Canvas Host Review 2020 – skrytý drahokam

Canvas Host so sídlom v Portlande je ekologická webhostingová spoločnosť, ktorá poskytuje stabilné zdieľané hostingové plány a riešenia VPS s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí spolu so službami, ako sú webdesign a registrácia domén..


Hostiteľ plátna

Funkcie a jednoduché použitie

Hostiteľ Canvas vám poskytuje všetko, čo potrebujete na vytváranie, rast a správu svojich webových stránok online. Ich spoločné plány hosťovania majú nasledujúce funkcie:

 • Neobmedzené parkované domény a subdomény
 • Operačný systém Linux (CentOS)
 • Zadarmo automatické SSL certifikáty
 • POP3, IMAP a webmail
 • FTP, SFTP a SSH prístup
 • Cron úlohy / naplánované úlohy
 • Automatické týždenné zálohovanie
 • 99,9% dostupnosti
 • 24/7 monitorovanie

každý účet zdieľaného hostingu sa dodáva s programom cPanel, čo vám umožní jednoduchú správu úložného priestoru, e-mailov, súborov, databáz a zabezpečenia.

S hostiteľom Canvas Host pre začiatočníkov na zostavenie webovej stránky nepotrebujete kódovanie ani znalosti jazyka HTML. Použitím Installatron – bezplatný inštalátor na jedno kliknutie – môžete nainštalovať svoj obľúbený redakčný systém. Populárne Tvorca webových stránok je tiež zahrnutá. S jeho jednoduchým drag-and-drop rozhranie, môžete navrhnúť a nasadiť funkčné webové stránky v priebehu niekoľkých minút. Po dokončení môžete použiť osvedčené Ukladanie do vyrovnávacej pamäte CloudFlare na zrýchlenie vášho webu až o 200%. Navigáciu alebo správu webového priestoru nikdy nezaseknete. V sekcii zdrojov nájdete mnoho úžasných návodov, ktoré vás prevedú každým krokom na ceste.

Hostiteľ plátna berie bezpečnosť používateľov a bezpečnosť vážne. Utekajú automatizované kontroly škodlivého softvéru a vírusov na webových stránkach a aplikáciách hostených na ich serveri. Všetky ich e-mailové účty vrátane základných účtov podporujú filtrovanie nevyžiadanej pošty. Kritické incidenty sa riešia okamžite na mieste skôr, ako sa zvýšia a ovplyvnia výkonnosť vašich webových stránok. Okrem toho tiež spúšťajú pravidelné kontroly škodlivého softvéru a vírusov na všetkých webových stránkach svojich klientov.

Pohybom hore si môžete objednať virtuálne súkromné ​​servery so sídlom v Portlande, s geolokovanými IP adresami. Na CentOS sú k dispozícii tri programy: VPS1, VPS2 a VPS3 s úložnou kapacitou od 10 GB do 30 GB a šírkou pásma 200 GB až 600 GB. Ich VPS sú vhodné pre zákazníkov, ktorí chcú viac možnosti prispôsobenia alebo špecializovaný hosting pre ich aplikácie a webové stránky. S ich plánmi získate vyhradenú pamäť RAM, úložný priestor a adresy IP. Získate tiež plný prístup root a SSH s možnosťou použitia cPanel a / alebo WHM.

Okrem zdieľaný hosting a VPS, oni tiež ponúkať hosťovanie predajcu a Hosting webových stránok kompatibilných s PCI pre webové stránky elektronického obchodu s integráciou nákupného košíka a viac možností platby. Ak chcete vytvoriť a hostiť web pre svoju neziskovú organizáciu, charitu alebo CBO, mali by ste zvážiť ich zľavnené neziskové plány hostenia..

Ceny a podpora

Keď sa pozriete na ich ceny, môžete im to povedať obstarávať rôzne rozpočty. Aj keď sú ich balíčky mierne drahé, majú nulové poplatky za nastavenie a majú množstvo funkcií, ktoré nenájdete v dolnej časti pyramídy. Môžete ušetriť viac zaregistrovaním na šesť alebo viac mesiacov. Pri dlhodobých predplatených programoch máte nárok na zľavu až 25%.

Zdieľaný, predajca, kompatibilný s PCI a dokonca aj VPS hosting hostiteľa Canvas Host majú všetky k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí a a Politika „bez predaja“.

Všetky ich hostingové služby sú podporované 24/7 technická podpora. Ich technici monitorujú bezpečnosť a výkon všetkých svojich serverov (vrátane farebných serverov). Ak potrebujete pomoc s výmenou vášho zariadenia alebo opravného softvéru, otvoriť lístok alebo ich zavolajte bezplatné telefónne číslo od 17:00 do 20:00 tichomorského času (alebo o 20:00 – 20:00, ak ste ich kontaktovali cez víkendy). Obzvlášť sa mi páčilo, že tiež miestne čísla pre Spojené štáty a Spojené kráľovstvo. Môžete im tiež poslať e-mail alebo poslať svoje otázky prostredníctvom kontaktného formulára na ich webových stránkach.

Na základe svojej pôvodnej vízie Canvas Host urobil dosť, aby zabezpečil teplá, osobná podpora bez ohľadu na to, aký stupeň hostenia ste si od nich zakúpili. Keď som ich kontaktoval v súvislosti s problémom DNS, uvítal ma podporný agent, ktorý pozná moje meno a zdá sa, že skutočne pozná históriu môjho účtu. Pomohol mi rýchlo zistiť príčinu problému a do jedného dňa ju vyriešil.

Ako sa Canvas Host vyrovná konkurencii?

Hostiteľ Canvas, tak malý, aký je, ponúka okrem fantastickej a osobnej podpory aj množstvo funkčných, škálovateľných hostiteľských balíkov za prijateľné ceny..

Hostiteľ Canvas môže ponúkať kvalitné služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • 24/7 technická podpora
 • Zadarmo nastavenie účtu

Zápory

 • Zdieľané hostingové ceny na špičkovej úrovni
 • Žiadna podpora živého chatu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me