Host.AG Recenzia 2020 – je podceňovaná?

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Host.ag môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Host.ag so sídlom v Bulharsku poskytuje jedno z najlepších špecializovaných hostingových riešení v Európe. Spoločnosť prevádzkuje dátové centrá triedy III, ktoré obsluhujú viac ako 23 000 zákazníkov po celom svete.

Funkcie a jednoduché použitie

Host.ag je vybavený funkciami, ktoré obohatia váš zážitok z hostenia. Toto je to, čo získate, keď sa zaregistrujete pre ich špecializované hostingové plány.

 • cPanel prístup
 • 24/7 technická podpora
 • 99,9% dostupnosť siete
 • Povolený hosting IPv6
 • Bezplatná migračná služba
 • 3-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Bezplatná ochrana DDoS
 • Konkurenčné ceny

Keď hľadáte špecializované hostingové riešenia, vždy chcete získať čo najlepšie od poskytovateľa. Obchodní zástupcovia na serveri Host.ag vyhodnotia vaše potreby a odporučia riešenie hostingu, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám na výkon a bezpečnosť. Keď sa zaregistrujete, technický tím pripraví vaše podnikové riešenie zdarma. Doručenie vašej objednávky bude trvať maximálne 24 hodín.

Host.AG

Nemám žiadne pochybnosti o kvalite hardvéru. Používajú spoločnosť Dell, ktorá je mojou obľúbenou značkou a jednou z najlepších na trhu. Základom hardvéru sú viaceré siete triedy I od spoločností Seabone, Telefonica, NTT a Cogent. sieťová infraštruktúra je nadbytočná vďaka optickým spojom s rôznymi fyzikálnymi cestami. Vďaka nízkej miere zlyhania a bez prestojov sa ich servery môžu starať o všetky kritické projekty. Svedectvo zákazníkov je dosvedčené.

Máte obavy výkon servera? Host.ag ťa nezklame. Zákazníci sa tešia monitorovaniu servera 24 hodín denne a obnove systému. Majú senzory na monitorovanie stavu hardvéru a narušenia, ktoré zisťujú a riešia technické problémy, ktoré by mohli narušiť výkon vašich vyhradených počítačov. Tu je čerešnička na torte. Dostanete bezplatná ochrana DDoS ktoré zmierňuje hrozby DDOS zamerané na vaše webové stránky alebo online služby, takže na vaše servery môže prúdiť iba legitímna prevádzka.

Ak máte záujem o zmenu alebo migrácia na server Host.ag, budete radi, keď viete, že spoločnosť ponúka bezplatnú a rýchlu migráciu webhostingu pre riešenia na Plesk, DirectAdmin a cPanel. Ich experti na hosťovanie vám pomôžu preniesť hostiteľské účty, databázy a súbory zo starého hostiteľa na váš nový účet poháňaný servermi Dell so procesormi Intel Xeon s procesorom 1,9-3,5 GHz..

Ceny a podpora

Host.ag ponúka svojim zákazníkom štyri prispôsobiteľné plány počnúc prírastkovými funkciami. Mini plán, čo je štartovací balík, prichádza s 8 GB RAM, 2 diskovými jednotkami a 1 Gbs nemeranou šírkou pásma okrem hardvérovej RAID a konzoly iDRAC.

Plus plán V6 vám okrem ďalších funkcií základného plánu poskytne 8 až 6 GB RAM s 3,70 GH, 8 vláknami a 4x diskovými jednotkami. Zákazníci, ktorí si vyberú Extra plán získajte 8 – 192 GB RAM s 1,90 GHz a 8x diskovými jednotkami a 24 vláknami. Konečný balík, Super plán, poskytuje vám 16-128 GB RAM 32 vlákien a 4x diskových jednotiek. Získate tiež nemeranú šírku pásma.

Všetky ich servery bežia na spoločnosti Dell a sú napájané procesormi Intel Xeon, ktoré sú dodávané s bezplatnou ochranou DDos s rýchlosťou 500 Gb / s. Ak chcete viac úložného priestoru alebo výpočtového výkonu, môžete si objednať serverový stojan s OS podľa vášho výberu a licencovaný softvér ako je cPanel. Host.ag čas od času ponúka obmedzené časové ponuky pre svoje špecializované hostingové plány. Takže buďte opatrní.

Pokiaľ ide o hosťovanie, neexistuje žiadna náhrada za špecializovanú podporu. Host.ag má 24/7 tím zákazníckej podpory s pôsobivým záznamom o poskytovaní služieb. Vďaka rozsiahlym technickým skúsenostiam v oblasti CentOs, Linux Mint, Ubuntu, VMware a Windows Server poskytuje tento tím aktuálnu podporu priamo na mieste prostredníctvom živého chatu, telefónu a systému podpory vstupeniek. Som presvedčený, že vás navštívia, keď budete potrebovať ich pomoc. Dodávka sa môže líšiť od troch hodín do 24 hodín.

Host.ag udržuje veci jednoduché. Na domovskej stránke je pekná porovnávacia tabuľka cenových plánov. V každom pláne teda uvidíte funkcie dedikovaných serverov. Po zaregistrovaní získate prístup k internetu cPanel – najlepší panel pre správu webu na svete – ktorý vám umožňuje spravovať rôzne aspekty vášho účtu z centrálneho miesta. Systém podpory vstupeniek je užívateľsky príjemný a prístupný 24 hodín denne.

Koľko stojí služba Host.AG? Služba Host.AG ponúka viacero programov s cenami od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán host.AG by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Host.AG vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z host.AG tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Host.AG? Host.AG nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. To však môže byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť Host.AG je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hostiteľ.AG zhoduje s konkurenciou?

Host.ag poskytuje špičkové riešenia hostingu s množstvom bezplatných funkcií a možnosťou prispôsobenia serverov, všetko spravované tímom podpory 24/7.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Konkurenčné ceny
 • Bezplatná ochrana DDoS
 • 3-denná záruka vrátenia peňazí
 • 99,9% dostupnosť siete

Zápory

 • Žiadne špeciálne adresy IP
 • Žiadna bezplatná skúšobná verzia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map