ClouDNS Review 2020 – oplatí sa to?

oblačno hlavné


ClouDNS ponúka od roku 2010 zákazníkom predplatné DNS ako Premium DNS, GEO DNS, reverzný DNS, sekundárny DNS, dynamický DNS, súkromné ​​servery DNS a ďalšie doplnky, ako sú domény, vyhradené adresy IP a DDoS chránené VPS. Spoločnosť dostáva viac ako dve miliardy dotazy na domény za deň. Jeho podpora je celkom dobrá a web je k dispozícii v 12 jazykoch vrátane angličtiny.

Funkcie a jednoduché použitie

oblačnosti 1

Pri objednávaní služieb ClouDNS môžete vo svojom balíčku očakávať nasledujúce:

 • WHMCS / cPanel
 • E-mailové účty zasielajte e-mailom
 • Neobmedzené záznamy aliasov
 • Webové presmerovania
 • Hodinové štatistiky DNS
 • 1 000% dostupnosti SLA
 • 200+ zón DNS
 • 256-bitové šifrovanie SSL

Ako už názov napovedá, ClouDNS prevádzkuje infraštruktúru založenú na cloudu. Jeho zákazkový systém umožňuje zákazníkom sledovať metriky DNS v reálnom čase v rôznych zónach. Vďaka tejto službe môžu používatelia tiež kedykoľvek získať ďalšie zdroje DNS. Infraštruktúra tiež podporuje súčasnú synchronizáciu medzi 20+ POP. Po nastavení už nemusíte podnikať žiadne ďalšie kroky, len ich monitorovať.

ClouDNS tiež poskytuje používateľom prístup k profesionálnym nástrojom a funkciám, ktoré niektoré služby DNS nemajú. Patria sem primárne, sekundárne a reverzné DNS. Podporuje tiež mnoho typov nastavení a záznamov DNS. Súčasťou balíka je preposielanie a parkovanie domén, preposielanie pošty a zdieľanie zón. Ak chcete získať úplný obraz o svojich funkciách, nezabudnite skontrolovať svoje balíčky DNS.

Aj keď existuje veľa poskytovateľov CDN a útočné služby anti-DDoS online, nie veľa z nich chráni vašu doménu pred SPOF tak, ako to robí ClouDNS. Využíva najnovšie technológie zmierňovania DDoS a dlhoročné skúsenosti na ochranu domén pre webové stránky, herné servery a ďalšie aplikácie. Spoločnosť má tiež silné partnerstvo so službami DDoS, čo sa premieta do znížených licenčných nákladov.

Ceny a podpora

cloudns-support

ClouDNS je jedna z najlacnejších služieb v hostiteľskom priestore DNS. Spoločnosť zaručuje používateľom nižšie ceny a ak zákazník nájde lacnejšiu službu, upraví ceny tak, aby sa im prispôsobili. Používatelia majú 30 dní na vyskúšanie služby a inováciu alebo zrušenie. Akceptujeme PayPal, Skrill, Bitcoin, bankový prevod a všetky hlavné kreditné alebo debetné karty.

Ak si to budete priať, môžete si objednať doplnky ako DNS zóny zo skupiny 200+ zón a 10 000 záznamov spolu s vyhradenými adresami Anycast IP s vlastnými názvami serverov. Môžete tiež importovať záznamy do nezáväzných formátov a tím technickej podpory vám rád pomôže, aj keď za túto službu musíte platiť..

Pokiaľ ide o referencie na svojej webovej stránke, zdá sa, že ClouDNS si robí veľmi dobre pri riešení problémov so zákazníkmi a monitorovaní svojich služieb. Obávam sa, že technická podpora je k dispozícii iba prostredníctvom e-mailu. Prajem si, aby mal prevádzkovateľov live chatu a vyhradenú telefónnu linku pre zákazníkov. Dúfam, že to je niečo, na čo sa obrátia skôr ako neskôr.

Koľko stojí ClouDNS? ClouDNS ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán ClouDNS by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. ClouDNS vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z ClouDNS tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora ClouDNS? ClouDNS nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že ClouDNS je malý poskytovateľ radaru pod poskytovateľom hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako ClouDNS zodpovedá konkurencii?

ClouDNS využíva za rozumné ceny balíčky DNS a fantastické služby zákazníkom, aby uspokojil dynamické potreby hostingu DNS svojich zákazníkov.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Bezrizikové balíčky DNS
 • Jednoduché webové rozhranie
 • Hosting DNS pripravený na WordPress
 • Plná podpora DNS

Zápory

 • Obmedzené funkcie webhostingu
 • Málo kanálov podpory zákazníkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map