Closte Review 2020 – málo ľudí pozná pravdu

Close-overview1


Je to známy príbeh. Closte bol vytvorený tímom I.T. profesionálov, ktorí nenájdu poskytovateľa hostingu, ktorý by mohol uspokojiť ich potreby za primeranú cenu.

Spoločnosť so sídlom v Cheyenne (Wyoming) má viac ako dvadsaťročné skúsenosti v I.T. priemyslu a dnes to ponúka riadený cloudový hosting WordPress produkty poháňané Cloudová infraštruktúra Google a LiteSpeed ​​technológie.

Spoločnosť Closte ponúka výber dátových centier na piatich kontinentoch a jej webová stránka je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Hostingové plány spoločnosti Closte by mohli vyhovovať všetkým od zákazníkov na základnej úrovni až po stredne veľké spoločnosti a podniky, ktoré potrebujú špecializované zdroje. Všetko to Hostingové plány WordPress využitie plného výkonu Google Cloud a LiteSpeed technológie pre rýchle horenie rýchlostí, vylepšené SEO a optimálny výkon.

Ak si ako svojho poskytovateľa hostingu WordPress zvolíte Closte, získate:

 • CD Google Cloud Google pre najrýchlejšie dodanie obsahu na svete
 • LiteSpeed ​​Cache; najrýchlejší plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress
 • Kompresia Brotli od spoločnosti Google pre nižšie využitie dát a rýchlejšie načítanie
 • Viac vlastných verzií PHP
 • SSH / SFTP prístup pre úplnú kontrolu nad hosťovaním
 • Ladenie webových stránok pomocou lokálneho IDE
 • Webový prehliadač protokolov
 • DDoS, detekcia škodlivého softvéru a firewall webových aplikácií (WAF).
 • Automatické prírastkové zálohy

CLOSE je WP Ultimo webová stránka je dodávaná s automaticky nakonfigurovaným základným nastavením, automatickou inštaláciou certifikátu SSL a zvýšenou výkonovou kvótou. WP-CLI sada nástrojov príkazového riadku umožňuje jednoduchú správu webovej stránky WordPress bez použitia webového prehľadávača.

Jednou z najzaujímavejších funkcií spoločnosti Closte je miesto predstavenia: klon vašej živej webovej stránky, ktorý je dočasne hosťovaný v subdoméne Closte. V tomto bezpečnom prostredí môžete otestovať nové funkcie alebo zmeny a potom ich jediným kliknutím použiť na svoje živé stránky.

Táto spoločnosť ponúka Záruka 99,95% dostupnosti podporované SLA.

Ceny a podpora

pay-as-you-go plány uistiť, že platíte iba za prostriedky, ktoré používate, a web spoločnosti Closte vám môže poskytnúť predstavu o tom, koľko budete platiť podľa rôznych zdrojov. Avšak, napriek sľubným vynikajúcim výkonom, Closte’s plány sú drahé.

Môžete platiť všetkými hlavnými kreditnými kartami bezplatné sedemdňové skúšobné obdobie takže môžete vyskúšať ešte pred nákupom.

CLOSE je podpora predaja možno dosiahnuť pomocou online kontaktný formulár; tím technickej podpory je možné kontaktovať prostredníctvom systém lístkov. K dispozícii je aj e-mailová adresa.

Dostal som odpoveď do štyroch hodín keď som vyskúšal systém lístkov (z palubnej dosky):

Close-overview2

Closte tiež poskytuje vedomostná základňa (s častou FAQ) a a blog pre tých, ktorí hľadajú svojpomoc.

Koľko stojí Closte? Closte ponúka viacnásobné programy od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Closte by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Closte vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Closte tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Closte? Closte nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Closte je malý poskytovateľ vysielania pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Closte zodpovedá konkurencii??

Ak chcete spravovať hosting WordPress s špičkovým výkonom podporovaným cloudovou infraštruktúrou odolnou voči budúcnosti spoločnosti Google, vaše vyhľadávanie sa môže skončiť na Closte.

Closte by mohol ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

Cloudová infraštruktúra Google a technológie LiteSpeed

 • Cenový model priebežného financovania
 • 20+ rokov praxe
 • Sedemdenná bezplatná skúšobná doba

Zápory

 • Iba plány hostenia programu WordPress
 • Obmedzené možnosti podpory zákazníkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map