EWebGuru Review 2020 – Tak populárne, ale je to dobré?

eWebGuru


Spoločnosť eWebGuru sídli v Noide v Dillí a poskytuje internetové riešenia od roku 2003. V súčasnosti má viac ako 25 000 zákazníkov a má širokú škálu riešení hostenia Windows a Linux pre potreby hostingu webu, predajcu, vyhradeného servera a VPS na adrese veľmi prijateľné ceny. Poskytujú tiež množstvo podporných služieb, ako sú dizajn webových stránok, dizajn loga a reklama vo vyhľadávaní. Ponúkajú riešenia v dátových centrách triedy IV nachádzajúcich sa v Indii a poskytujú svoje služby väčšinou v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

eWebGuru poskytuje riešenie na jednom mieste pre všetky potreby webového hosťovania vrátane:

 • Registrácia domén (ktorá nie je zahrnutá v ich cenách)
 • Bezplatné a zakúpiteľné certifikáty SSL prostredníctvom protokolu Comodo SSL
 • Neobmedzený hosting e-mailov so všetkými plánmi
 • Dizajn / vývoj webových stránok
 • cPanel alebo Plesk sú súčasťou všetkého hostingu
 • Možnosti hostenia Windows a Linux
 • Služby migrácie domén

Jedným z najlepších dôvodov na zváženie plánov eWebGuru je to, že také plány majú Vrátane veľkorysých funkcií a služieb. Všetky ich hostingové balíčky pre Linux / Windows a predajcu zahŕňajú inštaláciu aplikácií jedným kliknutím prostredníctvom príslušných ovládacích panelov, bezplatnú aplikáciu SiteBuilder so šablónami, nástroje SEO, neobmedzený hosting e-mailov, správu DNS a redundanciu RAID 1 pre vaše úložisko. Netreba dodávať, oboje Windows a Linux sú dodávané s relevantným softvérovým prostredím (napríklad MS SQL Server a ASP.NET pre Windows) a množstvo ďalších rámcov.

Ich plány VPS sú rovnako bohaté na funkcie a majú predinštalovaný softvér ako Varnish Cache, SpamAssassin, bezplatný SSL a optimalizačný rámec CSS / JS. Výkon tiež berú vážne s procesormi Dual Octa-Core a burstable RAM.

Ich dedikované servery a VPS sú umiestnené v ich svetové dátové centrá triedy IV ktoré sa môžu pochváliť redundanciou RAID, redundantným zdrojom napájania, redundantnými sieťami, neutrálnou šírkou pásma pre viac operátorov a ďalšími. Môžete získať až 100 Mbps uplink šírku pásma a servery sú plne spravované pre váš pokoj. Vyhradené servery a servery VPS sú podporované a 100% záruka prevádzkyschopnosti SLA.

Zaujímavé je, že poskytujú aj hosting Java s Apache Tomcat pre tých, ktorí majú túto jedinečnú požiadavku.

Ceny a podpora

eWebGuru poskytuje cenovú štruktúru so samostatnými plánmi pre webhosting, reseller hosting, VPS a dedikovaný server. Databázy a e-mailové účty zvyčajne nie sú obmedzené, a takmer všetky ich cenové štruktúry zahŕňajú jeden alebo dva plány neobmedzenej šírky pásma. Vo všeobecnosti sú možnosti systému Windows o niečo drahšie ako systémy Linux.

Budete musieť zaplatiť príplatok za doménu (čo nie je všade inde) a za správu DNS a ďalšie adresy IP (čo sa zvyčajne stáva inde)..

Všetky ich produkty okrem VPS a dedikovaných serverov sa dodávajú so systémom 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

web hosting pre systémy Windows alebo Linux sa môžu účtovať ročne, dvakrát ročne alebo každé tri roky. Hosting predajcu môže sa účtovať mesačne, polročne, ročne alebo dvakrát ročne a má všetky rovnaké funkcie ako ich štandardný webhosting. Linux VPS má mesačnú, ročnú a trojročnú fakturáciu Windows hosting ponúka tiež štvrťročnú fakturáciu. Dedikované servery sú k dispozícii iba mesačne.

ich Cena za web hosting je veľmi nízka – skutočne lacnejšie ako iní už veľmi cenovo dostupní indickí poskytovatelia hostingu.

eWebGuru ponúka Technická podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni so všetkými ich hostingovými a cenovými plánmi, prostredníctvom systému predaja lístkov, e-mailov, živého chatu a telefónnych liniek. Poskytujú tiež vynikajúci sortiment svojpomocných zdrojov vo forme videonávodov a vedomostnej základne. Ich pracovníci zákazníckej podpory sú zvyčajne priateľskí a ochotní, niekedy to môže trvať nejaký čas, kým sa to dostane alebo dostane odpoveď.

Koľko stojí eWebGuru? EWebGuru ponúka plány od 1 do 9 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán eWebGuru by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. eWebGuru vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z eWebGuru tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora eWebGuru? EWebGuru nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že eWebGuru je malý poskytovateľ internetových služieb pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa eWebGuru prispôsobuje konkurencii?

eWebGuru je jednou z tých služieb, pre ktoré je mimoriadne ťažké myslieť na akýkoľvek dôvod, prečo sa k nim nepripojiť. V skutočnosti by ich popularita mohla byť zdrojom ich jedinej nevýhody: mierne oneskorené reakcie na podporné otázky. V opačnom prípade sú spoľahlivým poskytovateľom s veľkorysými podmienkami, cenami a politikami.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • 100% záruka prevádzkyschopnosti servera hosting hosťovaná SLA
 • Veľmi prijateľné ceny
 • Dátové centrá triedy IV
 • Viaceré podporné kanály vrátane nepretržitého živého chatu

Zápory

 • Podpora môže chvíľu trvať, kým zareagujete
 • Žiadny cloud hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map