GeekStorage Review 2020 – skrytý drahokam

GeekStorage založili v roku 2007 veteráni z priemyslu Jay Higdon a Matthew Eli. Ide o súkromnú spoločnosť so sídlom v Normane v Oklahome, pričom tri dátové centrá sa nachádzajú v USA a ďalšie v Európe. Ich poslaním je ponúkať špičkový hosting hostingu optimalizovaný pre vývojárov.


Funkcie a jednoduché použitie

Ich plány webhostingu sú dodávané s typickými funkciami: záruka 99,9% dostupnosti, podpora PHP a Ruby a veľké množstvo úložného priestoru SSD a šírka pásma.

Ako pekný požitok tiež hodia Inštalácie webových stránok RvSiteBuilder a Site.Pro aj s najlacnejším, najzákladnejším plánom a všetky plány zahŕňajú denné zálohy webových stránok mimo web. Jedna vec, ktorú ma prekvapilo, bola ich funkcia šifrovania SSL a úplná podpora elektronického obchodu, ktorá sa zvyčajne vyskytuje iba v plánoch s vyššou cenou, ale zdarma zahrnutá do svojich plánov na základnej úrovni..

Jednou z najlepších funkcií služby GeekStorage je množstvo času a starostlivosti, do ktorých jednoznačne investovali vlastný zásobník serverov pre optimálny výkon, efektívnosť a bezpečnosť. Na všetkých svojich serveroch používajú úložisko SSD spojené s ochranou RAID 10, takže získate iba najrýchlejšiu rýchlosť načítania a vynikajúcu integritu údajov. Všetky ich servery zamestnávajú LiteSpeed ​​a CloudFlare pre najlepší výkon a ochranu a bežia na CloudLinuxoperating system (namiesto priemyselného štandardného webového servera Apache), ktorý zvyšuje bezpečnosť a stabilitu servera.

GeekStorage

GeekStorage používa populárny ovládací panel webhostingu cPanel, takže používatelia by nemali mať problém s navigáciou v rozhraní. Zamestnávajú tiež služby Softaculous pre svojich serverov, čo umožňuje inštaláciu viac ako 440 najobľúbenejších aplikácií jedným kliknutím.

Ceny a podpora

GeekStorages plní svoje balíčky do niekoľkých hlavných kategórií:

 • Neobmedzený hosting
 • Performance Hosting
 • Reseller Hosting
 • Hosting VPS
 • Dedikované servery

ich Neobmedzený plán v podstate odstraňuje limity zdrojov z ich plánov, takže získate prakticky neobmedzený úložný priestor SSD, šírku pásma, subdomény, e-mailové účty aDatabázy MariaDB (oveľa rýchlejšia náhrada za MySQL). Nič však nie je skutočne neobmedzené – tak som ocenil, že GeekStorageactually uviedol veľkorysé krytky na ich inódoch (počet súborov), procesoch a pamäti, aj keď to bolo v rozpore s ich označovaním plánu..

Pri výkone hostiteľských balíkov sa dôraz kladie na rýchlosť servera. V tomto prípade sú plány v porovnaní so svojimi neobmedzenými plánmi o niečo drahšie, získate však prístup k oveľa väčšiemu množstvu zdrojov, ako sú virtuálna pamäť a inódy.

Ich rozsah VPS hosting plánov zdvojnásobí cenu s každou úrovňou, čo vám zdvojnásobí RAM, CPU jadra, SSD úložisko a rýchlosť sieťového portu pri každej úrovni vyššie. Navyše s hostingovými plánmi GeekStorage VPS si môžete zvoliť úroveň riadenia, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu:

 • samoobslužný
 • Základné riadenie
 • Prémiové riadenie

Plán správy poistného je samozrejme najdrahší variant, ale stará sa o všetky aspekty údržby servera VPS. Nezabudnite, že budete musieť zakúpiť licencie pre ovládací panel a operačný systém.

Aktualizácia alebo zníženie vašich plánov je rýchly a bezproblémový proces; môžete kedykoľvek prepínať plány prostredníctvom portálu na správu účtu.GeekStorage tiež ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok.

GeekStorage poskytuje zákaznícku podporu vo forme rozsiahla vedomostná základňa, videonávody, blog, e-mailový kanál a nepretržitý systém podpory vstupeniek. Podpora bola rýchla a priateľská; väčšina problémov, ktoré som uviedol, sa vyriešila v priebehu niekoľkých hodín. Bohužiaľ nemajú možnosť priameho rozhovoru a majú tendenciu nasmerovať zákazníkov od telefónnej linky, takže to môže byť problém pre určitých zákazníkov, ktorí potrebujú rýchlo získať podporu zástupcu podpory..

Ako sa GeekStorage prispôsobuje konkurencii?

Aj keď je služba GeekStorage relatívne malá, v priebehu rokov, keď boli aktívni, značne inovovali svoje servery a hostingové balíčky. Ich špičkové servery a odborné technické služby oslovia najmä vývojárov, ktorí sa zaujímajú o čo najlepšie využitie svojho hardvéru.

Pros

 • Plány ponúkajú dobrú hodnotu za peniaze
 • Tvorca webových stránok a šifrovanie SSL v plánoch základnej úrovne
 • Denné zálohy mimo lokality
 • Zásobník vlastného softvéru zvyšuje výkon servera

Zápory

 • Žiadna podpora živého chatu
 • Obmedzené umiestnenia servera
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me