D9 Hosting Review 2020 – spĺňa naše štandardy?

D9 Hosting je poskytovateľ webových služieb zaregistrovaný v Spojenom kráľovstve. Bol založený v roku 2007 s cieľom poskytovať kvalitné webové služby s priateľskou podporou. Dodnes poskytujú vysokokvalitný webhosting a ďalšie služby a udržiavajú tím podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Aj keď sídlia v Spojenom kráľovstve, ponúkajú služby viac ako 55 rôznym krajinám na celom svete. Ak vaša krajina nie je na ich zozname, neváhajte sa ich napriek tomu opýtať, pretože sú hrdí na rozšírenie a chcú do svojho zoznamu pridať ďalšie krajiny. Je samozrejmé, že bez ohľadu na to, kde žijete, kvalita podpory, ktorú dostanete, zostane rovnaká.


Vlastnosti & Jednoduchosť použitia

D9 Hosting ponúka všetky štandardné funkcie, ktoré môžete očakávať od dobrého poskytovateľa hostingu. Tvrdia, že ponúkajú 99,9% dostupnosti, rovnako ako väčšina ostatných poskytovateľov hostingu. Mám sklon tomu veriť, pretože ostatní to potvrdili aj vo svojej spätnej väzbe. od tej doby berú denné zálohy, ktoré je možné ľahko obnoviť pomocou programu cPanel, nemusíte sa báť straty údajov. Oni majú ultra rýchle servery vďaka kombinácii OPCache, CloudLinux a LiteSpeed ​​API. Najobľúbenejšia blogovacia platforma WordPress dostáva preferenčné zaobchádzanie so serverom D9 Hosting, pretože ponúka špecializovanú podporu každému, kto používa túto platformu. Ak ste náhodný bloger alebo dokonca majiteľ internetového obchodu používajúci WordPress, budete milovať ich podporu WordPress.

Keďže na všetkých hostiteľských účtoch spúšťajú denné kontroly škodlivého softvéru, ste v bezpečí pred škodlivým softvérom, ktorý sa plazí na vaše webové stránky. Tým je zaistená bezpečnosť pre vás i vašich návštevníkov. Vo vašom hostingovom balíku sú zahrnuté aj bezplatné certifikáty SSL.

Tí, ktorí sa s programovaním webových stránok príliš nehrávajú, považujú tento program za skutočne užitočný. Eliminuje potrebu vyvinúť akýkoľvek nudný kód a pomocou vstavaných šablón môžete svoju webovú stránku uviesť do prevádzky v čo najkratšom čase.

Okrem vyššie uvedeného môžete očakávať bezplatnú zákaznícku podporu a bezplatné prevody webových stránok pre prípad, že vaše webové stránky presuniete z iného hostiteľa..

stanovenie ceny & podpora

D9 Hosting ponúka tri rôzne hostingové balíčky s názvom ONE, MULTISITE a MAX. Balík D9 One je najlacnejší a umožňuje hosťovať jednu doménu s 5 databázami a 5 e-mailovými účtami. Dôležité je, že vám ponúka neobmedzenú šírku pásma a neobmedzené miesto na disku spolu s ovládacím panelom cPanel. Páči sa mi skutočnosť, že v balíku MAX nie je veľký skok, keď získate podobné funkcie, ale s neobmedzenými doménami, neobmedzenými databázami a neobmedzenými e-mailovými účtami. S touto aktualizáciou prejdete aj na ovládací panel WHM. Jeden používateľ stránok bude s balíkom ONE viac než spokojný, ale balík MAX je taký, ktorý by si ľudia s viac ako jedným malým miestom mali zvoliť..

d9 Hosting

Ak však máte viac webových stránok, ktoré požadujú značné zdroje, hosting D9 Hosting má oveľa viac čo ponúknuť. Keď som ďalej skúmal balík MULTISITE, uvedomil som si, že v ňom boli ukryté ďalšie 4 balíčky. Základný balík medzi nimi ponúkol iba 50 GB miesta na disku a 600 GB šírku pásma, takže to bolo sklamaním. Uvedomil som si, že ak by som sa rozhodol využiť neobmedzené miesto na disku a neobmedzenú šírku pásma, musel by som platiť oveľa viac, ako som si pôvodne myslel. Balíčky pre viaceré weby ma sklamali a ja by som odporučil používateľom, aby pozorne sledovali, či ich požiadavky už spĺňa balík MAX, ktorý ponúka aj neobmedzené domény za zlomok ceny..

Nezabudnite využiť akúkoľvek zľavu, ktorá je k dispozícii. Ak nevidíte žiadnu ponuku, neváhajte kontaktovať ich podporu a opýtať sa na ňu. Zvyčajne ponúkajú dvadsať až štyridsať percent zľavu na svoje balíčky. Máte tiež tridsaťdňová záruka vrátenia peňazí v prípade, že nie ste spokojní s ich službami.

Pokiaľ ide o ich podporu, zdôrazňujú, že na svojich webových stránkach majú všade skvelý podporný tím. Aby ste sa s nimi mohli skontaktovať, musíte si kúpiť jeden z ich balíkov. Ak nie ste zákazníkom, ste obmedzení na pondelok až piatok od 9:00 do 22:00.

Ako sa d9 Hosting zhoduje s konkurenciou?

Zdá sa mi, že ich balíčky sú veľmi užitočné pre majiteľov samostatných aj viacerých stránok. Ich balíčky ma trochu sklamali, keď sa rozhodli pre neobmedzený balík MULTISITE, pretože náklady sa dramaticky zvýšili. Ich podpora vyzerá skvele a zľavy sú vždy k dispozícii.

d9 Hosting by mohol ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

  • Tridsaťdňová záruka vrátenia peňazí
  • 24/7 podpora
  • Ultra rýchle servery
  • Bezplatné a neobmedzené certifikáty SSL

Zápory

  • Obmedzené miesto na disku a šírka pásma na väčšine balíkov MULTISITE
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me