Hodnotenie Bytemark 2020 – oplatí sa to vyskúšať?

Bytemark baňa


Vývojári a agentúry sa radujú: Bytemark postavil svoju hostingovú službu na podpore tejto demografickej skupiny. Bola založená v roku 2002 a táto webhostingová spoločnosť so sídlom v Spojenom kráľovstve vlastní a prevádzkuje svoje vlastné dátové centrum v Yorku, pričom svoje platformy in-house vyvíja, aby zabezpečila úplnú transparentnosť a spoľahlivosť. Bytemark slúži predovšetkým zákazníckej základni Spojeného kráľovstva, hoci má aj klientov v iných krajinách sveta, ako sú Nemecko, Francúzsko, Spojené štáty americké a Sudán..

Funkcie a jednoduché použitie

Bytemark ponúka spravované cloudové a dedikované serverové balíčky z ich dve dátové centrá vo Veľkej Británii. Ich centrum so sídlom v Yorku sú úplne vo vlastníctve a prevádzke, ale prevádzkujú ďalšie záložné dátové stredisko v Manchestri. Jednou z ich najpôsobivejších funkcií je, že sú Certifikácia ISO 27001 – pre malý tím, ako je ten ich, to nie je ľahké. Táto prísna a medzinárodne uznávaná akreditácia je súčasťou toho, prečo sú schopní ponúkajú svoje služby vládnym subjektom Spojeného kráľovstva a zdravotníckym zariadeniam.

Keďže Bytemark je zameraný na vývojárov, potrebujete určitý stupeň technických znalostí, aby ste čo najlepšie využili svoje služby. Najlepšie platformy sú však aj tie najintuitívnejšie platformy a Bytemark ich má investovali dosť do zefektívnenia procesu nastavovania a správy serverov pre vývojárov. Svoj server môžete nastaviť pomocou Symbióza, ich jednoduchý štvorstupňový proces rýchleho spustenia postavený na systéme Debian GNU alebo Linux. Dostanete automatické denné zálohy, Samozrejme, ale potom môžete spravovať aj svoj server pomocou ľahko použiteľného ovládacieho panela alebo rozhrania API. Potom sú ich rozsiahla dokumentácia: všetky články boli napísané s ohľadom na vývojárov, takže sa dôkladne ponoria do všetkých aspektov vášho servera.

Bytemark-funkcie

Bytemark sľubuje a 100% dostupnosť základnej siete s minimálnou 99% zárukou dostupnosti. Na prvý pohľad sa to môže zdať nízke, ale vezmite do úvahy skutočnosť, že služby spoločnosti Bytemark fungujú na a cloudová infraštruktúra – čo znamená, že je veľmi pravdepodobné, že získate 100% dostupnosti, pokiaľ sa nestane niečo katastrofické. Mnoho z ich zákazníkov uvádza, že po celú dobu, keď boli v Bytemark, nemali žiadne neplánované prestoje. Bytemark je tiež úplne transparentný o akýchkoľvek výpadkoch a bude informovať svojich zákazníkov o všetkých možných súčasných alebo budúcich prerušeniach služby.

Ceny a podpora

Bytemark má dobre si udržali svoje ceny dostupné, napriek prémiovej povahe svojich hostingových služieb. Páčilo sa mi, že sa nesnažia svojich zákazníkov oklamať propagačnými cenami, ktoré sa po obnovení výrazne zvýšia – čo vidíte, je to, čo získate. To znamená, že ak s nimi chcete ísť dlhodobo, dostanete zníženie sadzby minimálnej dvojročnej zmluvy. Navyše, ak idete na ich prémiové dedikované servery, Bytemark ponúka 5% zľava pre autorov slobodného softvéru.

Bytemark nemá žiadne bezplatné plány, ale má sedemdňová bezplatná skúšobná verzia pre ich cloudové servery. Keďže väčšina ich zamestnancov sú skôr technickí než obchodníci, nie sú náchylní na vzostup – ale samozrejme si môžete kedykoľvek zvoliť upgrade svojej bezplatnej skúšobnej verzie kedykoľvek.

Ich podporný personál je úplne na báze UK a vysoko technicky zdatných, čo znamená, že vývojári si môžu byť istí, že nebudú hovoriť s agentmi technickej podpory úrovne 1. Môžete ich zavolať počas pracovných hodín v Spojenom kráľovstve od pondelka do piatku, alebo im poslať e-mail a dostať odpoveď do štyroch hodín. bohužiaľ, pretože ide o malý tím, nedostanete podporu 24 hodín denne – ale ak máte núdzovú situáciu a potrebujete sa s nimi spojiť v súvislosti s kritickým obchodným problémom, môžete tak urobiť prostredníctvom ich riešenia adresa urgentnej podpory a dostanete odpoveď do jednej hodiny.

Bytemark-support

Najlepšia časť o spoločnosti Bytemark je množstvo úsilia, ktoré investovali do posilnenia postavenia svojich vývojárov. Ak sa nechcete obrátiť na ich podporu a radšej by ste problém sami vyriešili, majú problém prehľadávateľná vedomostná základňa s podrobnou dokumentáciou aby si to urobil.

Ako sa Bytemark zhoduje s konkurenciou?

Bytemark je určite sklonený smerom k demografickým vývojárom, čo so zľavou pre autorov softvéru a dokumentáciu zameranú na vývojárov a všetko. Ak však máte technickú náročnosť a hľadáte čestného a spoľahlivého poskytovateľa hostingu v cloude, Bytemark vám bude aj naďalej dobre slúžiť.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Certifikácia ISO 27001
 • Dostupné riešenia pre prvotriedne hosťovanie
 • Podporný personál úplne založený na Spojenom kráľovstve
 • Zľava pre autorov slobodného softvéru

Zápory

 • Nepretržitá podpora
 • Nie sú k dispozícii žiadne základné balíčky zdieľaného hostenia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map