Blazing Fast Host Review 2020 – oplatí sa to?

Blazing Fast Host


Blazing Fast Host ponúka celý rad hostingových služieb, medzi ktoré patrí hosting CloudLinux LiteSpeed, hosting SEO na viacerých miestach, hosting hostiteľov, SSD Cloud VPS, riadený server cPanel, okamžitý dedikovaný server a spravované dedikované servery..

Hostiteľská spoločnosť má kancelárie v Spojenom kráľovstve, ale má zákaznícku základňu za hranicami slúžiacimi klientom v krajinách ako USA a Singapur..

Funkcie a jednoduché použitie

Blazing Fast Host ponúka dobrú kombináciu hostiteľských balíkov, ktoré obsahujú nasledujúce štandardné funkcie:

 • Ovládací panel cPanel / WHM
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Jednoduchý inštalátor na jedno kliknutie
 • Rýchla podpora 24/7
 • Bezplatná adresa IP: adresa IPv4 a IPv6
 • Vrátane bezplatnej ochrany DDoS
 • OS: operačné systémy Windows a Linux

Webhostingové služby Blazing Fast Host sa inzerujú na viacerých miestach dátového centra vrátane USA, Európa a Ázia. Po mnohých konzultáciách som však zistil, že hostiteľská spoločnosť v súčasnosti funguje iba z dvoch miest: v USA a Spojenom kráľovstve. V súčasnosti by servery VPS pre ázijské lokality nemuseli byť k dispozícii, a to až v neskoršom termíne, ktorý bude oznámený.

S tým sú však spojené aj jeho dátové centrá Šírka pásma siete 1 a vybavené pamäťové servery SSD alebo SATA s rýchlym vypaľovaním v architektúre RAID-10. Jeho hostingové servery tiež využívajú výkonné Servery CPU Intel Xeon, všetko okrem zvýšenia výkonu a poskytovania mimoriadne rýchleho načítania stránok webových stránok svojich zákazníkov.

S prémiovými riešeniami hosťovania spoločnosti Blazing Fast Host sa zákazníci dostanú k spoľahlivým a vysoko zabezpečeným službám, ktoré využívajú CloudLinux OS platformy, ako aj Webový server LiteSpeed. Hostiteľské riešenia navyše obsahujú výber ovládacích panelov vrátane ovládacieho panela cPanel a WHM a ďalších funkcií, ako sú ochrana DDoS a certifikáty SSL..

V snahe držať krok s meniacimi sa preferenciami potrieb svojich zákazníkov sa hostiteľská spoločnosť zaviazala, že bude neustále aktualizovať svoje hostiteľské funkcie, medzi inými aplikáciami vrátane aktualizácie nových verzií ovládacieho panela cPanel, databáz MySQL a webových serverov LiteSpeed. To znamená, že hostiteľská spoločnosť Zdá sa, že neponúka žiadne služby zálohovania.

Ceny a podpora

Blazing Fast Host vedie balík v hostiteľskom priemysle s bezkonkurenčnými cenami. Jeho štartovacie plány však prichádzajú s nepružnými ročnými fakturačnými cyklami, zatiaľ čo pokročilé plány zahŕňajú termíny mesačného fakturovania. Ďalšími dostupnými fakturačnými cyklami sú štvrťročné, polročné, dvojročné a trojročné predplatné.

Je potrebné poznamenať, že v dôsledku zvyšovania cien cPanel táto hostingová spoločnosť má prestal prijímať nové objednávky týkajúce sa služieb hostenia predajcu, možno až do vyriešenia problému. Všetky ceny sú uvedené v niekoľkých menách: Americké doláre, eurá, britské libry a indická rupia.

Blazing Fast Host poskytuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí a zaviazala sa záruka dostupnosti až 99,99%.

Zákazníci môžu prostredníctvom tímu podpory rýchleho hostiteľa Blazing kontaktovať telefón, predaj vstupeniek alebo live chat. Je úžasné, že hostiteľská spoločnosť tiež nainštalovala online hlasový rozhovor na svojich webových stránkach ako prostriedok na doladenie systému podpory. Bohužiaľ, hostiteľská spoločnosť Zdá sa, že nemá e-mailovú podporu.

Blazing Fast Host

Zamestnanci technickej podpory má vynikajúci zákaznícky servis; sú celkom pohotové na všetkých platformách a pomáhajú zákazníkom pomáhať akýmkoľvek spôsobom.

Webová stránka Blazing Fast Host má pomerne podrobná vedomostná základňa, tiež.

Ako sa Blazing Fast Host vyrovná konkurencii?

Hostingové služby spoločnosti Blazing Fast Host sú obzvlášť ideálnou voľbou pre jednotlivcov a spoločnosti, ktoré potrebujú rýchle, bezpečné a spoľahlivé hostingové riešenia spojené s vynikajúcou zákazníckou podporou. To však neznamená, že nevykonáva záložné služby svojich serverov, čím vystavuje údaje a súbory zákazníka riziku straty v prípade katastrofy..

Pros

 • Vyžarovanie rýchlych úložných serverov SSD alebo SATA v architektúre RAID-10
 • Vždy aktualizujte svoje hostiteľské funkcie
 • Hostiteľské plány bohaté na funkcie s bezkonkurenčnými cenami
 • K dispozícii je pohotová a vynikajúca podpora

Zápory

 • Nezdá sa, že by ponúkalo žiadne záložné služby
 • Nezdá sa, že by e-mailová podpora poskytovala

Získajte rýchle riešenia hostingu od rýchleho hostiteľa spoločnosti Blazing.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map