Catalyst2 Review 2020 – Vyzerá dobre, ale čo je úlovok?

catalyst2 baňa


Od roku 2000 ponúka katalyzátor2 webhostingové služby Spojeným kráľovstvám a klientom z celého sveta. Za svoje služby získali viac ocenení a sú v tomto odbore známe za stabilný a spoľahlivý zdieľaný webhosting, VPS a špecializované serverové produkty..

Pre zdieľaný hosting ponúka katalyzátor2 hosting Windows aj Linux na redundantných cloudových serveroch s funkciami vhodnými pre mnohé osobné webové stránky a webové stránky malých firiem..

Funkcie a jednoduché použitie

Katalyzátor2 vám poskytuje výber hostenia na vašich webových stránkach na serveroch so systémom Linux alebo Windows umiestnených vo Veľkej Británii. Väčšina plánov má nasledujúce základné funkcie:

 • Hosting na úplne redundantnom cloudu VMware
 • K dispozícii je inštalátor jedným kliknutím
 • Podporované MySQL a MSSQL
 • Základné skenovanie spamu a vírusov
 • Týždenné zálohy

catalyst2_1

Katalyzátor2 ponúka iba inštalátory na jedno kliknutie pre plány Linuxu pre platformy blogu, ako je WordPress, a softvér pre elektronické obchodovanie, ako je napríklad osCommerce..  Poskytujú peknú škálu funkcií s pridanou hodnotou, ako je uvedené nižšie:

 • Podporuje PHP, ASP, Perl, CGI, SSI
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Zadarmo zašifrujme SSL certifikáty
 • Podporované pracovné miesta Cron

Poznač si to Hoci podporujú PHP, CGI a niektoré ďalšie skriptovacie jazyky, zdá sa, že nepodporujú Python alebo Ruby on Rails., čo je trochu nešťastné.

Ak ste začiatočník v hodnosti, bude s touto platformou trochu náučná krivka, pretože neponúka tvorcu webových stránok. Inštalátor jedným kliknutím je užitočná, ale musíte sa naučiť, ako spravovať platformu, ktorú si vyberiete. Pre tých, ktorí majú skúsenosti, môžete na správu svojich webových stránok použiť cPanel pre Linux alebo Plesk pre Windows hosting.

Ceny a podpora

Katalyzátor2 ponúka Linux aj Windows hosting, pričom obidva ponúkajú päť servisných plánov. Nižšie sú uvedené základy každého plánu:

Mega DealMega PlusMocPowerPlusPowerXtra
domény112510
skladovanie500 MB1GB2GB4GB8GB.
Bandwidth5GB20GB40GB80GB160 GB
Emailové adresy11050100150

Tieto funkcie sú rovnaké bez ohľadu na to, či hostíte Windows alebo Linux. Nie som fanúšikom úložiska týchto plánov, ale šírka pásma je viac než dostatočná.

U týchto plánov je cena relatívne priemerná, ale všimnite si, že plán Mega Deal ponúka iba ročnú fakturáciu. Za všetky ostatné programy môžete platiť mesačne alebo ročne s miernou zľavou za ročné programy. Všetky plány prichádzajú s 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Ak plánujete spustiť webovú stránku WordPress, máte tiež možnosť kúpiť si hosting WordPress s plánmi v rozmedzí od 10 GB do 30 GB úložného priestoru SSD. Plány sú však nákladné v porovnaní so štandardným hostingom. Odporúčam vám ísť touto cestou, iba ak ste úplným začiatočníkom a potrebujete pomoc so správou WordPress. Poskytujú im neobmedzenú podporu, aj keď účet neprichádza s predinštalovaným programom WordPress; stále budete musieť použiť program Fantastico na vykonanie inštalácie WordPress jedným kliknutím.

catalyst2 je zákaznícka podpora je mierne nadpriemerná s bezplatnou telefonickou podporou a podporou vstupeniek. Ponúkajú tiež robustná vedomostná základňa spolu so stránkou aktualizácie stavu služby, ktorá podáva správy o známych výpadkoch.

Koľko stojí Catalyst2? Catalyst2 ponúka plány od 2 do 116 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Catalyst2 by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Catalyst2 vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Catalyst2 tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Catalyst2? Catalyst2 nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že Catalyst2 je malý poskytovateľ služieb hostingu v radare. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Catalyst2 zodpovedá konkurencii?

Catalyst2 je dobrý hostiteľ webových stránok, ak máte malé osobné a obchodné webové stránky. však, Ak máte webovú stránku vyžadujúcu značné úložisko, ako sú napríklad tie, ktoré potrebujú hostiť viacero veľkých databáz, najlepšou stávkou je ísť skôr s jedným z ich cloudových balíkov, VPS alebo vyhradených serverových balíkov, než s niektorým z ich zdieľaných hostingových plánov.. Tí, ktorí hľadajú spravovaný hosting WordPress, môžu tiež hľadať inde, pretože hostingové plány WordPress sú o niečo drahšie.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • K dispozícii je inštalátor jedným kliknutím
 • Podporuje PHP, ASP, Perl, CGI, SSI
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Zadarmo zašifrujme SSL certifikáty

Zápory

 • Podpora živého chatu nie je k dispozícii
 • Plány sú ľahké pri skladovaní
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map