Heficed Review 2020 – Čestná recenzia webového vývojára

Jeden pre vývojárov Hardcore

Heficed je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Heficed (to je hef + iced, ako káva) bola založená v roku 2008 ako Host1Plus a jej cieľom je zefektívniť spôsob, akým zákazníci myslia o hostingu a IP adresách. Jeho servery sú umiestnené na celom svete vrátane Los Angeles, Chicaga, Sao Paulo, Frankfurtu, Londýna a Johannesburgu a špecializuje sa na kybernetickú bezpečnosť, hosting a obchodné spravodajstvo..

heficed-overview1

Jednou z pekných vecí o spoločnosti Heficed je, že hrdo zobrazuje mená a tváre svojho tímu na webových stránkach, čo zákazníkom umožňuje zistiť, s kým spolupracujú. Nie všetci hostitelia si na to robia čas a či ich skutočne legitimizujú alebo nie, určite ich to pocit.

To znamená, že to určite nie je ten správny hostiteľ pre všetkých. Zašiel by som tak ďaleko, že by som ich zavolal špecialistov. Pokiaľ nemáte dôkladnú znalosť správy servera, a to aj prostredníctvom modulov príkazového riadku, budete sa snažiť dokončiť aj tie najzákladnejšie úlohy.. Poplatky za podporu sú tak vysoké, že by ste radšej mali najať správcu systému tretej strany, aby ste sa na problém pozreli..

Pozitívne je, že spoločnosť Heficed ponúka cloudový hosting a nezdieľa zdieľaný, VPS ani dedikovaný hosting ako vedľajší produkt, ako mnoho svojich konkurentov. Umožňuje vám tiež prispôsobiť váš cloudový server až do posledného detailu. Táto podrobnosť sa vzťahuje aj na tvorbu cien, čo vám umožňuje platiť na základe prírastkov používania, ktoré sú nízke ako za hodinu.

A tak s ohľadom na to, ako môžete zistiť, či je Heficed pre vás správny webhosting? V tomto článku je dobré začať. Pozrime sa na to, čo Heficed môže ponúknuť.

Pokročilé funkcie pre pokročilých používateľov

Mnoho funkcií, ktoré ponúka Heficed, sú špeciálne nástroje pre vývojárov, na ktorých sa spoločnosť zameriava. Toto nie je spoločnosť, ktorá vám všetko zjednoduší pomocou inštalátorov na jedno kliknutie a iných softvérových dobrôt. To jej zákazníci nechcú.

stále, Ak chcete pokročilú funkčnosť a úplnú kontrolu nad svojím cloudovým serverom, máte šťastie. Heficed hodí voliteľný hardvérový firewall, ale budete si musieť nainštalovať jeden z vašich vlastných a tiež pravidelne zálohovať. Konajte tak, akoby ste to fyzický server, ktorý vlastníte, a nie virtuálny server, ktorý ste si prenajali, a pripravte sa na prácu s príkazovými riadkami a inštaláciou operačného systému..

Úroveň 3 Klasifikovaná

Dátové centrá spoločnosti Heficed sú všetky klasifikované triedy 3 a sú držiteľmi certifikátov zhody od ISO, PCI, akreditácie BBB a ďalších. Čo to pre vás znamená? Stručne povedané, infraštruktúra je bezpečnejšia ako väčšina a dokonca sa im venuje veľká pozornosť tomu, čo sa stane v dátových centrách v prípade požiaru..

Úplný prístup root

S úplným prístupom root môže byť pre nováčikov webmasterov a príležitostných podnikateľov veľa nezáujem, ale na účely vývoja to môže byť absolútne nevyhnutné. Táto úroveň kontroly sa rozširuje aj na výber operačného systému, ktorý inštalujete, čo ma privádza k ďalšiemu bodu.

heficed-Features1

Linux alebo Windows

Vyberte si operačné systémy vrátane operačného systému Linux alebo Windows. Heficed vám umožní používať vlastný ISO alebo si vybrať z predinštalovaných šablón a aplikácií. Spustite akékoľvek jadro, ktoré chcete, alebo použite Microsoft Windows Server na automatizáciu procesov prostredníctvom rozhraní API.

Pokročilá infraštruktúra IP

Spoločnosť uviedla na trh prvú automatizovanú platformu pre správu IP a sieťové inžinierstvo na svete s názvom Switch. Prepínač umožňuje nasadeniu cloudu používať celý rad adries IP na rôznych kontinentoch. Poskytne vám okamžitý prístup k viac ako pol miliónu geolokovaných IP adries a ovládací panel terminálu vám ich pomôže spravovať všetky.

heficed-features2
Program Heficed je jasne zameraný na skúsených vývojárov, takže vám to neunikne, aby vám uľahčil prácu. Predpokladá sa, že viete, čo robíte, a ak tak neurobíte, tím vám rád pomôže – za významný poplatok. Celkovo je to jedna z najťažších možností hostenia webových stránok, ale prinajmenšom to kompenzuje prispôsobiteľnosť jej cloudových serverov..

Vytvorenie účtu

Registračný proces pre Heficed je dosť zdĺhavý, takže si možno budete chcieť vyrobiť šálku kávy skôr, ako začnete.

Dobrou správou je, že sa môžete zaregistrovať pomocou existujúceho účtu Google, Microsoft, GitHub alebo LinkedIn. Zlou správou je, že budete musieť prejsť procesom nastavenia virtuálneho počítača a pridaním verejného kľúča SSH, ktorý môže byť skľučujúci pre začiatočníkov, ale pre skúsených vývojárov jednoduchý. Viac o mojich skúsenostiach sa dozviete tu.

Pripojenie domény a inštalácia WordPress

Inštalácia WordPress a pripojenie domény sú s programom Heficed trochu zložité, pretože sa musíte prihlásiť do virtuálnej konzoly, nainštalovať webový server Apache, PHP a MySQL, a to všetko pred vytvorením jednej databázy..

Celý proces v 12 krokoch trvá dosť dlho a ak chcete podporu, musíte za privilégium zaplatiť statnú hodinovú cenu. Našťastie som písal o svojich vlastných skúsenostiach a vy tu môžete postupovať krok za krokom.

Ľahká škálovateľnosť

Heficed vám umožní rozšíriť vaše zdroje a pridať ďalšie, ak ich potrebujete, ale tiež vám umožní prístup až k 2048 IPs aj v najzákladnejšom balíku. Zaručuje, že jeho adresy IP nebudú obsahovať čiernu listinu a jej platforma umožňuje aj rozsiahlu automatizáciu, aj keď v tom čase to bude trochu zložitejšie..

Knižnica zdrojov

Knižnica zdrojov spoločnosti Heficed je ako vedomostná základňa o steroidoch, ktorá ponúka všetko od bielych kníh až po obchodné prípady a technické listy. Toto však nie je bežné čítanie pred spaním. Prechádzajú do podrobností a sú zamerané na vývojárov a programátorov, ktorí sa chcú podrobne venovať témam, ako je napríklad stav brazílskej IT infraštruktúry..

Epické prispôsobenie

Jednou z výhod cloudovej infraštruktúry spoločnosti Heficed je skutočnosť, že si môžete zostaviť vlastný balík výberom toho, ktoré zdroje presne potrebujete. Môžete určiť všetko od umiestnenia servera po operačný systém, úložný priestor a počet jadier procesorov a pamäte, ktoré má váš cloudový server mať.

heficed-jednoduchosť použitie1

Docela priemer

Heficed má globálnu sieť serverov a ich zákazníci majú prístup k toľkým zdrojom, koľko chcú, takže by ste očakávali, že sa váš web načíta pomerne rýchlo. Nevidel som žiadne dôkazy o užívateľoch, ktorí neboli spokojní s rýchlosťami načítania, ale existuje niekoľko zlých recenzií od ľudí, ktorí zažili prestoje a snažili sa získať podporu, ktorá im pomôže..

heficed-performance1

Aby som ich otestoval, spustil som test načítania stránky Sucuri, aby som zistil, ako rýchlo sa jeho servery načítavajú z rôznych miest. Z väčšej časti to bolo v poriadku, aj keď v Austrálii a Japonsku bolo zaťaženie trochu pomalšie. Celková doba načítania bola porovnateľná s väčšinou ostatných hostiteľských spoločností, ktoré sme testovali.

Tím vám pomôže, ak to dokážete

Spoločnosť Heficed má pre svoju dohodu o úrovni služieb (SLA) k dispozícii rôzne úrovne. Na štandardnej SLA sľubuje odozvu lístkov do 12 hodín a neponecháva žiadne zálohy, ale v prípade potreby môžete upgradovať na podnikový plán, aby ste dostali odpovede do hodiny a troch týždenných záloh. Nie som však presvedčený, že to stojí za to 20%, že to pridá k vášmu účtu.

Pokiaľ ide o podporu, má podporné centrum a vedomostné centrum, ktoré vám pomôže, a dokonca má fórum podpory komunity Slack. Tím podpory bohužiaľ nie je veľmi užitočný.

Niekoľkokrát som čakal na živý rozhovor, kým som dostal podporu, a keď sa agent zdvihol, neboli ani zďaleka nápomocní. Napríklad, keď som sa opýtal, či existujú nejaké návody na inštaláciu WordPress, v podstate mi to povedali spoločnosti Google a potom sa pokúsili prinútiť ma, aby som zaplatil podporu za neuveriteľnú hodinovú sadzbu. Inokedy sa nikto nezvedal.

heficed-opěrka1
Cena spoločnosti Heficed začína celkom rozumne, ale rýchlo sa zvyšuje, keď pridávate ďalšie zdroje a funkcie na vytvorenie cloudového servera na mieru. Okrem toho môže SLA pridať ďalších 20% k akejkoľvek základnej cene.

Dobrou správou je, že akceptuje širokú škálu platobných možností. Spoločnosť prijíma väčšinu kreditných a debetných kariet vrátane kariet Mastercard, Visa a American Express, ako aj PayPal, AliPay a radu kryptomen. Okrem toho si môžete prispôsobiť fakturačný cyklus a dokonca platiť každú hodinu, ale na to budete vyzvaní, aby ste vykonali statný vklad..

Koľko stojí Heficed? Heficed ponúka plány od 15 do 66 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Heficed by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Heficed vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z firmy Heficed tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Heficed? Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Heficed je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

zrušenie rezervácie & náhrady

Heficed je jedným z tých neobvyklých hostiteľov webu, kde je ľahšie zrušiť svoj účet, než je zaregistrovať sa. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu, prejsť na server, ktorý chcete zrušiť, a stlačiť Odstrániť. Platbu môžete zrušiť okamžite alebo na konci nasledujúceho fakturačného cyklu. Ak ste do 14 dní od nákupu, platba sa automaticky vráti. Kliknutím sem získate viac informácií o mojej ľahkej skúsenosti.

Ako sa Heficed vyrovná konkurencii?

Program Heficed nie je určený pre priemerného spotrebiteľa a neodporúčam ho, pokiaľ nie ste sprostredkujúcim alebo pokročilým vývojárom. Ak nechcete platiť vysoké poplatky za služby zákazníkom, budete musieť byť schopní vykonávať úlohy správy servera bez akejkoľvek pomoci.

Pozitívne je, že hostingové balíčky sú veľmi prispôsobiteľné, takže môžete platiť iba za zdroje, ktoré potrebujete. Ponúka tiež flexibilné fakturačné cykly vrátane hodinovej fakturácie a je ľahké ju zrušiť.

Celkovo to pre mňa nie je, kvôli zložitosti rozhraní a skutočnosti, že musím hostiť iba niekoľko domén. Keby som však prevádzkoval malú agentúru pre vývoj webových aplikácií, pravdepodobne by to bolo trochu iné.

Heficed by mohol ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me