CanSpace Solutions Review 2020 – skrytý drahokam

Riešenia CanSpace


Riešenia CanSpace založené na Toronte nie sú na trhu webhostingu ničím novým; od roku 1998 je jedným z popredných kanadských poskytovateľov. Tento predajca ponúka celý rad riešení hostingu, registrácie domén, dizajnu webových / log, vývoja webových aplikácií a riešení elektronického obchodu..

Elegantný web CanSpace je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Riešenia CanSpace

Dátové centrá a servery tohto hrdého kanadského poskytovateľa sa nachádzajú v Kanade: v Toronte, Vancouveri a Montreale. Všetky dátové centrá sú napájané 100% zelená energia, a dátové centrum v Beauharnois, Quebec, je osobitne umiestnené, aby využilo svoju blízkosť k vodnej elektrárni.

Ako ocenený poskytovateľ webhostingu môže spoločnosť CanSpace ponúkať širokú škálu produktov hostujúcich webhosting pre jednotlivcov a podniky všetkých veľkostí. Medzi tieto produkty patrí zdieľaný hosting, predajca hostiteľov, VPS a plne spravované dedikované servery.

Pozrime sa na štandardné funkcie zdieľaného hostenia:

 • cPanelový ovládací panel
 • Softaculous auto-installer
 • Tvorca stránok
 • Cloudflare CDN
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Okamžité nastavenie a bezplatná migrácia
 • Denné zálohy

Zdieľaný hosting je riadený pomocou priemyselného štandardného ovládacieho panela pre inštalácie systému Linux; cPanel. Môžete tiež získať Softaculous auto-installer, tvorca webových stránok, bezplatná ochrana DDoS, a Poďme šifrovať / Comodo SSL certifikáty.

Prístup k Jailshell SSH je tiež povolené, takže môžete ľahko vytvárať pracovné miesta spoločnosti Cron. Aj keď vzdialené pripojenia MySql nie sú k dispozícii, môžete ich získať phpMyAdmin pre správu databázy.

tri zdieľané hostingové balíčkyštartér, stredná, a profesionálny – sú ideálne pre súkromných používateľov a malé podniky. štartér plán je pochopiteľne najobmedzenejší a stredná a profesionálny plány poskytujú viac webového priestoru a niekoľko neobmedzených funkcií, vrátane šírky pásma, MySQL databáz, domén a e-mailových účtov. S oboma plánmi získate aj nástroje SEO pre Attracta a firewall webových aplikácií.

Ceny a podpora

Táto kanadská spoločnosť oceňuje svoje plány hostingu v kanadských dolároch. Plány sú za primeranú cenu, ale nie najlacnejšie, aké som kedy videl. Aj keď neexistuje žiadna bezplatná skúšobná verzia, dostanete 30-dňová záruka vrátenia peňazí ktoré vám poskytujú potenciálny „únik“, ak sa rozhodnete zaregistrujte sa na ročný plán, ktorý obsahuje bezplatnú doménu.

Jednou zo silných stránok CanSpace je jeho Záväzok „bez predaja“ to by malo zaistiť, aby ste dostali všetky zdroje, za ktoré platíte.

CanSpace má vysoké skóre podpory zákazníkov s niekoľkými podpornými kanálmi, ktoré zahŕňajú e-mail, sociálne médiá, live chat, telefón a systém vstupeniek. Skúsil som oboje Systém lístkov 24/7 a živý chat bez 24/7 kanály. Profesionálne a priateľsky mi boli poskytnuté všetky potrebné informácie:

Riešenia CanSpace

Koľko stojí riešenie CanSpace? CanSpace Solutions ponúka plány od 6 do 23 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán CanSpace Solutions by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. CanSpace Solutions vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti CanSpace Solutions tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora CanSpace Solutions? CanSpace Solutions nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že riešenia CanSpace Solutions sú malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa CanSpace Solutions zhoduje s konkurenciou?

CanSpace Solutions je dôveryhodný kanadský poskytovateľ hostingu prevádzkovaný profesionálnym tímom orientovaným na podnikanie. Jeho plány hostenia sú za primeranú cenu a poskytujú viac ako uspokojivú podporu.

CanSpace Solutions môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale je v súlade s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • 24/7 zákaznícka podpora
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Cenovo dostupné plány hostenia
 • Bezplatné certifikáty SSL

Zápory

 • Žiadny hosting založený na systéme Windows
 • Žiadne úložisko SSD
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me