GlowHost Review 2020 – Prečo sa používatelia páčia

GlowHost je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


GlowHost je americká webhostingová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2002. Vynikajú zákazníckou podporou a ponúkajú širokú škálu kvalitných, plne transparentných balíkov webhostingu pre podniky všetkých veľkostí..

Funkcie a jednoduché použitie

Zdieľané plány hostenia GlowHost sa líšia predovšetkým v počte povolených pripojených domén a poskytovaní podpory FFmpeg, vyhradenej adresy IP a ich softvéru OptimumCache, ktorý umožňuje rýchlejšie načítanie a odozvu servera.

Okrem toho spoločnosť GlowHost rozdeľuje svoje plány zdieľaného hostenia z hľadiska niekoľkých „neobmedzených“ funkcií, typu ukladania súborov a verzie ponúkaného webového servera SohoLaunch. Všetky zdieľané hostingové balíčky majú priemyselnú štandardnú inštaláciu cPanel a sú spustené v systéme CloudLinux.

GlowHost

ich Neobmedzená jediná doména a neobmedzená viac domén Plány majú neobmedzený priestor na disku a šírku pásma, ale sú obmedzené na úložné jednotky SATA a základnú verziu nástroja na tvorbu webových stránok SohoLaunch. Tieto plány uspokoja skúsenejších tvorcov webových stránok, ktorí chcú viac voľného miesta s úložným priestorom a prenosom súborov.

ich Osobný hosting plán, na druhej strane, prichádza s úložiskom 10 GB a 100 GB mesačnou šírkou pásma, ale sú hostované na super rýchlych SSD diskoch a poskytujú používateľom prístup k verzii Pro tvorcu webových stránok SohoLaunch.

ich Profesionálny hosting balík je podobný, ale úložný priestor sa zvýši na 20 GB a mesačná šírka pásma na 250 GB. Tieto plány sa zameriavajú viac na odborníkov a podniky, ktoré vyžadujú vyšší výkon a prístupnosť.

Zákazníci, ktorí požadujú riešenia hostingu na podnikovej úrovni, si môžu prípadne zvoliť jeden zo svojich čiastočne vyhradených, virtuálne vyhradených alebo spravovaných vyhradených serverových balíkov. Ak ste nikdy predtým nepočuli o prvých dvoch podmienkach, semi-dedikované servery fungujú podobne ako plány zdieľaného hostenia, okrem toho, že každý server je obmedzený na 30 alebo menej stránok, a preto môže dosiahnuť maximálny výkon povolený v prostredí zdieľaného hostenia. Virtuálne vyhradené plány sú ako hostingové plány VPS, ale poskytujú oveľa vyšší výkon, rýchlosť a stabilitu.

GlowHost tiež ponúka spravované balíčky hosťovania pre distribútorov a niekoľko neobvyklých služieb, ako sú bezplatné čísla, dôveryhodné znaky a odznaky, ochrana pred hackermi a služby opravy hackov..

Ceny a podpora

Plány spoločnosti GlowHost nie sú najlacnejšie, ale ponúkajú vynikajúca hodnota v každom balení. Menším podnikom by sa malo odporúčať, aby si vybrali jeden zo svojich neobmedzených balíkov alebo profesionálne hostingové balíčky. Ten je odporúčaný pre firmy, ktoré si nemôžu dovoliť najať profesionálneho webdizajnéra a programátora a potrebujú rýchlo spustiť a udržiavať webovú stránku.

GlowHost nemá k dispozícii bezplatný plán, ale ponúka počet zadarmo s ich hostingovými balíčkami, ako aj ohromujúca 91-denná záruka vrátenia peňazí. Medzi tieto bezplatné bonusy patrí:

 • Registrácia domény
 • Súkromný certifikát SSL
 • McAfee Secure with Site Seal
 • Tvorca webových stránok SohoLaunch
 • SEO nástroje
 • 1500+ profesionálnych dizajnových šablón
 • 75 USD z kreditu Google AdWords

Podpora je k dispozícii prostredníctvom živého chatu, podporných lístkov, e-mailu alebo ich predpredajného fóra. Ich telefónna horúca linka je otvorená 24 hodín denne, 7 dní v týždni, rovnako ako ich podporný systém vstupeniek. Prípadne, ak by ste radšej písali, ich live chat je vysoko citlivý – Po začatí rozhovoru som bol v priebehu 20 sekúnd spojený s agentom a všetky otázky, ktoré som mal, boli zodpovedané do 10 minút. Celkovo ma veľmi podporila ich podpora.

Koľko stojí GlowHost? GlowHost ponúka plány od 5 do 18 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán GlowHost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. GlowHost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z GlowHost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora GlowHost? GlowHost nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že GlowHost je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa GlowHost prispôsobuje konkurencii?

GlowHost má čo ponúknuť ako poskytovateľ webhostingu. Aj keď nemajú najnižšie ceny, odlišujú sa od konkurencie svojou hviezdnou podporou a vysokokvalitnými hostingovými službami.

GlowHost môže ponúknuť dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Škálovateľný hosting pre podniky všetkých veľkostí
 • Mnoho zadarmo s každým hosting balíčka
 • 91-denná záruka vrátenia peňazí
 • Vysoko pohotová podpora prostredníctvom viacerých kanálov

Zápory

 • Nie sú to najlacnejšie plány
 • Zdieľané hostingové servery umiestnené iba v USA.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me