HiNet Review 2020 – Je to rozumná investícia?

HiNet je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


HiNet, HiHosting a HiCloud sú všetky značky tchajwanskej pobočky Chunghwa Telecom Data Communication Branch, ktorá má históriu siahajúcu až do roku 1981. HiNet je hlavnou značkou svojich internetových služieb od roku 1994, pričom HiHosting a HiCloud vstúpili do hry takmer okamžite. ako existovali ich príslušné technológie. V súčasnosti ponúkajú prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zdieľaný webhosting a rozmanitú škálu cloudových služieb, ako aj rozmanitú škálu ďalších produktov..

HiNet1

Funkcie a jednoduché použitie

Vopred nainštalovaný softvér dodávaný s webhostingovými balíčkami HiNet je prekvapujúcou hĺbkou. Najskôr si môžete vybrať medzi operačnými systémami Windows alebo Linux. Boli nainštalované základy a všetky potrebné rámce pre oba operačné systémy. Získate MSSQL 2012, ASP.NET a SQL Server Management Studio pre Windows a phpMyAdmin, MySQL, MariaDB a PHP 5.5 / 5.6 pre Linux. Svoj web môžete tiež rozvíjať pomocou najpopulárnejších redakčných systémov, ako sú Joomla, WordPress a Drupal. Zahrnuté sú aj certifikáty SSL.

Ich hostingové riešenia sú poskytované mimo vysokovýkonné a vysoko bezpečné dátové centrá, ktoré spĺňajú medzinárodné bezpečnostné certifikácie ISO27001 a ISO27011 a sú monitorované 24/7 bezpečnostnými pracovníkmi a správcami systému.

Dve najväčšie črty ich cloudhostingu sú prispôsobiteľnosť riešení hostingu, ako aj dostupné doplnkové služby. Možno ich automaticky požiadať a poskytnúť im, čo znamená, že môžete podľa potreby upgradovať a downgradovať svoju službu v reálnom čase. Vyrovnávanie záťaže, nástroje VPN, zálohy, ďalšie monitorovacie funkcie atď. Môžu byť poskytnuté na požiadanie. Automatizované zabezpečovanie tiež znamená, že môžete mať takmer okamžitý prístup k cloud computingu.

Ceny a podpora

Pretože HiNet poskytuje hostingové služby prostredníctvom mnohých ďalších značiek, môže byť trochu mätúce pochopiť ich cenové plány. Dve hlavné služby sú však HiHosting pre zdieľaný webhosting a HiCloud pre cloudový hosting.

HiHosting má iba jeden hostingový balík rozdelený na inštaláciu Windows alebo Linux. Balík obsahuje 6 GB úložného priestoru, 400 GB prenosu dát a 16 Mbps šírku pásma. Súčasťou hostingu sú aj zálohy, subdoména .ehosting.com.tw, ​​doména podľa úschovy a rôzne programy a prostredia pre oba operačné systémy.. E-mail hosting a správa, bohužiaľ; toto bol prikrývka, pretože väčšina webových hostiteľov to zahrnula zadarmo. Ponúkajú tiež množstvo ďalších platených služieb, ako sú vlastné webové stránky alebo služby vytvárania obchodov so špeciálnymi funkciami.

HiCloud ponúka množstvo vysoko konfigurovateľných riešení cloudového hostenia, ktoré siahajú od CaaS (Computing as a Service) až po virtualizované cloudové hostenie až po jednoduché cloudové úložisko. Môžu byť prispôsobené z hľadiska zdrojov, ako sú pamäť, úložisko a procesory, ako aj softvéru, ako je váš hostiteľský správca, server SQL atď.. Cloudový hosting si môžete kúpiť na hodinovom alebo dennom základe. Je zvláštne, že základné plány nezahŕňajú úložisko ani prenos údajov, ktoré musíte pridať.

Je ťažké presne povedať, aké drahé sú ich služby v porovnaní s ostatnými, pretože to bude do veľkej miery závisieť od vašich potrieb a konfigurácií. Avšak pri nízkych dolároch za deň ich plány začínajú za primeranú cenu.

HiNet ponúka všetkým svojim zákazníkom 24-hodinovú bezplatnú bezplatnú linku, ako aj e-mailovú a e-mailovú podporu. Poskytujú tiež slušnú vedomostnú databázu a časté otázky a odpovede ako svojpomocné zdroje svojich produktov na svojich príslušných webových stránkach. Ich podporné služby sú väčšinou pre ich taiwanských zákazníkov, takže taiwanskí zákazníci, ktorí nehovoria týmto jazykom, by mohli zápasiť. Môžete tiež pridať množstvo ďalších služieb s pridanou hodnotou za príplatok, ako je napríklad dizajn webových stránok pre zdieľaný hosting.

Ako sa HiNet prispôsobuje konkurencii?

Ako súčasť popredného telekomunikačného gigantu Taiwanu si môžete byť istí vysokovýkonným a dostupným hostingom, ktorý poskytujú ich príslušné značky. Úplne konfigurovateľný cloudový hosting s flexibilnou cenou bude tiež veľkým prínosom pre tých, ktorí potrebujú služby okamžitého cloud computingu.

HiNet môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

  • Vysoko konfigurovateľné cloudové hostingové riešenia
  • Windows alebo Linux hosting
  • Služby s pridanou hodnotou
  • Vysoko zabezpečené servery

Zápory

  • Žiadna podpora živého chatu
  • Zložité obchodné a cenové štruktúry
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me