EApps Review 2020 – Žije to až v Hype?

eApps1


eApps Hosting ponúka virtuálne súkromné ​​servery (VPS) a cloudové prostredie s pokročilými konfiguračnými schopnosťami všetko postavené a spravované skúsenými IT pracovníkmi. Riešenia VPS a cloudové riešenia, ktoré sú prevádzkované na podnikových serveroch, sú navrhnuté pre rýchlosť, výkon a spoľahlivosť.

Funkcie a jednoduché použitie

Aplikácia eApps je spustená a udržiavaná Cloudová infraštruktúra OnApp a virtualizácia Xen s robustnou R1Soft záložný systém. Čo sa mi na tejto spoločnosti páči je to, že poskytuje spoľahlivé a škálovateľné servery s celým radom konfigurácií a IP pod cloudovým hostingom a VPS. Využíva špičkové vybavenie od najlepších výrobcov, ako sú Intel, Cisco a Supermicro.

Servery Windows a Linux fungujú na platforme Windows Skutočná cloudová platforma, bezpečné prostredie hostingu v cloude s pokročilými možnosťami samoobsluhy. S jeho plánmi, tiež dostanete bezplatné nastavenie a nasadenie, ochrana DDoS (distribuované odmietnutie služby), Site Accelerator so súhlasom StackPath, ako aj sledovanie dostupnosti a monitorovania zdrojov. Jeho podporný tím sa tiež postará o menšie aktualizácie softvéru a problémy so serverom bez ďalších poplatkov. SSL certifikáty nie sú zadarmo, ale eApps ich nainštaluje za vás, ak si cez web zakúpite SSL.

Cloud hostingové služby poskytované eApps používať pokročilú cloudovú technológiu a je k dispozícii za primeraný poplatok. S jeho plánmi získate prispôsobiteľné prostriedky, ako je RAM, šírka pásma a úložisko. Jeho plány sú vhodné pre zákazníkov, ktorí hľadajú servery s množstvom konfigurácií.  Zdroje môžete škálovať vodorovne alebo zvislo splniť vaše pracovné zaťaženie alebo dopyt. Súčasťou balíka je sada populárnych aplikácií a MySQL, takže môžete vytvoriť webovú stránku riadenú databázou pomocou šablón, ktoré sa dodávajú s preferovaným redakčným systémom (systém na správu obsahu).

Ak sa viac zaujímate o výkon alebo rýchlosť, eApps Platforma ako služba (PaaS) s procesormi Xeon, ultra rýchlymi sieťovými zariadeniami a 100% diskovým úložiskom SSD môže byť presne to, čo potrebujete. So svojou platformou sa vám bude páčiť stabilita a vysoký výkon. Počiatočný 10 GB voľného miesta na disku SSD je voľný.  CPU a RAM môžete automaticky meniť automaticky. Vďaka množine aplikačných serverov, IDE a nástrojov, ako je git, jeho účty hostenia vám umožňujú rýchlo vyvíjať a implementovať PHP Java, Ruby on Rails a Node.js..

eApps poskytuje 100% záruku dostupnosti pre svoju sieť, servery a zákaznícku podporu, čo je podľa môjho názoru dosť odvážne vyhlásenie. To znamená, že vaše webové stránky zostanú stále online a ak spoločnosť neplní svoju zmluvu SLA (dohoda o úrovni služieb), za každú štvrťhodinu výpadku siete vám bude pripísaná suma..

Počnúc súkromnými virtuálnymi cloudovými servermi bez rizika získate množstvo konfigurácií s operačným systémom Linux alebo Windows.  Jeho nástroj Create-A-Cloud vám umožňuje vybrať si zónu, šablónu OS, RAM, počet procesorov, diskové prostriedky a fakturačný cyklus..  Máte slobodu okamžite škálovať svoje výpočtové zdroje v závislosti od vašich potrieb. Vyrovnávanie záťaže, zálohy a bezpečnostné služby sú súčasťou každého balíka.

V rámci virtuálneho cloudu je k dispozícii šesť plánov. Ak vytvárate malú webovú stránku CMS na stránkach WordPress alebo Drupal, Základný plán s jedným jadrom, 1 GB RAM a 15 GB úložného priestoru bude stačiť. Podľa môjho názoru, najlepším balíkom pre weby, aplikácie alebo stredne veľký redakčný systém Java s niekoľkými poštovými schránkami je Pokročilý plán, ktorý sa dodáva s dvoma jadrami, 2 GB RAM a 25 GB úložného priestoru.

Ďalej je plán Premium so štyrmi jadrami, 4 GB RAM a 75 GB diskového úložiska. Tento plán je dobrou voľbou pre každého, kto chce hostiť veľké webové stránky CMS alebo Java alebo aplikácie náročné na zdroje vrátane poštových služieb pre stredne veľké kancelárie.. Posledným balíkom je podnikový plán, ktorý je vhodný pre prevádzky a kancelárie s množstvom emailových schránok. Získate tak osem jadier, 8 GB RAM a 150 GB úložného priestoru.

eApps vám poskytuje užívateľsky príjemný priestor na zostavenie a optimalizáciu vašich zdrojov hostingu. Má celý rad populárnych ovládacích panelov hostingu, ktoré sú intuitívne a bezpečné. Môžete si vybrať cPanel / WHM, Plesk alebo ISP s nízkym využitím zdrojov.  Každý ovládací panel vám umožňuje spravovať vaše webové stránky, aplikácie a webové poštové služby a vykonávať administratívne úlohy systému. Získate tiež prístup k šablónam aplikácií pre Joomla, Drupal, WordPress, DB, Tomcat a WildFly..

Ceny a podpora

eApps má prispôsobiteľné plány hostingu s flexibilnou a predvídateľnou fakturáciou založenou na alokácii zdrojov.  S jeho cenovým modelom PaaS budete platiť iba za miesto na disku, RAM a zálohy, ktoré požadujete, nie za prostriedky vyrovnávacej pamäte.. S každým nasadením získate náklady na prevádzku a miesto na disku bez ďalších nákladov.

Zdroje sa automaticky rozširujú, aby vyhovovali vašim rastúcim potrebám. V každom fakturačnom cykle teda môžete očakávať, že zaplatíte iba za prostriedky, ktoré použijete. Využite výhody 14-dňová bezplatná skúšobná verzia na otestovanie služby. eApps tiež ponúka doplnky na podnikovej úrovni od dôveryhodných dodávateľov. Môžete si kúpiť prémiový e-mail Zimbra, zálohy R1Soft, ktoré zaistia, že nikdy nestratíte svoje súbory, a CDN (sieť na doručovanie obsahu) na urýchlenie vášho webu..

Na rozdiel od niektorých hostingových služieb, ktoré som použil, eApps poskytuje vynikajúce personalizované služby, vrátane prioritnej podpory pre náročných zákazníkov. Jeho tím podpory má priateľských, kompetentných a pohotových technikov, ktorí sa skutočne zaujímajú o riešenie problémov zákazníkov. Môžu vám pomôcť s inštaláciou a konfiguráciou softvéru, modulov a doplnkov. Ak potrebujete pomoc s nasadením podnikovej aplikácie alebo opravou problematického servera, neváhajte ich kontaktovať.  Môžete sa k nim dostať telefonicky (Veľká Británia a USA), Skype (k dispozícii na celom svete), chatom, e-mailom alebo lístkom 24/7.

Ak ste praktická osoba, môžete sa dostať do Centra podpory a zistiť, ako efektívne spravovať svoj webový priestor. eApps má vedomostnú základňu s používateľskými príručkami, videami a často kladenými otázkami ktoré zahŕňajú migráciu webových stránok, nastavenie, správu databázy, e-maily a zabezpečenie.

Koľko stojí eApps? EApps Hosting ponúka viac plánov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán eApps by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete vždy neskôr. Program eApps vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov môže trvať dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete poraďte sa s odborníkom na hosting z eApps.
Aká dobrá je zákaznícka podpora eApps? EApps nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že eApps je malý poskytovateľ hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa eApps Hosting zhoduje s konkurenciou?

eApps je vynikajúcou voľbou pre náročných zákazníkov, ktorí hľadajú súkromné ​​servery alebo cloud hosting pre kritické aplikácie a webové stránky. Od podpory po funkcie a ceny, všetko je na mieste.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

  • Skutočná cloudová platforma
  • 24/7 zákaznícka podpora
  • Flexibilné určovanie cien
  • Kompletná sada aplikácií

Zápory

  • Nepredáva zdieľaný hosting
  • Ponúka bezplatnú doménu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me