Aspirácia Hosting Recenzie 2020 – Znamená väčšie znamená lepšie?

aspirationhosting


Aspiration Hosting je spoločnosť so sídlom v USA, ktorá sa špecializuje na hostingové riešenia Magento a ďalšie populárne PHP aplikácie, ako napríklad Fórum jednoduchých strojov, WordPress, Drupal a Joomla !. Hoci sídlia v USA, majú zastúpenie v 30 krajinách po celom svete. Spoločnosť Aspiration Hosting bola založená v roku 2008 a využíva inovatívne technológie na podporu spoločností s ich webhostingovými potrebami. Nasadzujú LiteMage Cache na svojich serveroch, ktoré sú v odbore všeobecne známe ako najrýchlejšia celostránková vyrovnávacia pamäť pre Magento.

Funkcie a jednoduché použitie

Ako už bolo uvedené, Aspirácia Hosting používa LiteMage Cache na svojich serveroch. Toto je v priemysle všeobecne známe ako najrýchlejšia celostránková vyrovnávacia pamäť pre Magento, ktorý zabezpečí, aby sa vaše webové stránky elektronického obchodu načítali rýchlo a efektívne pre vašich zákazníkov. Nielenže to ovplyvní dojem používateľa, ale ovplyvní to aj hodnotenie vášho vyhľadávacieho nástroja – spoločnosť Google ho nedávno prijala ako jedno z hlavných kritérií hodnotenia webov, ktoré indexovo prehľadávajú..

Okrem toho, aspirácia Hosting zahŕňa bezplatnú inštaláciu ich Proprietárna aspiračná sieť na doručovanie obsahu (CDN) s väčšinou hostingových účtov a sľubuje 99,9% dostupnosti SLA, uistite sa, že váš web je k dispozícii 24 hodín denne.

Zatiaľ čo platforma elektronického obchodu Magento je ich primárnou špecializáciou, oni ponúkajú tiež hostingové riešenia pre najpopulárnejšie PHP aplikácie, ako sú WordPress, Drupal a Joomla!. Vďaka tomu je aspiračný hosting všestranná voľba pre väčšinu svojej zákazníckej základne. Samozrejme vzhľadom na svoju špecializáciu zahŕňa aspirácia Hosting bezplatných automatických inštalátorov Magento so všetkými ich hostiteľskými odbermi.

Aspirácia Hosting má servery umiestnené po celom svete, a to aj v Ázii, Tichomorí a Oceánii. Klienti si môžu vybrať svoje preferované servery v závislosti od toho, kde sa nachádza ich primárna zákaznícka základňa; napríklad ich singapurské servery ponúkajú vynikajúce pripojenie do Thajska a zvyšku Ázie a Tichomoria.

Aspirácia Hosting má tri široké kategórie hostingových služieb: cloudový hosting, úplne redundantné cloudové servery a ich plány MagePlus, jedinečné riešenie elektronického obchodovania bez obmedzenia. Ich základný plán cloudového hosťovania začína používateľov s 5 GB úložiska SSD v cloude, nemeranou šírkou pásma, neobmedzeným hosťovaním webových stránok a domén, certifikáciou SSL, bezplatnou službou migrácie webových stránok a nepretržitou podporou živého chatu a technickej podpory. To postačuje pre malé webové stránky elektronického obchodu. Uvedomte si však, že tento plán základnej úrovne neprichádza s vlastným aspiračným CDN, podporou webových vývojárov pre problémy na úrovni aplikácií a telefonickou podporou; budete sa musieť rozhodnúť pre svoj hostingový plán Pro cloud pre všetky z nich.

Ceny a podpora

Cenové programy spoločnosti Aspiration Hosting sú spravodlivé a dostupné. Majú mnoho rôznych balíčkov, ktoré uspokoja väčšinu zákazníkov, od vopred pripravených cloudových hostingových plánov až po prispôsobiteľné cloudové servery; ceny sa budú líšiť v závislosti od toho, čo požadujete.

Ich balíčky sa líšia predovšetkým v úrovni poskytovanej zákazníckej podpory, dostupných softvérových optimalizácií, úložného priestoru a šírky pásma. Všetky kategórie zahŕňajú bezplatnú globálnu CDN, automatickú inštaláciu Magento a Litemage Cache.

Počet dostupných podporných kanálov sa bude líšiť v závislosti od zakúpených balíkov, ale každý hosťujúci hosť bude mať prístup k svojim službám technickej podpory 24/7. Ak narazíte na nejaké technické problémy, môžete dostať sa k nim prostredníctvom podporného lístka alebo živého rozhovoru – 24-hodinová telefonická podpora a webová podpora pre vývojárov sú k dispozícii iba pre vybrané plány.

Koľko stojí aspirácia Hosting? Aspirácia Hosting ponúka plány od 10 do 65 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán aspirácie by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Aspirácia Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Aspiration Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora služby Aspiration Hosting? Aspiračný hosting nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že aspiračný hosting je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa aspirácia Hosting zhoduje s konkurenciou?

Aspiration Hosting je priama a spoľahlivá spoločnosť, ktorá poskytuje vysoko kvalitné služby zákazníkom po celom svete. Ako špecializovaný poskytovateľ riešení hostenia Magento ponúkajú úroveň služieb, ktorá ich oddeľuje od silných uchádzačov v tomto odvetví.

Pros

  • Vynikajúca dostupnosť
  • Špeciálne optimalizovaná infraštruktúra pre Magento
  • Vysoké rýchlosti načítania webových stránok
  • Globálne pokrytie

Zápory

  • Žiadna telefonická podpora pre plány nižších úrovní
  • Obmedzená viacjazyčná podpora
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me