Cloud Host World Review 2020 – oplatí sa to?

Cloud Host World


Cloud Host World je rýchlo rastúca webhostingová spoločnosť so sídlom v Spojených štátoch. Hostiteľská spoločnosť bola založená v roku 2017 a dnes pôsobí na troch rôznych miestach vrátane Spojených štátov, Indie a Spojených arabských emirátov. To sa môže pochváliť tým, že vlastní viac ako 1500 serverov vzdialene hostených v 15 rôznych krajinách po celom svete.

Niektoré z jeho ponúk zahŕňajú zdieľaný webhosting, cloudové VPS servery, dedikované servery, riešenia WordPress, služby registrácie doménových mien a hosting hostiteľov, okrem iného.

Funkcie a jednoduché použitie

Webhostingové služby Cloud Host World majú nasledujúce štandardné funkcie:

 • cPanelový ovládací panel
 • Ochrana DDoS
 • Inštalátor aplikácií jedným kliknutím s viac ako 400 aplikáciami
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Zadarmo SiteBuilder
 • Denné zálohy
 • Shell prístup pre správu
 • Vyhradené adresy IP

Cloud Host World vlastní viac ako 1 500 serverov ktoré sa nachádzajú na viacerých miestach v USA a Európe. Niektoré zo serverových umiestnení sú: San José a Chicago v Spojených štátoch; Londýn, Spojené kráľovstvo; Frankfurt, Nemecko; Helsinki, Fínsko; Amsterdam, Holandsko; a Singapur.

Dátové centrá sú vybavené špičkovou sieťovou infraštruktúrou Ukladací priestor s urýchleným SSD ktorý poskytuje rýchle a spoľahlivé hostingové služby s vysokou rýchlosťou načítania stránok zákazníkov. 

Jeho hostingové servery sú tiež integrované s vyrovnávacie systémy lakov pre urýchľovač HTTP, navrhnuté pre používateľov s veľkou pracovnou záťažou, ktorí požadujú najvyššiu výkonnosť IOPS.

Hostiteľské riešenia Cloud Host World sú podporované Ochrana BitNinja, ľahko použiteľný nástroj zabezpečenia servera, ktorý kombinuje niektoré z najúčinnejších obranných mechanizmov, ako je ochrana DDoS a skenovanie škodlivého softvéru. Týmto spôsobom je predajca schopný zaručiť maximálnu bezpečnosť údajov webových stránok svojich zákazníkov.

Hostiteľská spoločnosť predvolene vykonáva automatické zálohovanie údajov každého hostiteľského účtu, ktorý je hostiteľom. Predajca ich vytvára zálohy s dennými, týždennými a mesačnými možnosťami.

Medzi ďalšie doplnkové balíčky ponúkané týmto poskytovateľom hostenia patria certifikáty SSL, služby zálohovania cloudu, špeciálne produkty (vyrovnávač zaťaženia, serverové servery a cloud Amazon) a hosting SEO VPS.

Ceny a podpora

Webhostingové riešenia Cloud Host World sú celkom cenovo dostupné a zahŕňajú zoznam pokročilých funkcií vyhovujúcich potrebám väčšiny firiem na trhu. Riešenia hostingu prichádzajú so sebou mesačné fakturačné cykly. Ceny sú uvedené v EUR Americký dolár.

Cloud Host World sa môže pochváliť skvelou dostupnosťou siete a zaväzuje sa záruka dostupnosti 99,99%. Jeho zdieľané plány hostenia však prichádzajú s 99,9% prevádzkou. Hostiteľská firma ponúka veľkorysé 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Cloud Host World

Zamestnanci podpory zákazníkov sú k dispozícii 24/7 prostredníctvom niekoľkých kanálov: telefón, e-mail, live chat, Skype a systém predaja lístkov. Používatelia ich tiež môžu nájsť na svojich účtoch v sociálnych sieťach vrátane Facebooku, Twitteru a LinkedIn.

Tento predajca som poslal e-mailom a tím podpory odpovedal iba za dve hodiny.

Cloud Host World

Cloud Host World má podrobná a dobre štruktúrovaná časť vedomostnej základne.

Koľko stojí služba Cloud Host World? Služba Cloud Host World ponúka plány od 1 do 3 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán služby Cloud Host World by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Cloud Host World vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z prostredia Cloud Host World tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora služby Cloud Host World? Cloud Host World nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Cloud Host World je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

 

Ako sa Cloud Host World vyrovná konkurencii?

Cloud Host World prispôsobil svoje produkty webhostingu tak, aby vyhovovali potrebám obchodných spoločností zahŕňajúcich jednotlivcov, malé a stredné podniky a veľké podnikové webové stránky v USA a na celom svete. Spolu s konkurenčnými cenami a vynikajúcim zákazníckym servisom sa zdá, že tento predajca je viac orientovaný na zákazníka a stúpa nad väčšinu predajcov na trhu.

Pros

 • Servery so systémami vyrovnávacej pamäte laku pre urýchľovač HTTP
 • Webhostingové platformy chránené technológiou BitNinja
 • Vykonáva pravidelné zálohovacie služby
 • Veľkorysá 45-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Zdieľané plány nespĺňajú záruku dostupnosti 99,99% dostupnosti
 • Ponúka bezplatné názvy domén

Získajte hostingové riešenia s lakovacími systémami od spoločnosti Cloud Host World.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me