Dotster Review 2020 – Prečo ju používatelia milujú

Dotster baňa


Dotster existuje od roku 1999 a začal ako registrátor domén. Začiatkom roku 2000 prešla spoločnosť Dotster na webhosting a neskôr spoločnosť získala gigant priemyslu, spoločnosť EIG. V súčasnosti existuje v spoločnosti Dotster, ktorá je zdravou zákazníckou základňou, aktívnych okolo 160 000 domén. Tento poskytovateľ hostingu v USA je k dispozícii iba v angličtine, ale podporuje domény takmer z ktorejkoľvek krajiny.

Funkcie a jednoduché použitie

Dotster má svoje základne pokryté poskytovaním všetkých najdôležitejších funkcií, ktoré od poskytovateľa hostingu očakávate, napríklad:

 • Zaregistrujte, preneste alebo obnovte svoju doménu.
 • Nástroje na webovú analýzu na monitorovanie výkonnosti vašich stránok a správania používateľov.
 • Poskytovateľ e-mailov s filtrovaním nevyžiadanej pošty, zabezpečením a prihlásením na webmail.

Medzi ich jedinečné vlastnosti patrí:

 • Dizajn webových stránok: Na platforme Dotster si môžete najať odborníka, ktorý vám navrhne a zostaví vaše webové stránky.
 • Tvorca stránok drag and drop: Dotster poskytuje svoje vlastné základné tvorca webových stránok. Nie je to skvelé, ale ľahko sa používa a robí prácu na jednoduchých stránkach.
 • Bezplatné aplikácie: Na vytváranie a správu svojich stránok môžete tiež používať bezplatné aplikácie ako WordPress, Drupal alebo Joomla.

Dotster-funkcie

vDeck je správca hostenia, pokiaľ nemáte hosťovanie VPS. Nie je to najlepšie a ja radšej pracujem s inými možnosťami, ako je cPanel. Je to však celkom jednoduché rozhranie, ktoré sa ľahko naviguje a používa. Všetky vaše databázy, transakcie FTP a e-maily môžete spravovať z jediného dashboardu. Proces registrácie pozostáva z troch krokov: Zaregistrujte svoju doménu, potvrďte svoj výber a pridajte informácie o fakturácii.

Ceny a podpora

Môžete získať hosting Linux, Windows alebo VPS na serveri Doster, pričom Linux je najlacnejší a server VPS najdrahší. V systéme Linux a Windows sú k dispozícii tri cenové plány: Basic, Deluxe a Ultra. Veľkou výhodou ich cenových plánov je to, že získate neobmedzené subdomény a úložný priestor so všetkými tromi, ako aj vysoko škálovateľnou šírkou pásma.

Pre plány Deluxe a Ultra získate aj neobmedzené domény. Vďaka aplikácii Ultra je váš počet e-mailov, prihlasovacích údajov FTP a databáz tiež neobmedzený. Okrem toho získate všetky funkcie všetkých cenových plánov. Po registrácii vám ponúknu veľa doplnkov, napríklad spravované WordPress, ďalšie domény atď.

Plány sú k dispozícii za jeden, dva alebo tri roky a čím dlhšie si vyberiete, tým viac ušetríte. Neexistujú žiadne bezplatné programy, ponúkajú však 30-dňovú lehotu na vrátenie platby.

Dotster má rozsiahlu dokumentačnú stránku, na ktorej môžete preskúmať problémy. Niektoré články sú trochu zastarané. Ich podpora chatu však rýchlo reaguje na otázky a nemá tie nepríjemné automatické odpovede. O 10 sekúnd som dostal odpoveď na otázku o predpredaji a o pár sekúnd dlhšie na podporný dotaz.

Koľko stojí Dotster? Dotster ponúka plány od 4 do 15 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán spoločnosti Dotster by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Dotster vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Dotster tu.
Aká dobrá je podpora zákazníka spoločnosti Dotster? Dotster nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Dotster je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Dotster zodpovedá konkurencii?

Celkovo Dotster je solídny poskytovateľ hostingu s prístupom ku všetkým základom bez toho, aby skutočne ponúkol niečo veľkolepé. Ak chcete hostiť jednoduché stránky za prijateľnú cenu bez obáv z obmedzení úložného priestoru, môže byť pre vás Dotster.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Vytvorte si svoj web pomocou spravovaného WordPress alebo iných CMS.
 • Zadarmo zabudovaný nástroj na vytváranie a presúvanie myšou.
 • Neobmedzený úložný priestor so všetkými cenovými plánmi.
 • Flexibilné cenové plány s výberom infraštruktúry.

Zápory

 • Existuje veľa vzostupov, najmä keď sa zaregistrujete.
 • vDeck nie je najlepším správcom hostingu pre všetkých.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map