Easyname Review 2020 – Prečo NIE JE správna voľba?

Easyname pôsobí v oblasti hostingu od roku 2005. Sú jedným z menších poskytovateľov hostingu, ktorí dokážu držať krok s niektorými veľkými chlapcami a meniacimi sa modernými štandardmi.. V súčasnosti má u nich zaregistrovaných viac ako 750 000 domén.


Poskytujú podporu pre viac jazykov vrátane angličtiny, francúzštiny, turečtiny, španielčiny a ruštiny, ako aj mnohých mien od Libry za eurá za doláre..

Funkcie a jednoduché použitie

Easyname poskytuje niektoré fantastické funkcie za cenu, ktorú požadujú. Aj keď nie je nič príliš pokročilé, sú poskytnuté všetky základné informácie a všetky funkcie sú vyladené a užívateľsky príjemné. Rovnako ako u každého dobrého poskytovateľa hostingu môžete očakávať:

 • Služba registrácie domén (s viac ako 300 rozšíreniami domény k dispozícii)
 • Ich vlastný informačný panel na správu účtu a webových stránok a na prístup k tvorcom webových stránok
 • Webmail služby
 • Databázový manažér zabudovaný do svojej platformy

easyname

Poskytujú aj niekoľko ďalších vítaných funkcií:

 • Ľahko inštalovateľné aplikácie: Táto funkcia vám umožňuje inštalovať a používať populárne systémy na správu obsahu (CMS), ako sú WordPress, Joomla! A OpenCart, na vytváranie a správu webových stránok.
 • Tvorca webových stránok: Majú tiež svoj vlastný webový tvorca. Jedinou nevýhodou je, že dostanete iba päť stránok zadarmo. Dodáva sa však so šablónami a integráciami. Môžete si tiež kúpiť ďalšie funkcie za extra mesačný poplatok.

Ako menej známy poskytovateľ hostingu ma platforma Easyname príjemne prekvapila. Hlavný prístrojový panel sa veľmi ľahko používa a jeden z najmodernejších a leštených existuje. Tu spravujete svoj web, účet a pomocné funkcie, ako sú databázy a webmail, takže je dôležité mať všetko prístupné, ale neprehľadné. Pri registrácii vás tiež nezaoberajú toľkými predstihmi ako iné platformy, pretože zdá sa, že slogan „3 minúty z vašej vlastnej domény“ berie vážne.

Ceny a podpora

Cena za hosťovanie Easyname je rozdelená do dvoch hlavných kategórií: Easyname Products a Reseller Products. Prvý je určený pre zákazníkov, ktorí budú spravovať iba svoje vlastné webové stránky a nepotrebujú prípadne neobmedzené zdroje. Táto možnosť sa týka skôr agentúr, ktoré by mohli spravovať webové stránky v mene viacerých klientov alebo ktoré majú rozsiahle potreby.

Produkty Easyname sú rozdelené do troch podkategórií:

 • medium: 25 GB miesta na disku (5 GB pre e-maily). Obmedzené certifikáty SSL, databázy a profily FTP; nie je vhodný pre viac domén
 • Veľký: 75 GB miesta na disku (10 GB pre e-maily). 10 SSL certifikátov a databáz, 100 FTP účtov; vhodné pre viac domén
 • neobmedzená: Neobmedzený ukladací priestor, e-maily, certifikáty SSL, účty FTP a domény

Vo všeobecnosti získate všetky ostatné funkcie so všetkými plánmi, ako aj neobmedzené subdomény a dátový prenos.

Podobne sú produkty pre distribútorov rozdelené do štyroch kategórií: Starter, Basic, Medium a Premium. Všetky balíčky prichádzajú s neobmedzeným prenosom, SSL certifikátmi, databázami, subdoménami a FTP účtami, s rozdielom v úložnom priestore..

Služba Easyname bohužiaľ nepodporuje live chat. Existuje však niekoľko e-mailov s podporou pre rôzne aspekty a medzinárodná telefónna linka, ktorá je k dispozícii iba v určitých hodinách. E-mailová podpora nie je najlepšia, pretože mi trvalo niekoľko hodín až deň, kým som dostal odpoveď na niektoré otázky. Zamestnanci však boli dosť nápomocní.

Koľko stojí easyname? Easyname ponúka plány od 3 do 10 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán pre jednoduché meno by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. easyname vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting od spoločnosti easyname tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora easyname? Easyname sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že easyname je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa easyname zhoduje s konkurenciou?

ak ste jednotlivec, ktorý hľadá cenovo dostupný a jednoduchý hosting pre svoj vlastný web alebo malú agentúru spravujúcu viac webových stránok pre svojich klientov, Easyname poskytuje pohodlné riešenie. Zdieľaný hosting však nemusí byť vhodný pre tých, ktorí majú veľký objem prenosu.

Easyname môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Fantastický a ľahko použiteľný používateľský panel
 • Jednoduchá inštalácia WordPressu alebo iných CMS
 • Intuitívny a užívateľsky prívetivý webový tvorca
 • Užitočné plány pre všetkých používateľov s nízkym až stredným dosahom

Zápory

 • Žiadne možnosti na úrovni podniku
 • Mohlo by to robiť s viacerými podpornými kanálmi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map