CyberSmart Review 2020 – Čo potrebujete vedieť

Cybersmart je poskytovateľ webhostingových služieb z Južnej Afriky. Podnikajú od roku 1998. V súčasnosti pôsobia na troch rôznych miestach v Južnej Afrike, konkrétne v Kapskom Meste, Durbane a Gautengu..


VLASTNOSTI A JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Hostingový účet v Cybersmart sa ľahko spravuje vďaka cPanel. K všetkým funkciám svojho hostingového plánu máte prístup z jednej webovej stránky a ľahko spravujte svoje súbory, e-mailové účty, aplikácie a zálohy. CPanel vám umožňuje zobraziť štatistické údaje o výkonnosti vašich webových stránok a podľa toho upravovať kampane. Zabezpečenie zálohy je možné ľahko využiť z programu cPanel. Pre väčšinu týchto úloh nebudete potrebovať žiadne znalosti programovania.

Využíva inštalačný skript Softaculous, čo znamená, že softvér ako Magento, WordPress, phpBB, Prestashop a mnoho ďalších sa dá nainštalovať pomocou ľahko použiteľného rýchleho inštalátora.. To zaisťuje, že na svojej platforme môžete vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky, od internetových obchodov po fóra alebo jednoduché blogy.

Všetky zdieľané balíčky webhostingu pre Linux zahŕňajú OS CouldLinux. Pomáha to dosiahnuť stabilitu servera, viacnásobnú latenciu a vylepšené zabezpečenie. Súčasťou balíkov sú aj ďalšie základné služby, ako sú SpamAssassin a VMWare. Zabezpečenie je vylepšené, pretože každý používateľ je izolovaný a má k dispozícii rôzne prostriedky servera, takže sa cíti skôr ako virtuálny server ako účet zdieľaného hostingu.

Stručne povedané, či ste náhodný bloger WordPress, majiteľ viacerých vzdelávacích stránok a majiteľ internetového obchodu alebo firemný klient, Cybersmart má správne riešenie..

CENY A PODPORA

Hostingové balíčky pre Linux sú rozdelené do šiestich rôznych balíkov. Všetky balíčky ponúkajú neobmedzenú šírku pásma, ale zaujímavé je, že žiadny z balíkov ponúka neobmedzené miesto na disku. Bezplatný certifikát SSL je súčasťou všetkých balíkov. Ďalšie funkcie, ako sú domény s doplnkami a e-maily, sa zlepšujú pri prechode na drahšie balíčky. Windows hosting balíčky sú postavené na podobnom dizajne a ceny sú takmer rovnaké.

Windows hosting balíčky fungujú rovnako s neobmedzenou šírkou pásma a obmedzeným miestom na disku. V hostovaní systému Windows však neexistuje žiadny bezplatný plán. CPanel v hostovaní Linuxu je nahradený ovládacím panelom Plesk pre Windows.

K dispozícii je tiež bezplatný hostingový plán, ktorý si môžete vybrať. Ponúka neobmedzenú šírku pásma, ale iba 1 GB miesta na disku a 5 doplnkových domén. Bezplatný balík je skvelý na testovanie ich funkcií. Ak máte spustený iba malý blog, balík zadarmo môže splniť takmer všetky vaše potreby. Zahŕňa dokonca aj bezplatný certifikát SSL!

Spoločnosť je k dispozícii iba telefonicky a e-mailom a nemajú online chat. Na svojej webovej stránke ponúkajú sekciu vedomostnej základne, kde môžete prehľadávať rôzne kategórie a získať viac informácií o tom, ako fungujú rôzne časti ich webhostingových služieb. Zdá sa, že stiahli svoju stránku na Facebooku, pretože adresa URL už nefunguje.

Koľko stojí CyberSmart? CyberSmart ponúka plány od 0 do 8 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán CyberSmart by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. CyberSmart vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z CyberSmart tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti CyberSmart? CyberSmart nie je zaradená medzi našich najlepších hostiteľov webu. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť CyberSmart je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa CyberSmart prispôsobuje konkurencii?

Cybersmart je dobrá hostingová spoločnosť na prvý pohľad, ale pred zakúpením balíkov musíte starostlivo zvážiť spätnú väzbu od používateľov. Zdá sa, že medzi ich zákazníkmi existuje vysoká miera nespokojnosti, ktorá sa prejavuje pri ich hodnotení na iných webových stránkach. Odporúčame vám vyskúšať ich bezplatný balík skôr, ako sa zaviažete kúpiť ich služby.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

PROS

 • Bezplatný SSL certifikát so všetkými hostingovými balíčkami
 • Bezplatný balík na testovanie ich funkcií
 • Ľahko použiteľný cPanel

ZÁPORY

 • Príliš veľa sťažností na kvalitu svojich služieb
 • Žiadna živá podpora

Cybersmart

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map