Hostico Review 2020 – Prečo je to vaša najlepšia stávka

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Hostico môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Hostico sa špecializuje na webhosting, VPS a dedikované servery, aj keď ponúkajú aj registráciu domén, certifikáty SSL, zálohy a siete na doručovanie obsahu (CDN). Ich servery sú umiestnené v dátovom centre certifikovanom podľa ISO 9001 v Bukurešti, ktoré má redundantné sieťové pripojenie. Hostico poskytuje celý rad flexibilných plánov plná podpora anglických a rumunských zákazníkov, a ich webová stránka vhodná pre mobilné zariadenia sa ľahko naviguje.

Hoštice

Funkcie a jednoduché použitie

Na rozdiel od niektorých hostingových spoločností v Rumunsku prevádzkuje spoločnosť Hostico výkonné servery rýchle sieťové pripojenia. Ich servery sú bezpečné a optimalizované pre rýchlosť a sú prístupné z rôznych miest po celom svete. Najlepšie na tom je, že prostredníctvom R1Soft CDP poskytujú automatické a prírastkové zálohy pre zákazníkov so zdieľanými plánmi hostenia alebo servermi VPS OpenVZ. Toto je prístupné z cPanelu.

Môžeš ľahko vytvoriť webovú stránku pomocou nástroja SiteBuilder alebo nasadenie webovej stránky CMS s databázami MySQL pomocou inštalačného programu Softaculous s viac ako 100 bezplatnými skriptmi. Skripty vám pomôžu vytvoriť osobné blogy, fóra, fotogalérie a e-shopy behom niekoľkých minút. a na to, aby ste mohli začať, nemusíte mať žiadne znalosti ani skúsenosti s programovaním.

Pri zdieľanom hostení sa môžete zaregistrovať na osobný, obchodný alebo SEO hostingový plán s úložiskom SSD až 25 GB. Ich hostingové účty sa dodávajú s certifikátmi SSL, automatickými zálohami a množstvom vyhradených protokolov IPv4 & IPV6 adresy a webové e-maily. Ak sa zaregistrujete pre svoje ročné plány, dostanete zadarmo .com doména a bezplatný prenos webových stránok.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí:

 • cPanelový ovládací panel
 • Cloud Linux
 • Cloud Flare
 • SiteBuilder
 • Softaculous install installer
 • FTP účty
 • Automatické zálohovanie
 • WebMail (SMTP, POP3, IMAP)
 • Správca súborov
 • Webové štatistiky AWStats
 • Nástroje SEO
 • Editor DNS
 • Rootový prístup
 • PHP 5.X
 • MySql 5.X
 • Google Apps
 • VirusTotal

Po prechode zo zdieľaného hostingu nájdete prispôsobiteľné virtuálne servery SSD s plnou podporou virtualizačných technológií OpenVZ a XEN. Môžete si vybrať ktorýkoľvek z ich virtualizovaných počítačov, ktoré majú procesory Intel Xeon alebo Westmere s až 1 600 MHz DDR III RAM. Keď prispôsobíte veľkosť serverom Midi SS, získate viac úložného priestoru a výpočtového výkonu vrátane neobmedzeného mesačného prenosu a vyhradenej adresy IPv4. So serverom OpenVZ VPS Midi získate stroj WHM / cPanel, oveľa viac úložného priestoru, nemeranú šírku pásma a vysokú rýchlosť čítania / zápisu. Jo, a bezplatnú technickú podporu.

Dostupnosť webových stránok môže znamenať pre každú firmu rozdiel medzi ziskom a stratou. S 99,9% záruka dostupnosti siete, Hostico zaisťuje, že vaše webové stránky a aplikácie sú plne prístupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Takže si môžete oddýchnuť.

Migrácia na spoločnosť Hostico je taká jednoduchá. Hneď ako sa zaregistrujete, požiadajte tím technickej podpory, aby vám pomohol s migráciou na cPanel. Vykonajú úplnú migráciu vašich webových stránok, databáz a e-mailov, takže už nemusíte od nuly.

Všetky hostingové účty sú poháňané cPanel, najobľúbenejším administratívnym rozhraním na svete. Môžete nastaviť e-maily, vytvárať databázy, sledovať štatistiku webových stránok a dokonca získať certifikáty SSL a úložný priestor.

Ceny a podpora

Hoštice je cenové plány porovnávajú priaznivo s inými poskytovateľmi hostingu, a môžete platiť kartou Visa, MasterCard, bankovým prevodom alebo PayPal. Páči sa mi skutočnosť, že ponúkajú bezplatné prevody webových stránok, doména free.com a bezplatné certifikáty SSL. A najlepšie je, že všetky webhostingové a VPS balíčky sa dodávajú s 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Hostico poskytuje spoľahlivý tím technickej podpory, ktorý hovorí po anglicky a rumunsky nepretržitá profesionálna pomoc o nespočetných hostiteľských problémoch. Manažéri dát na mieste sú v pohotovostnom režime na reštartovanie serverov, výmenu chybného hardvéru a zmenu záložných pások. To však nie je všetko, pretože tiež monitorujú výkonnosť vašich serverov, aby zabezpečili hladký chod. K tejto podpore máte prístup prostredníctvom živého chatu, e-mailu, lístka alebo telefonického hovoru medzi 8:00 a 22:00.

Koľko stojí Hostico? Hostico ponúka plány od 1 do 23 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Hostico by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Hostico vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Hostico tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Hostico? Spoločnosť Hostico nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Hostico je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Hostico vyrovná konkurencii?

Hostico ponúka stabilný zdieľaný hosting a výkonné VPS s diskovým úložiskom SSD, plus profesionálnu podporu, za cenu, ktorá je pre rumunských konkurentov ťažko porovnateľná.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Plány bohaté na funkcie
 • 24/7 technická podpora
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Podpora lístkov nie je okamžitá
 • Obmedzené zálohy v rámci zdieľaného hostenia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me