Bana Hosting Review 2020 – oplatí sa vám peniaze?

Spoločnosť BanaHostings bola založená v roku 2007 a ponúka tisíce anglicky a španielsky hovoriacich zákazníkov po celom svete konkurencieschopný zdieľané hostingové služby spolu s riešeniami registrácie domén a predajcu. Spoločnosť má dátové centrá v USA a Európe.


Funkcie a jednoduché použitie

Zdieľané plány hosťovania spoločnosti BanaHosting ponúkajú širokú škálu funkcií vrátane:

 • cPanel a Softacalous
 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • Neobmedzená šírka pásma
 • 24/7 bezpečnostné monitorovanie
 • PHP, MySQL, Perl
 • FTP účty
 • Ochrana DDoS
  Bana Hosting

Nie každý hostingový servis tam môže zaručiť pokoj. Niektorí z nich tvrdia, že ponúkajú 99,99% dostupnosti, ale vždy sa nemôžete spoľahnúť na to, čo hovoria. Spoločnosť BanaHosting investovala do najmodernejších dátových centier, ktoré podporujú viac redundantných sieťových pripojení. Spolu s webovými bezpečnostnými nástrojmi, ako sú ochrana ModSecurity a Hotlink, získate prostredníctvom svojho hostingu e-mailové účty a nástroje metriky webu..

Ak sa na serveri BanaHosting páči jedna vec, máte na výber umiestnenia svojich serverov slobodu. Ak chceš špecializované adresy IP, K dispozícii sú dve možnosti: USA a Európa. Najlepšie na tom je, že získate neobmedzený priestor na disku SSD a bezplatné SSL vo všetkých doménach pod svojím hostingovým účtom.

Chcete vytvoriť jednoduchý web? Odporúčam vám použiť program RVSiteBuilder. Je to intuitívna webová aplikácia, ktorá vám umožní navrhnúť a prispôsobiť váš web. Vyberte si z 1 000 šablón v rôznych odvetviach. Môžete pridávať text a obrázky, vytvárať stĺpce a tabuľky a ďalšie. Vaše stránky môžu byť v prevádzke behom niekoľkých minút.

Prichádza s produktom BanaHosting cPanel Softacalous, pohodlný inštalátor so 100+ skriptmi v prémiovej verzii alebo 60 v lite verzii. Umožňuje vám nainštalovať a nakonfigurovať systémy na správu obsahu, fóra, blogy, e-shopy, wiki, CRM a fotogalérie bez toho, aby ste museli prekonávať problémy s manuálnym vytváraním databáz..

Ceny a podpora

Existujú štyri rôzne plány zdieľaného hostenia. Nazýva sa ten základný Bana-Starter Deluxe. Tento plán podporuje jednu webovú stránku a zahŕňa neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené miesto na disku SSD a bezplatné SSL pre vašu doménu. Okrem toho získate 100% bezplatnú migráciu webových stránok, čo znamená, že tím podpory sa postará o prevod domény, prenos súborov a databázové prenosy, aby ste sa mohli rýchlo a ľahko usadiť na svojom novom hostingovom účte..

Bana-Professional Deluxe prichádza so všetkými funkciami základného plánu, ale má navyše výhodu neobmedzeného počtu webových stránok. Môžete si tiež vybrať medzi umiestnením serverov v Európe a USA. Tento plán je 100% kompatibilný s WordPress, takže si môžete vytvoriť webovú stránku WordPress a ľahko ju prispôsobiť..

Bana-Corporate Deluxe je konečný plán. Ponúka viac výkonu procesora a viac pamäte ako ostatné dva. Tento plán navyše zvládne viac procesov. Odporúčame vám ísť na tento plán, ak máte viac webových stránok pre rôzne produkty.

Koľko stojí hosting Bana? ​​Bana Hosting ponúka plány od 5 do 10 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán hostingu spoločnosti Bana by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Bana Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Bana Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Bana Hosting? Služba Bana Hosting nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť Bana Hosting je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Bana Hosting prispôsobuje konkurencii?

BanaHosting je špičková webhostingová služba, ktorá ponúka svojim zákazníkom bohaté hostiteľské plány. Vďaka množstvu spravovaných služieb ponúkajú dobrú hodnotu za vaše peniaze.

BanaHosting by mohol ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • 99,99% záruka dostupnosti
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • 24/7 podporný tím
 • Jednoduché vytváranie webových stránok

Zápory

 • Narušení údržby
 • Live chat nie je k dispozícii
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me