plne reagujú, čo znamená, že k svojmu správcovskému panelu môžete pristupovať dokonca aj na vašom smartfóne.

Ceny a podpora

Plány spoločnosti HOSTKEY sa zameriavajú na zákazníkov, ktorí sa viac zaujímajú o výkon a dostupnosť, než o ceny, takže nie sú lacní. Ale pri pohľade na vlastnosti sú ich ceny opodstatnené. Nenájdete lepšiu ponuku, ako ponúka spoločnosť HostKey svojim zákazníkom.

Ak chceš Riešenia VPS alebo dedikované servery, môžete ich získať za zvýhodnené ceny s možnosťou pridať ďalšie funkcie. Môžete si objednať vlastné servery alebo si kúpiť vopred pripravené servery s plným prístupom root. Obávam sa len, že niektorí z nich používajú zastaralý hardvér. 1-4 jadrá CPU sú však skvelou voľbou pre niekoho, kto chce väčšiu kontrolu nad svojimi servermi.

HOSTKEY poskytuje nepretržitá podpora IT zákazníkom. S podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni sa nebudete musieť starať o problémy so serverom a namiesto toho sa môžete zamerať na rast svojho podnikania. Technici a správcovia systému sú vždy v pohotovosti na vyriešenie problémov so serverom, aby vaše webové stránky a aplikácie boli vždy k dispozícii. V prípade núdze vám odporúčame zavolať technickú podporu, aby ste veci urýchlili.

Live chat a podpora lístkov sú k dispozícii aj na väčšinu dňa. Pomocou oboch kanálov môžete osloviť ich oddelenie fakturácie a predaja, ktorého personál je ochotný a ochotný personál, ktorý počúva viac, ako hovorí. Určite to nie je ten druh podpory, ktorý vás prinúti zatlačiť si krk alebo vás bombardovať. Celkovo sú moje skúsenosti s tímom podpory HOSTKEY pozitívne.

Ako doplnok si môžete vybrať balík SLA, ktorý je pre vás najvýhodnejší. Nájdete tu rôzne typy podpory predaja lístkov, monitorovania a reštartovania servera, náhradných dielov, záloh a dokonca aj špecializovaného osobného technika, ktorý zaistí, že váš server bude vždy pracovať optimálne..

Koľko stojí Hostkey? Hostkey ponúka viac programov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Hostkey by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Hostkey vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z hostkey tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Hostkey? Hostkey nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Hostkey je malý poskytovateľ vysielania pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hostkey vyrovná konkurencii?

Ak chcete vynikajúcu správu serverov alebo cloudhostingovú službu, ktorá sa dodáva s prispôsobiteľnými serverovými stojanmi a najvyššou úrovňou bezpečnosti, nehľadajte nič iné ako HOSTKEY.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Rýchle nastavovacie časy
 • Veľa funkcií
 • Zabezpečené dátové centrá triedy III
 • Denné a týždenné zálohy

Zápory

 • Žiadne zdieľané plány hostenia
 • Na drahšej strane
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me