GearHost Review 2020 – Čo hovoria používatelia?

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako GearHost môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Ryan Kekos, zakladateľ spoločnosti GearHost, prvýkrát spustil webhostingovú službu v roku 2000 a vyčerpal ju v suteréne svojej matky. Od tej doby sa spoločnosť rozšírila a teraz slúži globálnej zákazníckej základni. Spoločnosť so sídlom v Denveri, Colorado, sa špecializuje na poskytovanie cloudový hosting na základnej úrovni pre podniky aj jednotlivcov. Majú štyri datacentrá v Spojených štátoch, ktoré sa nachádzajú v Denveri, Irvine, Chicagu a Ashburn.

Funkcie a jednoduché použitie

GearHost’smain sa zameriava na to quickand easy pre vývojárov na nasadenie cloudových aplikácií a webových stránok za prijateľnú cenu. Ich hostingový model v cloude znamená, že sú odstránené obvyklé obmedzenia výkonu a výpadky služieb a aplikácie bežia štyrikrát rýchlejšie ako na typickom zdieľanom hostiteľovi..

Keďže ide o hostingovú službu zameranú na vývojárov, ponúkajú plnú podporu najnovších verzií skriptovacích jazykov a rámcov spolu so servermi špeciálne optimalizovanými na ďalšie zaťaženie. Navyše, ak kedykoľvek potrebujete viac zdrojov, môžete ich získať jediným kliknutím minimalistické, ľahko použiteľné rozhranie pre správu.

Spolu s typickými funkciami webhostingu, ako je napríklad inštalátor aplikácií jedným kliknutím, má GearHost tiež niekoľko funkcií s pridanou hodnotou, ako je dvojfaktorové overenie, sledovanie živých aplikácií, publikovanie Git a správca DNS..

GearHost sa môže pochváliť aj pôsobivým Dohoda o úrovni služieb 99,99% dostupnosti (SLA). Ak dôjde k poklesu služieb pod túto sadzbu, vrátime sa na váš účet podľa vzniknutej hodinovej sadzby.

Ceny a podpora

Jedným z výhod GearHost je to programy sa fakturujú podľa hodiny až do limitu 672 hodín (28 dní). Účtuje sa vám iba počet hodín, počas ktorých používate CloudSite, a aj keď ho v tomto mesiaci používate dlhšie ako 672 hodín, bude vám účtovaná suma iba za tieto 672 hodín. Navyše, váš CloudSite je plne škálovateľné: ak potrebujete viac zdrojov kedykoľvek, môžete zmeniť svoj fakturačný plán priamo z rozhrania bez prerušenia služby..

GearHost

GearHost ponúka svojim používateľom bezplatný plán experimentovania s cloudovými aplikáciami .NET a PHP. Môžeš vytvoriť až päť CloudSites a päť databáz bez kreditnej karty – pri evidovanej kreditnej karte sa táto maximálna výška zvýši na 10 CloudSites a 10 databáz. To je postačujúce, ak iba testujete niekoľko webových stránok vo vývojovej fáze, ale obmedzenia týkajúce sa úložiska, využitia procesora a šírky pásma sa zdajú byť dosť vysoké v porovnaní s inými možnosťami bezplatného hostovania na trhu. Neexistuje tiež žiadna záruka vrátenia peňazí.

Okrem toho sa zdá, že ich odhodlanie podporovať zákazníka sa v priebehu rokov zhoršilo. GearHost bol pôvodne známy svojou prvotriednou zákazníckou podporou 24/7 – mohli by ste sa k nim dostať prostredníctvom sociálnych médií, telefónom alebo e-mailom a mali by ste byť pripojení k užitočnému a informovanému zástupcovi, ktorý by vyšiel nad rámec riešenia vašich otázok..

Teraz však ich hlavnými podpornými kanálmi sú e-mail, systém podporných lístkov alebo bezplatné číslo, ktoré je k dispozícii iba počas bežných pracovných hodín v USA. To sa môže ukázať ako problematické pre používateľov v iných krajinách; Keď som vyskúšal ich podporný systém lístkov, dostal som odpoveď až nasledujúci pracovný deň. Na svojom webe však majú databázu dokumentácie pomoci a odpovedí na časté otázky, takže používatelia môžu v prípade potreby ľahko diagnostikovať svoje technické problémy..

Koľko stojí GearHost? GearHost ponúka plány od 0 do 100 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán GearHost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. GearHost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z GearHost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora GearHost? GearHost nie je zaradený medzi jedného z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že GearHost je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa GearHost prispôsobuje konkurencii?

Ako vývojová cloudová služba zameraná na vývojárov ponúka GearHost v porovnaní s tradičnými zdieľanými hostingovými službami niekoľko výhod. Môžu však byť najvhodnejšie pre jednotlivých vývojárov a malé podniky ako pre väčšie podniky.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Cloudová platforma zaručuje optimálny výkon
 • Plne škálovateľné cloudové servery
 • 99,99% dostupnosti SLA
 • Hodinová fakturácia – platte iba za to, čo používate

Zápory

 • Kanály s obmedzenou podporou
 • Platené plány nie sú najlacnejšie pre startupy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map