Directnic Review 2020 – To nie je zlé, ale videli sme lepšie

Directnic má sídlo v Spojených štátoch a od svojho vzniku poskytuje svojim zákazníkom služby kvalitného webhostingu. Pomáhajú nielen priemerným príležitostným blogerom budovať internetovú prítomnosť, ale hosťujú aj webové stránky pre profesionálnejších zákazníkov a podniky.


VLASTNOSTI A JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Hostingové služby Directnic sú ponúkané v troch rôznych balíkoch s názvom Lite Plan, Pro Plan a Deluxe Plan. Pri každom pláne sú dosť veľkorysé, pokiaľ ide o množstvo ukladacieho priestoru na disku a šírku pásma, ktoré poskytujú. Žiadny z ich balíkov neponúka neobmedzené zdroje, čo by vás však mohlo odradiť. Snažia sa to vymyslieť s ďalšími funkciami, ako sú jednoduchá inštalácia cPanelu a registrácia domén zadarmo pri nákupe akéhokoľvek ročného plánu hostenia, ale tieto funkcie sú štandardne súčasťou väčšiny poskytovateľov hostingu, takže to nevyčníva.

To znamená, že áno vytvorte až tri FTP účty aj v pláne Lite, čo je dobré. Počet domén, ktoré môžete hosťovať v každom pláne, sa začína na tri a pre zvyšné dva balíčky sa zvyšuje na 15 a 30. Páči sa mi skutočnosť, že aj v pláne Lite môžem hostiť až tri domény, takže nemusím kupovať drahý balík len preto, že mám viac ako jednu doménu.

Directnic sľubuje 99% dostupnosti, aj keď je to v porovnaní s priemyselným štandardom 99,9%. Funkcie ako Webový tvorca webových stránok a certifikácia SSL tiež nie sú zahrnuté ako štandardná súčasť ich hostiteľských balíkov; za tieto odbery budete musieť platiť navyše.

Ich výber Weebly ako nástroja na tvorbu webových stránok je solídny, pretože je jedným z najpríjemnejších staviteľov na trhu.. Tvorca webových stránok bude obzvlášť atraktívny pre jednotlivcov a majiteľov malých podnikov, ktorí prvýkrát vytvoria webovú stránku, pretože eliminuje potrebu poznať akékoľvek programovacie jazyky a umožňuje vám vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku bez veľkého rozruchu.

Directnic

S ktorýmkoľvek z ich hostiteľských balíkov môžete ľahko nainštalovať množstvo populárnych skriptov cez cPanel. Patria sem systémy na správu obsahu, ako sú WordPress, Joomla! A ďalšie.

CENY A PODPORA

Directnic je cenovo dostupný a ich balíčky si určite dokážu udržať svoje miesto v porovnaní s podobnými ponukami svojich konkurentov. Faktom však je, že existujú aj iní poskytovatelia služieb, ktorí ponúkajú neobmedzené zdroje a mnoho ďalších funkcií za približne rovnakú cenu. Preto nezabudnite urobiť nejaký výskum skôr, ako sa k nim zaviažete.

Directnic má 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá vám umožní vyskúšať ich služby bez rizika. Ak nie ste spokojní kedykoľvek počas 30-dňového obdobia, vrátia vám peniaze bez otázok.

oni majú nielen live chat, ale aj skvelý celkový systém podpory. Môžete ľahko vytvoriť podporný lístok a nechať ich vyriešiť všetky vzniknuté problémy. Prípadne ich môžete zavolať počas pracovných hodín od pondelka do piatka (stredný čas v USA). Oni tiež majú komplexná vedomostná základňa s podrobnými článkami o takmer všetkých aspektoch služieb, ktoré ponúkajú. Všetky podporné služby okrem telefónu sú k dispozícii dvadsaťštyri hodín denne.

Koľko stojí Directnic? Directnic ponúka plány od 2 do 8 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Directnic by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Directnic vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Directnic tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Directnic? Directnic nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Directnic je malý poskytovateľ služieb radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Directnic prispôsobuje konkurencii?

Directnic nemusí byť vašou voľbou, ak chcete neobmedzené funkcie, ale určite ponúkajú dostatok funkcií na pokrytie vašich základných potrieb. Ich ceny sú skvelé, ale v prípade, že budete vyzerať dostatočne tvrdo, možno nájdete lepších hostiteľov pre podobné cenové rozpätie.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

PROS

  • Užívateľsky prívetivý webový tvorca, ktorý je k dispozícii na odber
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  • Podpora pre e-mail 24 hodín denne, 7 dní v týždni a podpora lístkov
  • Viac domén aj v najlacnejšom balíčku

ZÁPORY

  • Žiadny balík s neobmedzenými funkciami
  • Žiadne bezplatné SSL
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me