ASPHostPortal Review 2020 – Čo potrebujete vedieť

asphostportal mainAk ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako ASPHostPortal môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


ASPHostPortal je špecializovaný poskytovateľ ASP.NET pre Windows, ktorý poskytuje aj zdieľané hostingové plány pre Linux plus cloud hosting, hosting pre distribútorov, e-mail hosting a súvisiace služby, ako je registrácia domény..

Táto spoločnosť sa predáva ako „# 1 Odporúčaný hostingový partner Windows a ASP.NET Spotlight v USA“ a hosťuje viac ako 50 000 webových stránok. Pôsobí už viac ako desať rokov a má 12 dátových centier v celej Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Ázii a Austrálii. Jeho webová stránka je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

asphostportal 1

„Host Intro“ základnej úrovne zdieľaného plánu hostenia Windows zahŕňa 1 GB miesta na disku, 10 GB mesačnej šírky pásma a hosting pre jednu webovú stránku. Tento plán nezahŕňa žiadne databázy ani úložisko e-mailov. Nasledujúci „Host One“ zdieľal plán systému Windows ponúka 5 GB SSD úložiska, 60 GB mesačnej šírky pásma, dve databázy MSSQL, tri databázy MySQL, 500 MB ukladania e-mailov a hosting pre neobmedzené databázy.

V zmysle Windows cloud hosting, Plán stupňa 1 obsahuje 2 GB SSD miesta na disku, 20 GB mesačnej šírky pásma, jednu databázu MSSQL, jednu databázu MySQL, 200 MB úložiska e-mailov, až 250 MB pamäte RAM a hosting pre neobmedzené webové stránky.

Existujú štyri zdieľané plány systému Linux. Najlacnejšie „Úvodný“ plán obsahuje 5 GB SSD úložiska, 15 GB mesačnej šírky pásma, tri databázy MySQL, neobmedzené e-mailové účty a hosting pre tri webové stránky. Drahšie plány systému Linux prichádzajú s ďalšími funkciami vrátane zrýchlenia turbo webových stránok, bezplatného zálohovania na požiadanie, optimalizácie SEO a Cron.

Vo všetkých riešeniach zdieľaného hostenia sú bežné nasledujúce funkcie:

 • Inštalácia bezplatného softvéru
 • Úložisko SSD
 • 24/7 antivírusové skenovanie
 • Nočné zálohovanie údajov
 • Odpoveď útoku DDoS
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Podpora pre bezplatné SSL

ASPHostPortal používa 12 dátových centier svetovej triedy so sídlom vo Washingtone D.C., Toronte, Amsterdame, Londýne, Paríži, Frankfurte, Miláne, Hongkongu, Singapure, Melbourne, Chennai a Sao Paule. Tieto zariadenia sú vybavené redundantnými vysokorýchlostnými sieťovými pripojeniami a špičkovými chladiacimi a hasiacimi systémami. Sú zamestnaní 24/7/365 certifikovanými správcami a sieťovými inžiniermi.

100% dostupnosť webových stránok je zabezpečená pomocou zlyhania DNS, ktoré monitoruje webové stránky zákazníkov na zlyhanie z viacerých geografických uzlov. Ak sa webová stránka nepodarí načítať, ASPHostPortal automaticky zmení záznamy DNS tak, aby presmerovala prenos na záložnú IP adresu alebo server. Jedná sa o platenú mesačnú službu.

Ceny a podpora

asphostportal 2

ASPHostPortal je zdieľaný hosting je veľmi cenovo dostupný v porovnaní s americkými a medzinárodnými konkurentmi. jeho Windows Intro zdieľaný plán hostenia náklady približne rovnaké ako šálka kávy mesačne cena na polovicu, ak sa vyberie päťročné obdobie. však, na podporu databázy a e-mailu budete potrebovať aspoň plán „Host One“ to je stále veľmi konkurencieschopný za cenu rýchleho občerstvenia za mesiac.

Plány Linuxu založené na SSD sú tiež konkurenčné ceny, av čase tejto kontroly vám kupónový kód umožní získať bezplatná doména s cloudovým hostingom alebo s hosťovaním predajcu.

Zdieľané hostingové plány je možné zakúpiť za štvrťročné, ročné, trojročné a päťročné obdobie zľavy od 14% do 43% poskytované na dlhšie obdobie.

24/7 zákaznícka podpora sa rieši prostredníctvom predaja lístkov e-mailom. Dostal som odpoveď v ten istý deň, keď som kontaktoval spoločnosť.

Koľko stojí technológia ASPHostPortal? Program ASPHostPortal ponúka plány od 1 do 11 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán ASPHostPortal by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. ASPHostPortal vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z ASPHostPortal tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora ASPHostPortal? ASPHostPortal sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že ASPHostPortal je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa ASPHostPortal prispôsobuje konkurencii?

ASPHostPortal je špecialista na hosting Windows ASP.NET s dátovými centrami po celom svete. Medzi jeho pozoruhodné vlastnosti patrí úložisko SSD, bezplatná doména, 30-dňová záruka vrátenia peňazí a podpora zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom e-mailu..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Doména zadarmo s hostingom prostredníctvom kupónového kódu
 • Rýchle ukladanie SSD
 • Niekoľko svetových dátových centier
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Žiadna podpora pre telefón alebo live chat
 • Na webových stránkach dodávateľa nie sú žiadne informácie o podpore zákazníkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map