EGIHosting Review 2020 – Prečo to musíte skúsiť

EGI Hosting (alebo EGN, Energy Group Networks) bola založená v roku 2003 a bola zamerané na poskytovanie špičkových, dostupných a redundantných priestorov servera od svojho vzniku. Poskytujú nielen mimoriadne rýchle výpočtové zdroje a šírku pásma, ale tiež mimoriadne spoľahlivé a robustné riešenia využívajúce siete BGP pre svojich spravovaných zákazníkov v oblasti farbenia..


V súčasnosti majú zariadenia v USA (San Jose a Miami), ako aj vo Švajčiarsku (Zürich). Nedávno začali vstupovať na ázijský trh a teraz poskytujú služby v čínštine.

Funkcie a jednoduché použitie

Servery EGI sú postavené na najvyšších a najrobustnejších odvetvových štandardoch, ako je certifikácia SSAE-16 TYPE II, N + 1, redundancia BGP a ďalšie. Používajú pokročilý hardvér zameraný na konkrétne typy hostingu. Toto poskytuje:

 • Servery fungujúce na najvýkonnejších procesoroch Intel
 • Obrovské množstvo pamäte RAM na server
 • Vynikajúce 100% napájanie a 99,99% dostupnosť siete zaručuje väčšinu riešení
 • Robustná redundancia, čo znamená, že vaše údaje sú bezpečné pred akýmikoľvek katastrofami
 • Mimoriadne veľká šírka pásma (100 až 1 000 Mb / s)

EGIHosting

EGI Hosting poskytuje aj množstvo ďalších služieb pre klientov so špeciálnymi potrebami:

 • Spravovaný hosting: Nechajte si zriadiť a spravovať server so špecializovaným technikom a starať sa o jeho softvér aj hardvér.
 • Streamovanie hostingu: Existujú špecializované plány pre tých, ktorí požadujú vyhradené servery pre video alebo audio streaming.

Pretože sa jedná o prémiové riešenie pre server / hosting, zákazníci sú sprevádzaní celým procesom, najmä pri nastavovaní servera. S akýmkoľvek plánom (a ako výsledok so spravovaným riešením) môžete požiadať technika, aby vám nejakým spôsobom pomohol. EGI Hosting nezaujíma príležitostných používateľov; predpokladá sa, že máte odborné znalosti na správu svojich vlastných serverov alebo máte svojich vlastných pracovníkov technickej podpory. V opačnom prípade je najlepšie riešenie spravované riešenie.

Ceny a podpora

Ako služba vyššej kategórie by ste nemali očakávať, že zistíte, že žiadne ceny nebudú konkurovať hostiteľským službám nižšej až strednej úrovne. Ponúkajú však pomerne veľa možností na výber pre veľké podniky a podniky, ktoré potrebujú vysoko robustný priestor na serveri. Servery sú rozdelené nasledovne:

 • Plány holých kovových serverov: Tieto redundantné servery s viacerými domami a BGP majú štyri plány, ktoré uspokoja nižšie a vyššie podniky. Plány spoločnosti Pricier poskytujú rýchlejšie hardvér so všetkými plánmi vrátane 1 TB úložného priestoru.
 • Spravované plány kolokácie: Je to pre najvyššiu úroveň ochrany vašich informácií. Váš server bude hostený na redundantných serveroch N + 1 s certifikáciou SSAE-16 TYPE II. Garantujú s týmto plánom 99,99% dostupnosti.
 • Plne spravované servery: Sú určené pre tých, ktorí chcú pristupovať s voľnými rukami a nechať školeného technika EGI postarať sa o nastavenie a každodennú údržbu svojho servera. Trojvrstvové plány poskytujú rýchlejší hardvér.

Neexistujú žiadne bezplatné skúšky ani plány.

EGI Hosting sa predáva ako prémiový poskytovateľ serverového priestoru. Ako taký, Na svojich serverových miestach majú k dispozícii vysoko školený technický personál, ktorý rýchlo rieši problémy. Dôkazom toho je ich 99,99% dostupnosť. Poskytujú tiež technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a podľa mojich skúseností rýchlo reagujú na otázky (menej ako minútu). Môžete tiež poslať e-mailom alebo zavolať na ich centrum podpory.

Koľko stojí program EGIHosting? Program EGIHosting ponúka viacero plánov s cenami od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán EGIHosting by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. EGIHosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z EGIHosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti EGIHosting? Spoločnosť EGIHosting nie je zaradená medzi našich najlepších hostiteľov webu. Môže to však byť tiež výsledkom toho, že spoločnosť EGIHosting je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa EGIHosting prispôsobuje konkurencii?

Ak máte pre svoju webovú stránku potreby alebo potrebujete server, ktorý je nad rámec toho, čo sa ponúka v hlavnom prúde, potom je EGI vynikajúcou možnosťou. Poskytujú slušné spektrum plánov a riešení pre špičkových klientov a prinášajú vycibrený zážitok, vďaka ktorému sa budete cítiť bezpečne s vedomím, že vaše servery budú vždy dostupné a zálohované..

Spoločnosť EGIHosting môže ponúkať kvalitné služby za rozumnú cenu, ale je v zhode s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Súbor prvotriednych cenových plánov a riešení
 • Špecializované riešenia streamovania videa alebo zvuku
 • Pokročilé zariadenia a dátové centrá
 • Profesionálny a vysoko školený technický personál

Zápory

 • Žiadna základňa vedomostí (zatiaľ)
 • Žiadne dolné, dostupné plány
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map