Cdmon Review 2020 – Je podceňovaná?

cdmon main


Spoločnosť cdmon bola založená v roku 2002 a je španielskym poskytovateľom webhostingu, ktorý ponúka zdieľaný cloud SSD, VPS a vyhradený server, spolu s SSL a doménovými službami. Pomohla zákazníkom s viac ako 10 000 webovými projektmi a má 70 zamestnancov. Spoločnosť sídli v Barcelone v Španielsku a jej webová stránka je v španielčine a angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

cdmon 1

Väčšina zdieľaných hostingových plánov, ktoré ponúka cdmon, zahŕňa:

 • Úložisko SSD NVMe
 • Certifikát SSL zadarmo
 • PHP
 • Inštalácia CMS jedným kliknutím
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Bezplatná migrácia webových stránok

Hosting s cdmon ponúka úložisko Intel NVMe SSD a je prispôsobiteľné z hľadiska úložného priestoru, mesačného prenosu údajov a e-mailových účtov. K dispozícii je však niekoľko plánov vrátane plánov Junior, Senior a Master. Program Junior obsahuje úložisko 5 GB, mesačný prenos údajov 100 GB, 10 e-mailových účtov a úložisko MariaDB 512 MB.

Pod plánom pre mladých ľudí existujú dva hostiteľské plány, ktoré si možno zaslúžia. Plán Štart obsahuje úložisko 2 GB, mesačný prenos údajov 50 GB, jeden e-mailový účet a žiadnu podporu databázy alebo CMS (napríklad bez WordPress).

Cdmon navyše ponúka bezplatný program Micro hostingu každému, kto zaregistruje doménu. Tento plán Micro obsahuje úložisko 50 MB, mesačný prenos dát 1 GB a jednu e-mailovú adresu s úložiskom 100 MB. Tento plán tiež neobsahuje žiadne databázy ani podporu CMS.

Ako bolo uvedené, všetok hosting cdmon používa jednotky Intel NMVe SSD. Tieto pevné disky založené na pamäti Flash ponúkajú oveľa rýchlejší výkon ako pevný disk alebo typické úložisko SSD; až 4x typická rýchlosť zápisu a 10x rýchlosť čítania. Jednotky tiež používajú konektory PCI Express na zvýšenie výkonu.

Plány hostingu s programom cdmon zahŕňajú bezplatný šifrovací certifikát SSL, ale zákazníci si môžu kúpiť aj aktualizované certifikáty SSL. Tieto platené možnosti zahŕňajú: RapidSSL, RapidSSL zástupné znaky, True Business ID a True Business ID + EV. True Business ID vyhodnotí celú vašu firmu a True Business ID + EV zobrazí zelený panel s adresou ako viditeľné zobrazenie zabezpečenia vašich webových stránok..

Všetky plány hostingu cdmon zahŕňajú bezplatné používanie vlastného ovládacieho panela. Jedná sa o bezpečný systém s prístupom prostredníctvom bezpečnostného protokolu SSL. Ovládací panel obsahuje vyhľadávanie s viacerými filtrami a okamžité zmeny všetkých vykonaných zmien.

Ceny a podpora

cdmon 2

Ceny za hostingové plány cdmon sú konkurencieschopné a porovnateľné s inými európskymi a medzinárodnými poskytovateľmi, ktorí ponúkajú špičkovú cloudovú technológiu SSD. Plán Micro je bezplatný pri každom nákupe domény a obsahuje minimálne množstvo údajov a funkcií pre malú statickú webovú stránku. Program začiatočného plateného štartu sa oceňuje v súlade s ponukami konkurentov na základnej úrovni, neposkytuje však žiadnu databázovú podporu. Ak chcete napríklad získať plnohodnotný plán vhodný pre program WordPress, musíte prejsť na program Junior.

Väčšinu hostingových plánov spoločnosti cdmon je možné zakúpiť štvrťročne, polročne alebo ročne, pričom plány pre seniorov alebo vyššie sú dostupné mesačne. Polročné plány ponúkajú 10% zľavu oproti mesačným a ročným predplatným poskytujú 20% zľavu.

CDmon ponúka množstvo bezplatných služieb, z ktorých niektoré nevyžadujú žiadny nákup. Tie obsahujú:

 • Bezplatný hosting mikroprogramu s registráciou domény
 • Zadarmo preposielanie e-mailov a webových stránok
 • Ochrana súkromia domény zadarmo
 • Zadarmo hosting DNS
 • Bezplatná webová testovacia platforma

Zákaznícky servis je uvedený ako nepretržitá služba prostredníctvom telefonického a e-mailového lístka. Oslovil som zákaznícky servis so žiadosťou o predaj, ale nepočul som ho späť v priebehu niekoľkých dní pred touto kontrolou.

Koľko stojí cdmon? Cdmon ponúka plány od 6 do 56 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký plán cdmon by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Program cdmon vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti cdmon tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora cdmon? Cdmon nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že cdmon je malý, pod radarovým poskytovateľom hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa cdmon zhoduje s konkurenciou?

Cdmon hosting za konkurenčné ceny a pokročilé funkcie začiarkava správne políčka pre hosťovanie výkonu v Európe. Jeho plány obsahujú rýchle úložisko SSM NVMe a bezplatné certifikáty SSL.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Rýchle úložisko SSD NVMe
 • Zdarma Šifrujme SSL
 • K dispozícii je zákaznícky servis 24/7
 • Bezplatný obmedzený hosting s nákupom domény

Zápory

 • S hosťovaním nie je k dispozícii žiadna bezplatná doména
 • Žiadne vstupné mesačné plány hostenia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map