HostingNet Review 2020 – Prečo je to vaša najlepšia stávka

HostingNet1


HostingNet sídli v Čile a pôsobí v podnikaní od roku 2008. Ponúkajú zdieľaný hosting, hosting pre predajcu a hosting VPS vhodný pre mnoho webových stránok. Spoločný hosting ponúka fantastické funkcie vrátane úložiska SSD, neobmedzenej šírky pásma a bezplatných certifikátov SSL.

Vlastnosti a ľahké použitie

HostingNet ponúka vynikajúca škála funkcií pre ich zdieľané hostingové plány, ktoré zahŕňajú slušné úložisko SSD a neobmedzenú šírku pásma. Tu je niekoľko ich základných funkcií:

 • Podpora PHP 5.4 – 7.2
 • cPanel
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Neobmedzené subdomény
 • Neobmedzené databázy na väčšine plánov
 • Tvorca webových stránok
 • Softaculous auto-installer

Ponúkajú tiež peknú škálu funkcií s pridanou hodnotou vrátane certifikáty SSL zadarmo:

 • Bezplatný certifikát SSL pre každú doménu
 • Firewall a antivírusová ochrana
 • CloudLinux OS
 • Podpora Pythonu

HostingNet dokonca ponúka Hostingový balík Micro Enterprise, ktorý neprichádza so žiadnymi doplnkovými doménami, ale s funkciami neobmedzené databázy, e-maily a mesačný prenos. Je zrejmé, že ide o ľahkú verziu ich balíkov, ktoré sú zjednodušené pre malé podniky a majú iba jednu webovú stránku; zvyšok ich balíkov ponúka aspoň jednu doménu doplnku. Zrejme si nemysleli, že by tieto malé podniky vyžadovali úložisko SSD: 5 GB úložisko zahrnuté v pláne Micro Enterprise nie je SSD, ale zvyšok ich zdieľaných plánov hostenia to v predvolenom nastavení obsahuje.

Jedným z pozoruhodných aspektov je, že ponúkajú ochranu pred firewallmi a antivírusmi. Bohužiaľ, mnoho poskytovateľov tento štandard neposkytuje.

Bol som trochu sklamaný, keď som to videl neponúkajte úplné zálohy webových stránok. V súčasnosti ponúkajú iba týždenné zálohovanie e-mailov a databáz na všetkých plánoch.

Ak ste začiatočník, dajte tohto hostiteľa do svojho užšieho výberu, pretože ponúka ako tvorcu webových stránok, tak aj Softaculous auto-installer. Tvorca webových stránok ponúka takmer 200 rôznych šablón. Tí, ktorí majú skúsenosti s tvorbou webových stránok, môžu na vytvorenie webovej stránky použiť cPanel a FTP.

stanovenie ceny a podpora

HostingNet ponúka sedem plánov zdieľaného hostenia webových stránok. Plány majú rovnaké vlastnosti, ako sú uvedené vyššie, s nasledujúcimi rozdielmi:

MikropodnikekonomickýwebprofesionálnySMEspoločnosťprávnických
skladovanie5GB1 GB SSD2 GB SSD3,5 GB SSD6 GB SSD12 GB SSD30 GB SSD
databázyneobmedzený510neobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
e-mailyneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Domény doplnkov0123456

Na povrchu, mohli by ste si myslieť, že plán Micro Enterprise by bol cestou pre jednu doménu, ale je tu háčik. Umožňuje vám hosťovať až tri webové stránky. Toto je zvláštne, ak si uvedomíte, že vám v rámci tohto plánu poskytujú 5 GB úložného priestoru. Osobne by som išiel s plánom Professional alebo vyšším, pretože ponúka neobmedzené databázy.

Ceny sú o niečo lepšie ako priemerný poskytovateľ a sú lacnejšie, ak platíte za službu za dva alebo tri roky vopred. Získate tiež bezplatné certifikáty SSL, ktoré vám ušetria peniaze od mnohých poskytovateľov. Bohužiaľ, žiadny z týchto programov vám nedáva bezplatnú doménu, takže môžete ušetriť peniaze za certifikáty SSL, ale za registráciu domény budete platiť až.

Technická podpora je priemer s telefonickou podporou, online podporou vstupeniek a podporou živých rozhovorov. Nezdá sa, že by live chat bol 24/7, pretože som sa k nemu cez tento kanál nedostal. Ponúkajú a FAQ, ale to je do istej miery obmedzené.

Koľko stojí HostingNet? HostingNet ponúka plány od 27 do 80 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán HostingNet by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. HostingNet vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z HostingNet tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora HostingNet? HostingNet sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež výsledkom toho, že HostingNet je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa HostingNet zhoduje s konkurenciou?

HostingNet ponúka nadpriemerné služby zdieľaného hostenia, ktoré sú skvelé pre začiatočníkov a vhodné pre najpokročilejších webmasterov. Absencia bezplatnej registrácie domén ich však robí menej dostupnými ako ich konkurencia.

Pros

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Tvorca webových stránok
 • Softaculous auto-installer
 • Bezplatné certifikáty SSL

Zápory

 • Žiadna bezplatná doména
 • Živý chat nie 24/7
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me