Eco Hosting Review 2020 – Čo hovoria používatelia?

Eco hosting


Internetový trh EcoHosting so sídlom v Čile (alebo jednoducho „EcoHosting“) poskytuje zdieľaný hosting, VPS a dedikované servery pre viac ako 10 000 miestnych čílskych a iných latinskoamerických zákazníkov. Vďaka serverom SSD sú ich servery rýchle a spoľahlivé, zatiaľ čo ich ovládacie panely sa ľahko používajú.

Funkcie a jednoduché použitie

EcoHosting ponúka spoľahlivé hostingové balíčky pre webové stránky všetkých tvarov a veľkostí. Keď sa zaregistrujete pre jeden zo svojich prémiových programov hostingu, získate plný prístup k nasledujúcim funkciám:

 • cPanel a DirectAdmin ovládacie panely
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Registrácia a správa doménových mien
 • Bezplatné denné zálohy
 • Podpora pre Webmail, IMAP a POP3
 • RVsitebuilder s viac ako 200 šablónami
 • MySQL / MariaDB databázy
 • Praktický inštalátor aplikácií na jedno kliknutie
 • PHP 7.2
 • Rýchly a bezpečný webový server LiteSpeed ​​(na cloudových plánoch)

Ponuky EcoHosting hostingové služby s vysokou dostupnosťou prostredníctvom všetkých svojich hostingových plánov využívaním vysoko kvalitných Servery SSD s Radiče RAID 10. Zdieľaný hosting je pomerne rýchly, zatiaľ čo ich VPS a dedikované servery sú štyrikrát rýchlejšie, pretože používatelia nezdieľajú zdroje. A pre váš pokoj, EcoHosting vykonáva bezplatné denné zálohy (miestne a vonkajšie) všetkých webových stránok a údajov.

Vďaka Tvorca webových stránok RVsitebuilder s viac ako 200 šablónami, ktokoľvek môže vytvoriť a nasadiť funkčnú webovú stránku v priebehu niekoľkých minút. Pre webovú stránku riadenú databázou alebo webovú stránku alebo obchod s redakčným systémom môžete použiť Softuculous install installer, ktorý je dodávaný s viac ako 400 skriptmi.

Ich obľúbený ovládací panel pre zdieľaný hosting, VPS a dedikované servery cPanel. Tento webový nástroj je jednoduchý a ľahko použiteľný vzdialene spravujte svoj hostingový účet. Môžete vytvárať e-maily, pridávať a prideľovať práva používateľom, sledovať využívanie zdrojov, odovzdávať súbory a vytvárať a spravovať databázy MySQL, subdomény a certifikáty SSL..

Veľmi málo hostingových spoločností ponúka bezplatný hosting pre mimovládne organizácie a neziskové organizácie, ale EcoHosting to robí, pokiaľ máte osvedčenie o registrácii a overené registračné číslo SII. Stovky mimovládnych organizácií sa už spoliehajú na cloudové služby spoločnosti Ecohosting.

Ceny a podpora

EcoHosting ponúka celý rad flexibilné a spravodlivé hostingové balíčky s niektorými peknými funkciami. Aktivácia VPS je okamžitá, zatiaľ čo vyhradené servery cPanel trvajú približne 1 hodinu. to je ľahko aktualizovať pretože nezaväzujú zákazníkov zmluvami. Všetky ich plány sú tiež bezrizikové, pretože sa dodávajú so systémom 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

24 hodín denne, 7 dní v týždni sú k dispozícii špecialisti na starostlivosť o zákazníkov a technickú podporu v španielskom jazyku odpovedať na vaše otázky a riešiť problémy s hosťovaním prostredníctvom e-mailu, live chatu alebo telefónu. Z toho, čo som videl z online recenzií, sa zdá, že viac ako 90% zákazníkov EcoHostingu je spokojných s úrovňou podpory, ktorú dostávajú.

Koľko stojí Eco Hosting? Eco Hosting ponúka plány od 1 do 6 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán ekologického hostenia by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Eco Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Eco Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Eco Hosting? Služba Eco Hosting nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Eco Hosting je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa eko hosting zhoduje s konkurenciou?

Ak by ste chceli získať oporu na pulzujúcom čílskom online trhu, funkcia EcoHosting s tým dokáže vďaka svojej vysokovýkonnej službe SSD s hosťovaním so zárukou dostupnosti 99,9% vyťažiť ľahké práce..

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Denné a týždenné externé zálohy
 • 24/7 proaktívne monitorovanie servera
 • Bezrizikové plány webhostingu

Zápory

 • Webové stránky iba v španielčine
 • Žiadne hostiteľské plány systému Windows
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map