Hostiteľské recenzie Recenzia 2020 – Prečo sa používatelia páčia

hostripples1


Hostripples je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky ako Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.

Hostripples je v podnikaní viac ako päť rokov, a v tom čase, teraz hostiť stránky pre viac ako 50 000 klientov vo viac ako 15 dátových centrách po celom svete. Ak chcete ponúknuť široký výber možností hostenia, zoznam ich štandardných funkcií prevyšuje tie z mnohých vysokorýchlostných webhostingových služieb..

Funkcie a jednoduché použitie

S Hostripples máte možnosť Vyberte si z hostenia SSD cPanel, hostingu Linux alebo webhostingu Asp.net/Windows. Celý hosting sa nachádza na vysokokvalitné servery, ktoré zahŕňajú redundantné a záložné zdroje napájania a takmer 100% záruku dostupnosti.

Či už chcete vytvoriť základný blog alebo vyvinúť robustný firemný web, s nástrojmi Hostripples nájdete veľa nástrojov. Ponúkajú nasledujúce štandardy funkcií pre všetky plány:

 • Zadarmo tvorca stránok
 • Inštalátor na jeden klik pre 419 skriptov, 119 tried PHP a množstvo aplikácií CMS
 • Bezplatná migrácia
 • Neobmedzená šírka pásma a úložisko (okrem hostenia SSD)
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov

Ak hľadáte hostiteľa, ktorý môže poskytnúť robustnejšie funkcie alebo väčšiu kontrolu nad vašim webom, hostripples to urobí rovnako. Medzi ich pokročilé funkcie patrí:

 • Zálohy dvakrát týždenne
 • Ochrana pred zamračením
 • Cron pracovných miest
 • Podporované CGI / Perl
 • Image Magick podporované
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Nástroje AttractSEO

Ak máte obavy o bezpečnosť webových stránok a zabránenie útokom DDoS, Ochrana pred clonami je vynikajúcim prínosomta jedna, ktorú málokto ponúka ako súčasť svojich štandardných funkcií. Podpora pracovných miest CGI a Cron je tiež trochu zriedkavý. Ak chcete zachovať svoje údaje v bezpečí alebo chcete predávať produkty online, SSL certifikáty sú nevyhnutné a Hostripples to ponúka zadarmo.

Hostripples nemohlo urobiť to oveľa jednoduchšie, aby vaše stránky online. Pre začiatočníkov máte prístup k Tvorca webových stránok a Softaculous web-app installer. Nainštalujte si WordPress a ďalšie aplikácie CMS jedným kliknutím. Máš plný prístup k cPanelu spolu s nahrávaním FTP vytvorte svoje stránky tak, ako chcete.

Ceny a podpora

Každý plán hostenia (SSD, Linux a Windows) ponúka tri úrovne služieb, pričom všetky majú mnoho rovnakých funkcií s kľúčovými rozdielmi uvedenými nižšie..

šikovnýobchodnépodnik
Doména zadarmožiadnyAk sa vypláca ročneAk sa vypláca ročne
domény110neobmedzený
subdomény530neobmedzený
Aliasy domén530neobmedzený
Veľkosť databázy200 MB900MBneobmedzený
MySql Databázy210neobmedzený
Poštové zoznamy1025neobmedzený
Úložisko plánu SSD5GB20GB50GB

Poznač si to Hosting SSD má obmedzenia na ukladanie svojich údajov. Bol by som radšej, keby to bolo neobmedzené ako iné plány. Tiež by som chcel, aby všetky plány dostali bezplatnú doménu, aj keď ste museli platiť ročne, aby ste ju dostali.

Jednou z výhod výberu pomocou hostingu SSD alebo hostingu Linuxu je, že si môžete zvoliť svoje dátové centrum. pre SSD hosting, máte na výber dátové centrá vo Veľkej Británii, Indii alebo Poľsku. pre Linux hosting, môžete si vybrať zo 17 dátových centier vrátane USA, Veľkej Británie, Kanady, Nemecka, Talianska a Holandska.

Aj keď nie je k dispozícii žiadny bezplatný prístup, ponúkajú 30-dňová bezpodmienečná záruka vrátenia peňazí o všetkých plánoch.

Hostripples má jedno z pôsobivejších nastavení podpory, ktoré som videl. Majú dosť rozsiahla vedomostná základňa ako aj sekcia preberania, kde môžete získať príručky, programy a ďalšie súbory aby sme vám pomohli vytvoriť vaše stránky.

Môžeš získať podporu priamo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo prostredníctvom živého chatu. Približne za 30 sekúnd som bol schopný spojiť sa so zákazníckou podporou a na moju otázku som bol schopný získať relatívne rýchlu odpoveď. Po pripojení vám odporúčame položiť aspoň jednu otázku, aby ste predišli problémom s komunikáciou.

Ako sa hostiteľské vlnky zhodujú s konkurenciou?

Hostripples vám pomôže urobiť veľké Splash so svojím webom

Hostripples ponúka viac možností pre webhosting ako väčšina poskytovateľov zdieľaného hostingu. Ich vynikajúce štandardné funkcie uľahčujú vytváranie webových stránok ľubovoľnej veľkosti a poskytujú vám nástroje potrebné na dosiahnutie úspechu.

Hostripples môžu ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma pri mnohých plánoch
 • Zadarmo tvorca stránok
 • Softaculous install installer
 • Bezplatná migrácia

Zápory

 • Plány SSD majú obmedzenia úložiska
 • Domény, ktoré nie sú ponúkané vo všetkých plánoch
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me