Gabia Review 2020 – Prečo ju používatelia milujú

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Gabia môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Gabia poskytuje IT infraštruktúru a hostingové riešenia pre podniky v Kórei. Aj keď začali ako poskytovateľ domény a webhostingu v roku 1999, teraz ponúkajú aj cloudové služby typu single a groupware plus správu zabezpečenia. S viac ako 53 000 hosťovanými partnermi pokračuje ich záväzok voči zákazníkom.

Gábi

Funkcie a ľahké použitia

Gabia sa do roku 2008 odlišuje od ostatných kórejských poskytovateľov hostingu umožňuje zákazníkom ovládať a prispôsobovať infraštruktúru uspokojiť ich špecifické potreby. Poskytujú rôzne riešenia vrátane registrácie domény, webhostingu, cloudových riešení, elektronickej platby a hostingu pošty. Osobitnú pozornosť venujú začínajúcim firmám prostredníctvom ich štartovacie balíčky pre vývoj a branding webových stránok.

Môžete si vybrať medzi hostiteľskými plánmi pre systémy Linux a Windows. Servery Linux podporujú vývoj jazyka Java a servery Windows podporujú vývoj pomocou jazykov .NET.

Plány Gabie ponúkajú tieto vlastnosti:

 • Denné zálohy
 • Cloudová infraštruktúra Microsoft Azure a AWS
 • Infraštruktúra RAID
 • Nástroje na analýzu webu
 • Neobmedzené pripojenie k databáze
 • Minimálne 180 GB miesta na disku v podnikovom pláne a 30 GB v prípade osobného plánu

Na svojich hostingových plánoch neponúkajú bezplatné doménové mená, ale dostanete zľava pri súčasnom zakúpení plánu hostenia a názvu domény. Obzvlášť sa mi páči podpora cloudovej infraštruktúry Microsoft Azure a Amazon Web Services (AWS), čo vám umožňuje nechajte svoje súbory hostovať v cloude a spravovať ich spoločnosťou Microsoft alebo Amazon. Toto poskytuje určitý stupeň pokoja a to isté platí pre infraštruktúru RAID.

Vzhľadom na obmedzené úložisko sú plány spoločnosti Gabia vhodné iba pre základné a stredné webové stránky. Podnikový štandardný plán obsahuje iba 5 GB miesta na disku, zatiaľ čo podnikový prémiový „neobmedzený“ plán má iba 20 GB miesta na disku. Získate iba 1 GB s osobným plánom. Tieto relatívne skromné ​​príspevky môžu byť dosť, ak práve začínate so svojím webom, ale veľké podniky elektronického obchodu by pravdepodobne hľadali inde.

Začiatočníci by mali mať s týmto webovým hostiteľom niekoľko problémov. Aj keď nie je zmienka o inštalátoroch na jedno kliknutie, existuje hostingový plán WordPress so zálohami v reálnom čase a týždennými správami. V ich zdrojovom centre nájdete aj relevantné články o webhostingu a súvisiacich terminológiách.

Ceny a podpora

Gábi je ceny sú dosť konkurencieschopné, pokiaľ ide o špičkové služby, ktoré ponúkajú svojim zákazníkom. Jedinou nevýhodou je, že zatiaľ čo väčšina spoločností poskytujúcich webhosting nastavuje váš server bez ďalších poplatkov, Gabia vyberá jednorazový dodatočný inštalačný poplatok. Ale nie príliš vysoko, budete radi, keď vás to počuje.

K dispozícii sú mesačné platby, takže môžete vyskúšajte ich služby a podporu pomocou tejto možnosti pred zakúpením ročného plánu.

Pokiaľ ide o podporu, môžete im zavolať alebo poslať e-mail, ale neočakávajte rýchlu reakciu. Prípadne sa môžete zaregistrovať a získať prístup do oblasti služieb člena, kde by ste mali dostať rýchlejšiu odpoveď.

Koľko stojí Gabia? Gabia ponúka plány od 4 do 90 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Gabia by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Gabia vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Gabie tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Gabia? Gabia nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Gabia bola malá pod poskytovateľom hostingu radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Gabia zodpovedá konkurencii?

Gabia ponúka jedinečný balík pre podniky, ktoré chcú vybudovať svoj online priestor. Poskytujú lacné hostingové plány a podporu pre externé cloudové servery. Aj keď sú ich balíčky zvlášť vhodné pre malé a stredné podniky, nemusia uspokojovať potreby veľkých podnikov.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Lacný web hosting plány
 • Bezplatné denné zálohy
 • Podpora cloudov Microsoft Azure a AWS
 • Vysoko zabezpečené údaje

Zápory

 • Pomalá reakcia zo zákazníckej podpory
 • Za inštaláciu sa vyžaduje dodatočná platba
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me