BKNS Review 2020 – Tak populárne, ale je to dobré?

bkns-prehľad


Spoločnosť BKNS bola založená v roku 2010 s cieľom zmierniť rastúci dopyt po online službách vo Vietname. Od tej doby si sami vytvorili povesť lacnej a spoľahlivej webhostingovej služby s nadšenou podporou – a dokázali to vďaka podielu na trhu. Ich dátové centrá sa nachádzajú vo Vietname a sú obsluhované tímom vysoko kvalifikovaných odborníkov.

Funkcie a jednoduché použitie

bkns-funkcie

S BKNS získate množstvo nástrojov, ktoré vám pomôžu efektívne spravovať vaše webové stránky. Prvý z nich je Jednoduchý inštalátor na jedno kliknutie. Pomocou tohto nástroja môžete ľahko implementovať skripty ako WordPress, Joomla a Magento v priebehu niekoľkých minút. Ďalej, Nastavenie webového servera LiteSpeed ​​prináša rýchlosť a výkon na váš webový server, čo umožňuje vašim návštevníkom vylepšiť čas načítania.

Vďaka cloudovej infraštruktúre spoločnosti BKNS si zákazníci užívajú nadpriemerné hodnoty 99,99% dostupnosti v hardvéri a sieti – dokonca aj pri zdieľaných hostingových plánoch. BKNS tiež využíva cloudový úložný systém, ktorý je dvakrát rýchlejší ako typický SSD a bez výpadkov spôsobených zlyhaním hardvéru. Každý účet zdieľaného hostingu sa dodáva s inštaláciou cPanel tiež: z informačného panela môžete ľahko nastavovať svoje e-maily, odovzdávať súbory, spravovať svoje domény a konfigurovať ďalšie doplnky..

Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti BKNS patrí:

 • Neobmedzený počet účtov FTP s plánom BKCP03 alebo lepším
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov s plánom BKCP03 alebo lepším
 • Nemeraná šírka pásma s plánom BKCP03 alebo lepším
 • Neobmedzené subdomény s plánom BKCP03 alebo lepším
 • FTP prístup
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Bezplatná registrácia domény .com s ročnou zmluvou o väčšine plánov

BKNS poskytuje dvojtýždenné zálohy R1Soft s možnosťou obnovenia údajov kedykoľvek to bude potrebné. Mnoho používateľov to však môže považovať za príliš zriedkavé.

Ak hľadáte a cloud VPS s ľahkou inicializáciou alebo dedikovanými servermi s okamžitým nastavením vo Vietname môže byť BKNS jednou z najlepších možností na stole. Poskytujú spoľahlivé a škálovateľné servery s úložiskom v cloude a radom jadier s procesormi Intel Xeon. Dokonca dostanete bezplatná licencia DirectAdmin nákupom ktoréhokoľvek z ich balíkov VPS, takže na prevádzkovanie virtuálneho servera nebudete musieť kupovať samostatnú licenciu na ovládací panel. Bohužiaľ, zatiaľ čo vy neobmedzená šírka pásma so všetkými týmito plánmi VPS, Spoločnosť BKNS zálohuje vaše údaje iba každý týždeň, Pred vykonaním akýchkoľvek veľkých zmien preto musíte svoj web zálohovať manuálne.

Hosťovanie štandardného a podnikového systému Windows s ovládacím panelom Plesk je k dispozícii aj pre jednotlivcov, ktorí chcú hosťovať aplikácie špecifické pre Windows. Vďaka systému Windows Server 2008 Enterprise ponúkajú plnú podporu ASP.NET, MSSQL, Microsoft Silverlight3 / 4/5, AJAX a ASP. S týmto balíkom získate okrem iného aj webového správcu súborov, nástroj na zálohovanie a obnovenie a prístup na FTP.

Ceny a podpora

Ponuky BKNS lacné hostingové balíčky a doplnky spolu s dobrým počtom funkcií. Bol by som rád, keby sa vytvoril webový server pre začiatočníkov, ale s nízkymi cenami, ktoré účtujú, si nesťažujem.

Môžeš vybrať si medzi niekoľkými fakturačnými obdobiami, pričom najkratšia je mesačná zmluva, hoci všeobecne, čím lacnejší je váš plán, tým dlhšie si musíte predplatiť, aby ste mali nárok na nízke ceny. oni uzamknite si ich však minimálne na jeden rok, aj keď máte plán na úrovni základnej úrovne, takže to nie je také zlé. Môžete tiež vyskúšajte svoje služby zadarmo celý mesiac.

Aj keď je podpora iba vo vietnamčine, tím technickej podpory BKNS je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete sa k nim dostať cez live chat alebo e-mail, hoci prvý z nich nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.  Poskytujú tiež telefonickú podporu zákazníkom, ktorí potrebujú neodkladnú pomoc. Majú tiež sekciu FAQ, aj keď to nie je dosť komplexné na to, aby ste vyriešili väčšinu problémov sami.

Ako BKNS zodpovedá konkurencii?

BKNS ponúka škálovateľné hostingové balíčky na spoľahlivej a vysoko dostupnej cloudovej infraštruktúre. Majú prekvapivo dobrú hodnotu za peniaze a sú veľmi odporúčané pre vietnamských jednotlivcov a firmy.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Cloudové úložisko je dvakrát rýchlejšie ako bežné SSD disky
 • Priateľská podpora zákazníkov
 • 99,99% záruka dostupnosti
 • Bezplatné certifikáty SSL

Zápory

 • Webové stránky iba vo vietnamčine
 • Mnoho prekrývajúcich sa plánov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me