BlackSun Review 2020 – Tak populárne, ale je to dobré?

BlackSun je kanadská technologická spoločnosť, ktorá ponúka zdieľané hostingové služby, hosting VPS, zálohovacie služby, registrácia domén, certifikáty SSL a vlastné riešenia vývoja webových aplikácií. Servery spoločnosti sú centrálne umiestnené v Saskatchewan.


Funkcie a jednoduché použitie

Zdieľané hostingové účty sú poháňané cPanelom, jedným z najlepších hostingových panelov. Medzi kľúčové funkcie, ktoré nájdete vo vnútri, patria:

 • Sprievodca manuálnym zálohovaním
 • MySQL databázový manažér
 • SSL certifikáty
 • Vzdialená MySQL
 • Doplnkové domény
 • Editor zón BSN
 • Voliteľný PHP
 • Čistenie škodlivého softvéru
 • Služby zálohovania webových stránok
 • Nástroje na sledovanie návštevníka

Každý hosting plán je dodávaný zadarmo Softaculous Inštalačný program. Tento softvér na inštaláciu jedným kliknutím obsahuje programy WordPress a Drupal a umožňuje vám vytvárať systémy na správu obsahu, obchody s elektronickým obchodom, fóra a blogy. Vďaka Sprievodca MySQL, môžete vytvoriť webové stránky založené na údajoch v priebehu niekoľkých minút. Do svojho účtu môžete pridať domény a subdomény, vytvoriť e-mailové účty pomocou názvu domény a nastaviť webovú analytiku na sledovanie návštevnosti stránok. Spoločnosť občas rozdáva reklamný kredit pre spoločnosť Google a Bing zadarmo, takže buďte na pozore, aby vám nepremeškali!

Ak hľadáte bezrizikové hostingové plány, budete radi, keď viete, že služba BlackSun podporuje všetky svoje hostingové plány s 30-dňovou úplnou zárukou vrátenia peňazí – pravdepodobne sa však nebudete chcieť zo svojich plánov vrátiť, pretože ich webhosting prichádza s 99,99% dostupnosti záruka. Ich bezpečné dátové centrá s riadením teploty sú napájané redundantnými gigabitovými pripojeniami iTel a Shaw Communications, okrem zálohovacích a úložných zariadení mimo pracoviska..

Ceny a podpora

BlackSun ponúka päť rôznych zdieľaných hostingových balíčkov. Základný plán sa označuje ako kométa. Dodáva sa s 5 GB miesta na disku, piatimi databázami, jednou doménou doplnku a 5 GB mesačnou šírkou pásma. Crescent Plus je druhý plán, ktorý ponúkajú. Vďaka tomuto plánu získate 25 GB miesta na disku, 50 GB mesačnej šírky pásma a 5 doplnkových domén.

Halo Plus prichádza s dvojnásobkom miesta na disku a mesačnou šírkou pásma Crescent Plus okrem desiatich doplnkových domén. Nova Plan obsahuje 75 GB voľného miesta na disku, mesačnú šírku pásma 150 GB a 15 doplnkových domén. Ak potrebujete ešte viac, môžete vyskúšať EclipsePlan ktorý je dodávaný s diskovým priestorom 100 GB, mesačnou šírkou pásma 250 GB a 50 doménami doplnku. Všetkých päť programov zahŕňa bezplatné e-mailové služby.

BlackSun

BlackSun má spoľahlivý predajný tím a tím technickej podpory, ktorý hrá dôležitú úlohu pri riešení otázok a riešení problémov. Živé operátory sú k dispozícii prostredníctvom e-mailu a živého chatu. Ak potrebujete pomoc v reálnom čase, môžete zavolať na svoje bezplatné telefónne číslo od pondelka do piatka od 7:00 do 20:00 (CST). K dispozícii je aj podpora vstupeniek. Interný tím podpory vám odpovie na všetky naliehavé otázky a pomôže vám s registráciou domény, nasadením služby a dokonca aj zálohovaním webových stránok.

Koľko stojí služba BlackSun? Služba BlackSun ponúka plány od 10 do 50 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán BlackSun by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. BlackSun vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z BlackSun tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora BlackSunu? BlackSun nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že BlackSun je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa BlackSun zhoduje s konkurenciou?

BlackSun poskytuje služby zdieľaného hostenia na svetovej úrovni zákazníkom v Kanade a vo zvyšku sveta. Ich podpora je skvelá, ich hostingové plány sú cenovo dostupné a ich prevádzková doba je jednou z najlepších v tomto odvetví.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Bezplatný skener malware na webových stránkach
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • 99,99% záruka dostupnosti
 • Podrobná informačná databáza

Zápory

 • Živý chat nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Pravidelné výpadky e-mailového servera
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me