Bravenet Review 2020 – oplatí sa to?

Bravenet-overview1


Spoločnosť Bravenet bola založená v roku 1997 a je vaším komplexným miestom pre domény, webhosting a šikovné nástroje na vytváranie webových stránok online. Jeho hostingová služba typu cloud je rýchla, spoľahlivá a bezpečná. Spoločnosť sa pýši týmom špičkovej podpory zákazníkov.

Funkcie a jednoduché použitie

Na ovládacom paneli s jednoduchým ovládaním nájdete úžasný výber funkcií, ktoré vám umožnia ľahko vytvárať a spravovať vaše webové stránky alebo blogy. Tu je niekoľko z nich:

 • Vlastné domény
 • Šírka pásma až 25 GB
 • Webmail s anti-spamom
 • Účty FTP / SSH
 • Fotografie zadarmo
 • Php podpora
 • Inštalátor jedným kliknutím
 • MySQL databázy
 • Prémiová podpora zákazníkov

Každý používateľ má prístup k aplikácii Easy Hosting Manager, súboru funkcií a nástrojov, ktoré im umožňujú spravovať svoje domény, e-maily, webové stránky a účty FTP. Úlohy, ako je správa súborov, vytváranie databázy a dokonca aj nasadenie SSL, sú automatizované. Na informačnom paneli budete môcť sledovať aj štatistiky o premávke a využití. Jednoduchá správa e-mailov je súčasťou tohto ekosystému. Keď začnete vytvárať a prispôsobovať svoje e-maily, bude to skutočne užitočné..

Počas niekoľkých minút od vstupu do Bravenetu by ste mali byť schopní vytvoriť moderný responzívny moderný web, blog alebo dokonca funkčný estor s malou alebo žiadnou pomocou. Jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránok môžete použiť s rozhraním drag-and-drop alebo inštalačným programom výkonných aplikácií so 100 a viac skripty CMS. Vyberte si zo stoviek šablón a upravte ich podľa svojich predstáv. Mnoho doplnkov je k dispozícii zadarmo a inštalácia webových aplikácií je automatizovaná vďaka jednoduchým sprievodcom s jednoduchými krokmi.

Nepochybujem o rýchlosti alebo výkone hostingových služieb Bravenetu, pretože prichádza so zárukou dostupnosti 99,9%. To znamená, že vaše webové stránky sa načítajú rýchlo a sú nepretržite prístupné. K dispozícii sú úplné zálohy webových stránok, nočné snímky súborov a denné zálohy databázy, takže sa nemusíte báť náhodnej straty údajov..

Ceny a podpora

Štartovací balík spoločnosti Bravenet je hostiteľom iba jedného webu a je ideálny pre osobu, ktorá chce vytvoriť jednoduchý web HTML. Ak chcete odomknúť viac miesta, preniesť šírku pásma a inštalácie na jedno kliknutie, odporúčame vám upgradovať na základné, rozšírené alebo podnikové plány. Všetky balíčky obsahujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ak nebudete spokojní so súčasným balíkom, získate úplnú refundáciu.

S viac ako 20 rokmi skúseností s hosťovaním sa Bravenet javí ako spoločnosť, ktorá chápe potreby a body bolesti svojich zákazníkov. Preto zostavil priateľský a užitočný tím zákazníckej podpory, ktorý poskytuje odpovede a rieši problémy s hosťovaním. Sídlia v USA a sú prístupné prostredníctvom telefónu, Facebooku, e-mailu a online lístka. Obávam sa iba toho, že sa používateľ musí prihlásiť, aby mohol odoslať lístok online, čo nie je prípad mnohých hostingových služieb.

Dokumenty a zdroje spoločnosti Bravent wiki sú pokladom pre začiatočníkov, ktorí sa chcú učiť laná e-mailov, správy databáz, webových nástrojov, protokolov SSL a webhostingu vlastným tempom. Niektorí z nich dokonca zodpovedia vaše otázky, takže v niektorých prípadoch nemusíte kontaktovať technickú podporu.

Bravenet-overview2

Koľko stojí Bravenet? Bravenet ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Bravenet by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Bravenet vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Bravenetu tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Bravenet? Bravenet nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Bravenet je malý poskytovateľ vysielania pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Bravenet vyrovná konkurencii?

Počas niekoľkých minút od prihlásenia sa do služby Bravenet si zákazníci môžu objednať domény a vytvárať funkčné webové stránky pomocou bezplatného nástroja na tvorbu webových stránok alebo ľubovoľnej webovej aplikácie v rámci inštalačného softvéru na jedno kliknutie..

Bravenet môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Bezrizikový webhosting
 • Hostingové balíčky priateľské k elektronickému obchodu
 • Nízkorozpočtové certifikáty SSL
 • Jednoduchý ovládací panel hostenia

Zápory

 • Žiadna služba na podporu živého chatu
 • Servery iba v USA
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map