Cologne hosting Review 2020 – oplatí sa to?

kolínsky hosting


cologne hosting je nemecký poskytovateľ internetových služieb. Firma sa špecializuje na poskytovanie rôznych riešení webhostingu, ako sú serverové služby, webhosting, certifikáty SSL, e-mail a služby registrácie doménových mien. Servery tohto predajcu sú prevádzkované výlučne v Nemecku podľa prísnych nemeckých zákonov o ochrane. V snahe chrániť životné prostredie uplatňuje politiku neutrálneho hostenia klímy na svoje dátové centrum. Internetová stránka pre kolínske ostrovy je k dispozícii iba v nemčine.

Funkcie a jednoduché použitie

Toto sú niektoré z funkcií, ktoré sú dostupné v kolínskych hostingových balíčkoch:

 • Disky SSD
 • FTP účty
 • MySQL databázy
 • Zadarmo nastavenie
 • Cron pracovných miest
 • Domény, subdomény
 • Spam, vírusový filter
 • SSL certifikát
 • CMS, WordPress, Joomla
 • Bezplatná migrácia stránok

cologne hosting prevádzkuje všetky svoje servery z Nemecka. to dodržiava prísnu nemeckú politiku v oblasti ochrany údajov na zabezpečenie a uloženie údajov klientov. Táto zásada poskytuje klientom úplnú kontrolu nad ich údajmi, ak sú údaje úplne odstránené zo všetkých serverov a všetky zálohy do troch až siedmich dní po ich odstránení klientom..

Firma ponúka webhostingové riešenia pre súkromné ​​subjekty, ako aj pre organizácie. Má tri zdieľané balíčky webhostingu. Najzákladnejší plán je ideálny pre začínajúcich webmasterov a prichádza s ním jeden doména, 5 000 MB SSD, 2 500 MB poštového priestoru, päť FTP účtov, päť databáz MySQL a šírka pásma 100 000 MB.

Jeho pokročilý plán, ktorý je vhodný pre technicky zdatných jednotlivcov a sofistikované webové stránky, je dodávaný päť domény, 50 000 MB SSD, 20 000 MB poštového priestoru, 500 FTP účtov, 500 MySQL databáz, 500 cron úloh, 500 MB RAM a paušálna šírka pásma.

Tento poskytovateľ hostingu ponúka zadarmo Šifrujme SSL certifikát. Klienti, ktorí uprednostňujú pokročilejšie certifikáty, sa môžu rozhodnúť pre možnosti nákupu certifikátov SSL, ktoré zahŕňajú alfa SSL a organizácia SSL.

Klienti e-mailového hostingu majú prístup denné zálohovacie služby až sedem dní. Kolínska webová stránka pre hosting je príťažlivé, dobre podrobné a usporiadané. Všetky podrobnosti sa nachádzajú na jednej stránke, čo uľahčuje navigáciu aj pre neskúsených používateľov.

Ceny a podpora

Kolínske hostingové riešenia sú dosť drahé, aj keď to ponúka flexibilná fakturačná politika; klienti môžu vykonávať mesačné platby. Všetky ceny sú uvedené v eur a zahŕňajú 19% nemeckej DPH.

Predajca ponúka štandard tohto odvetvia Záruka 99,9% dostupnosti, spolu s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí a a 100% SLA svojim klientom. Môžete sa tiež rozhodnúť pre jeho ponuku hostiteľov Exchange M a XL, ktorá hostí vás prvých 90 dní zadarmo. Okrem toho firma ponúka bezplatné nastavenie a bezplatná migrácia webových stránok pre každý hostingový plán.

kolínsky hosting sa nezaväzuje k nepretržitej technickej podpore ale sľubuje reagovať na otázky klientov v čo najkratšom čase. Predajca má rôzne spôsoby, ako sa môžete spojiť s jeho tímom podpory: telefón, e-mail, live chat a sociálne médiá. Bohužiaľ, má žiadny systém predaja lístkov.

kolínsky hosting

Tím technickej podpory dodávateľa je užitočné a profesionálne, a opakovatelia poznajú cestu okolo poskytnutých riešení hostingu. Poslal som im e-mail s podporou a dostal som odpoveď za menej ako hodinu.

kolínsky hosting

Hostiteľská spoločnosť má ešte plne zriadiť portál podpory klientov. Má a pomerne podrobná sekcia FAQ, ale jeho vedomostná základňa je sporá. Čo je viac, nemá žiadne blogy ani videonávody ďalej dopĺňať tím technickej podpory.

Ako kolínsky hosting zodpovedá konkurencii?

Zdá sa, že kolínsky hosting prevyšuje možnosti ponúkať svojim zákazníkom v Nemecku a celej Európe najmodernejšie hostingové riešenia. Jeho neuveriteľné zásady vrátenia peňazí vrátane záruky vrátenia peňazí so 100% SLA, bezplatnej skúšobnej verzie a záruky dostupnosti siete sú jasným dôkazom jej dôvery v kvalitu a spoľahlivosť svojich služieb. Nie je preto divu, že webmasteri sa aj napriek drahým cenám stále rozhodnú pre túto možnosť.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Denné zálohy až sedem dní na hosťovanie e-mailov
 • 99,9% záruka dostupnosti siete
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí a 100% SLA
 • Dátové centrum s klimatickým neutrálnym hosťovaním

Zápory

 • Drahé plány hostenia
 • Žiadny systém predaja lístkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map