Doteasy Review 2020 – Je to rozumná investícia?

Doteasy baňa


Doteasy je v prevádzke od roku 2000 a odvtedy sa nazhromaždil viac ako pol milióna spokojných zákazníkov prostredníctvom spoľahlivých a dostupných služieb hostenia webových stránok. Tvrdí, že od svojho založenia nebol nikdy kompromitovaný vďaka špecializovaným a kvalifikovaným technikom a moderným dátovým centrám.

Funkcie a jednoduché použitie

Doteasy má svoje vlastné Tvorca webových stránok, ktorý je ponúkaný zadarmo so všetkými hostiteľskými balíčkami. Toto vylučuje potrebu poznať akékoľvek kódovanie. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať šablónu, umiestniť prvky do požadovaného nastavenia pomocou drag and drop rozhrania a kliknutím na Publikovať spustiť web.

Doteasy

Majú tiež cPanelový ovládací panel čo je veľa funkcií. Tie obsahujú:

 • Jednoduché monitorovanie miesta na disku prostredníctvom systému na správu súborov
 • Prístup k štatistikám o výkonnosti vašich webových stránok
 • Adresáre chránené heslom, odmietnutie IP adresy, ochrana HotLink a ModSecurity
 • Jednoduchá správa domén
 • Jednoduchá správa databázy

Medzi nástroje vyvinuté samotnou Doteasy, tu je niekoľko užitočných:

 • forum
 • Tvorca webových stránok
 • Webový prieskum
 • Zoznam adries
 • návštevná kniha
 • Najčastejšie otázky

K dispozícii sú všetky funkcie, ktoré ponúka Doteasy komplexný sprievodca o tom, ako čo najlepšie využiť tieto funkcie.

Ceny a podpora

Môžete si vybrať z dvoch rôznych plánov s názvom Starter a Business. Ako už názov napovedá, plán Starter spĺňa iba základné potreby pre jednu webovú stránku, 10 GB miesta na disku a 30 000 mesačných návštevníkov. Svoju doménu si môžete bezplatne zaregistrovať a získať bezplatný certifikát SSL.

Je to s balíkom Business hosting, ktorý odhaľuje plný potenciál ich hostingových služieb. Môžete hosťovať neobmedzené webové stránky s dostatočným priestorom a šírkou pásma. Okrem bezplatnej domény je obnova zadarmo. Podobne okrem bezplatného SSL dostanete aj vyhradenú IP adresu. Denné zálohy sú súčasťou balíka.

Doteasy-support

Doteasy áno jeden z najlepších podporných systémov v okolí. Živý chat môžete kedykoľvek použiť, ale na vyriešenie vašich problémov môžete použiť množstvo ďalších spôsobov. Majú efektívny systém lístkov, ktorý môžete použiť na odoslanie vašich problémov. Sľubujú, že odpovedia do štyridsaťosem hodín. Môžete sa k nim dostať aj telefonicky, ale je k dispozícii iba počas pracovných hodín v pracovné dni. K dispozícii je tiež možnosť objednať spätné volanie. Ale to nie je všetko. Tam je Doteasy Začíname sprievodca, ktorý je ideálne východiskové miesto pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o tom, ako funguje hosting webových stránok. Ďalej sú tu návody, ako môžete používať väčšinu ich nástrojov. Okrem toho existuje komplexná časť databázy poznatkov, ktorá obsahuje články na riešenie väčšiny problémov, s ktorými sa môžete stretnúť.

Koľko stojí Doteasy? Doteasy ponúka plány od 2 do 17 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Doteasy by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Doteasy vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Doteasy tu.
Aká dobrá je podpora zákazníka spoločnosti Doteasy? Doteasy nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Doteasy je malý poskytovateľ pod poskytovateľmi hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Doteasy zodpovedá konkurencii?

Doteasy je ideálnym východiskovým miestom pre nových majiteľov webových stránok, ktorí chcú spoľahlivý hostingový plán s perfektnou podporou. Tvorca webových stránok eliminuje potrebu poznať programovacie jazyky a dostupné hostingové balíčky z neho robia ideálneho hostiteľa pre vaše webové stránky.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • Komplexná podpora a články o pomoci
 • Moderná infraštruktúra

Zápory

 • Štartovací balík umožňuje iba jednu webovú stránku
 • Menšia rozmanitosť ponúkaných balíkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map