Freeparking Review 2020 – Žije až do svojej povesti?

Parkovanie zdarmaFreeparking je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Zatiaľ čo Freeparking je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Freeparking je poskytovateľ webhostingu so sídlom na Novom Zélande. Spoločnosť, ktorá funguje viac ako 18 rokov, pôsobí aj v USA, Indii, Austrálii a U.K.Freeparking je poskytovateľ webhostingu so sídlom na Novom Zélande. Spoločnosť, ktorá funguje viac ako 18 rokov, má zastúpenie aj v USA, Indii, Austrálii a Spojenom kráľovstve..

Funkcie a jednoduché použitie

freeparking 1

Súčasťou riešení webhostingov s voľným obchodom VPS, VDS, WordPress, a hosting elektronického obchodu, ale nezahŕňajú dedikované serverové riešenia. Niektoré z funkcií, ktoré nájdete v hostiteľských balíkoch tohto predajcu, sú:

 • Viac ako 140 bezplatných inštalačných aplikácií jedným kliknutím
 • Ovládací panel cPanel a Plesk
 • Adresáre na ochranu heslom
 • Štatistika webových stránok AWStats
 • Neobmedzené subdomény
 • Neobmedzené parkované domény
 • Neobmedzené e-mailové adresy
 • Neobmedzený počet automatických respondentov
 • Neobmedzený prenos e-mailov
 • Plne redundantná poštová platforma s vyváženým nákladom

Zahŕňajú štartovacie hostingové balíčky od spoločnosti Freeparking 5 GB webový ukladací priestor, 10 GB webový prenos, jeden hosťovaný web, a desať databáz MySQL. Na druhej strane prémiové hostingové balíčky zahŕňajú neobmedzené webové úložisko, neobmedzený webový prenos, päť hostovaných webových stránok a neobmedzené databázy MySQL.

Freeparking má jedno dátové centrum nachádzajúce sa v Aucklande, na Novom Zélande a ich Používateľské rozhranie sa ľahko používa, čo umožňuje používateľom získať aktualizácie veľmi rýchlo a ľahko vykonať zmeny nastavení, ako je DNS. Používatelia, ktorí milujú samosprávu, budú mať toto rozhranie radi.

Jednou z výziev, ktorým budete pravdepodobne musieť pri používaní svojich hostingových riešení čeliť, je ich e-mailové riešenie. toto služba nie je tak spoľahlivá; značný počet používateľov hlásil, že sa snaží týždne zasielať e-maily. Prichádzajúce e-maily sa tiež často odmietajú pretože doručená pošta zobrazuje „Úplné“, aj keď nemá žiadne e-maily.

A čo viac, ich Zdá sa, že poštové servery boli na čiernej listine zo strany Spamhaus. Freeparking nevynaložil žiadne značné úsilie na riešenie nepretržitých útokov na svoje systémy, na ktoré si mnoho zákazníkov sťažovalo.

Ceny a podpora

Riešenia pre hosting zadarmo sú rozumne ocenený. Avšak, oni ponúkať certifikáty SSL ako doplnok za ktoré musia používatelia platiť osobitne. Pre zákazníkov, ktorí chcú prevádzkovať webové stránky, ktoré vyžadujú certifikát SSL, je jeho zakúpenie zvlášť drahým riešením.

Parkovanie zdarma hostingové plány sú uvedené v amerických dolároch, ale používateľom sa posielajú faktúry uvedené v ich miestnej mene. Môže to niekedy viesť k tomu, že predajca vám naúčtuje viac, pretože znova prevedú miestnu menu na faktúre na doláre.

Okrem toho očakávať ceny sa výrazne zvýšia po uplynutí prvého fakturačného obdobia. Nízke ceny sú iba úvodné a vzťahujú sa iba na váš pôvodný termín nákupu. Freeparking ponúka aj svojim zákazníkom bezplatná doména na celý život tak dlho, kým užívateľ zostane ich hosťujúcim zákazníkom. Táto ponuka sa však vzťahuje iba na .nz a štandardné názvy domén gTLD.

Tím podpory Freeparking môžete kontaktovať prostredníctvom e-mail, ich podporu telefónne čísla vrátane bezplatného čísla, alebo pomocou zadanie lístka. oni mať možnosť živého rozhovoru ale ich nájdenie na ich webových stránkach trvá nejaký čas. Podporné služby voľného obchodu sú nie je k dispozícii 24/7. E-mailová podpora je k dispozícii v pracovné dni od 8:30 do 19:30. a od 8:30 do 17:30. Novozélandský letný čas (NZDT) cez víkendy. Telefonická podpora je k dispozícii v pracovné dni od 8:30 do 17:30. a soboty od 10:00 do 14:00 hod. (NZDT).

kvalita podpory spoločnosti Freeparking zďaleka nie je žiaduce. Kým podporný tím je slušný a robia, čo je v ich silách, aby pomohli často zle vybavené na zvládnutie väčšiny problémov s hosťovaním ktoré zákazníci predstavujú. Možno budete chcieť využiť výhody pomerne komplexná vedomostná základňa ponúkané spoločnosťou Freeparking, ktorá obsahuje sekciu FAQ a videonávody.

Koľko stojí Freeparking? Freeparking ponúka plány od 12 do 33 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Freeparkingu by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Freeparking vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Freeparkingu tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Freeparking? Služba Freeparking nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Freeparking je malý poskytovateľ služieb radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Freeparking zodpovedá konkurencii?

Zdá sa, že Freeparking má infraštruktúru potrebnú na hosťovanie malých a stredných firemných webových stránok na Novom Zélande. Avšak ich menej než optimálna podpora a problémy s riešením e-mailového hostenia môžu spôsobiť, že budú menej preferovaní pred ostatnými poskytovateľmi hostenia na Novom Zélande.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Ľahko použiteľné užívateľské rozhranie
 • Ponúka zákazníkom bezplatnú doménu na celý život
 • Bezplatný skener zabezpečenia webových stránok SiteLock LITE
 • Úvodné ceny za hosťovanie za rozumnú cenu

Zápory

 • Neustále problémy s použitím ich e-mailového riešenia
 • Podporný tím nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me