GigaPros Review 2020 – Prečo sa používatelia páčia

gigapros mainAk ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako GigaPros môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť GigaPros si od svojho spustenia v Los Angeles v roku 2008 udržala svoje dobré miesto v aréne webhostingu. Poskytuje niekoľko prémiových riešení pre webhosting a registráciu domén. Táto spoločnosť zameraná na zákazníka má prísnu politiku nulového predaja, ktorá zaisťuje, že získate zdroje. za čo platíš.

Vynikajúca webová stránka tohto poskytovateľa je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

gigapros-funkcie

Na doplnenie svojich služieb registrácie domén poskytuje GigaPros celý rad hostingových plánov s vynikajúcimi funkciami pre podniky aj jednotlivcov. Medzi ne patrí zdieľaný hosting, predajca hostingu, cloud hosting, VPS a hosting vyhradeného servera s výnimočnými funkciami.

Zdieľané plány hostenia majú nasledujúce funkcie:

 • 99,9% – 99,99% dostupnosti SLA
 • Tvorca prémiových webových stránok
 • Inštalátor aplikácií
 • Zrýchlenie CDN
 • Hacker Guard
 • Úložisko SSD
 • cPanel
 • SSL certifikát

Ako už bolo uvedené, všetky plány zdieľaného hostingu sa dodávajú so symbolom bezplatný zdieľaný certifikát SSL. Tiež sa mi páči skutočnosť, že existujú ukážky, ktoré vám ukážu presne to, čo môžete očakávať od GigaPros a jeho plánov hostenia. Kompletná sada funkcií tiež obsahuje MySQL databázy (so vzdialeným pripojením MySQL), Prístup SSH, a Cron pracovných miest.

GigaPros je skvelá voľba pre začiatočníkov, ktorí chcú začať rýchlo a ľahko. Po prvé, Softaculous install installer integrovaný do internetu cPanelový ovládací panel vám umožňuje inštalovať viac ako 350 populárnych aplikácií jediným kliknutím. Po druhé, a prémiový staviteľ stránok prichádza s výberom z viac ako 1 200 šablón, ktoré vám s malým úsilím pomôžu vytvoriť úžasnú webovú stránku.

Na technickej úrovni prebiehajú hostingové plány spoločnosti GigaPros CentOS Linux, a CDN zabezpečuje, že sa váš web načíta o 200% rýchlejšie a chráni vás pred útokmi DDoS. Podnikovo zdieľané plány sú postavené na 100% -nej cloudovej infraštruktúre odolnej voči chybám s diskovým úložiskom SSD. GigaPros vlastní svoje sieťové vybavenie a servery a spoločnosť ich vlastní tri americké dátové centrá v Dallase, Chicagu a Denveri s redundantnými distribučnými prepínačmi Cisco.

Ceny a podpora

GigaPros

Na všetky hostiteľské služby GigaPros sa vzťahuje symbol politika nulového prevodu To vám zabezpečí, za čo zaplatíte, a za príplatok môžete zväčšiť webový priestor a šírku pásma každého balíka.

dva spoločné plány hosťovaniaosobné a obchodné – zdieľajú niektoré rovnaké funkcie, ako napríklad limit šírky pásma 250 GB, úložisko 25 GB, bezplatná doména a bezplatné súkromné ​​menné servery. Líšia sa však z hľadiska rýchlosti, skladovania, bezpečnosti a záruky dostupnosti. obchodné použitie plánu Úložisko SSD a má 99,99% dostupnosti SLA keďže osobné plán beží ďalej Úložný priestor na HDD a má nižšiu 99,9% dostupnosti SLA.

GigaPros prijíma platby prostredníctvom služieb PayPal a kreditných kariet a všetky balíčky sa dodávajú so symbolom 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak vyberiete fakturačný cyklus dlhší ako mesiac, môžete získať zľavu 5% (trojmesačná fakturácia), 15% (šesťmesačná fakturácia), 20% (jednoročná fakturácia) alebo 25% (dvojročná fakturácia).

Informácie o svojej vlastnej podpore nájdete na vedomostná základňa sekcii webových stránok tohto dodávateľa. Alebo vynikajúci 24/7 podporné kanály (e-mail, lístok a telefón) sú obsluhované veľmi profesionálnymi, pohotovými a informovanými tímami. Veľmi ma potešilo, že som prostredníctvom živého chatu dostal vynikajúcu podporu pred predajom.

Koľko stojí GigaPros? GigaPros ponúka plány od 10 do 25 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán GigaPros by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. GigaPros vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti GigaPros tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora GigaPros? GigaPros nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že GigaPros je malý poskytovateľ služieb radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa GigaPros zhoduje s konkurenciou?

GigaPros je vysoko kvalitný poskytovateľ hostingu so skvelou infraštruktúrou a funkčnými plánmi. Táto spoločnosť je veľmi prehľadná v tom, čo ponúka, a napriek mierne vysokým cenám má veľa spokojných zákazníkov.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Politika nulového preceňovania
 • Balíčky funkcií
 • Až 99,99% SLA
 • 24/7 live chat

Zápory

 • Plány sú trochu drahý
 • Žiadne plány pre systém Windows
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me