Amen Review 2020 – Zaznamenali ste lepšie dni?

Amen-overview1Amen je dcérskou spoločnosťou skupiny DADA, akreditovaným registrátorom ICANN a popredným poskytovateľom služieb webhostingu a registrácie doménových mien v Európe. Firma bola založená pred 20 rokmi.


So svojím tímom s najmenej 400 odborníkmi v celej Európe má Amen odborné znalosti v oblasti kolokačných služieb, VPS, cloudových VPS a špecializovaných serverových riešení. Má významnú prítomnosť vo Francúzsku, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Spojenom kráľovstve a Holandsku.

Webová stránka Amen.fr je vo francúzštine a obsahuje tlačidlá v dolnej časti stránok na prepnutie na webové stránky Amen.pt (portugalčina) a Amen.nl (holandčina)..

Funkcie a jednoduché použitie

Hostingové riešenia Amen.fr sú založené na oboch windows a linux operačné systémy, ktoré umožňujú používateľom vybrať si medzi CentOS, Debian, ubuntu, a Windows Server.

Vďaka hostingovým riešeniam spoločnosti Amen.fr môžete využívať nasledujúce štandardné funkcie:

 • Linux alebo Windows
 • Úložisko SSD
 • Šifrujme SSL certifikáty
 • Ovládací panel Plesk Onyx
 • FTP účty
 • Rootový prístup
 • Neobmedzené názvy domén
 • IPv4
 • Ochrana brány firewall
 • webmail

Amen.fr používa Ovládací panel Plesk Onyx ktorý vám umožní spravovať vaše súbory, aj keď máte minimálnu odbornosť. zálohovacie služby v reálnom čase umožňujú vykonávať rôzne typy záloh bez ovplyvnenia výkonu servera. Okrem toho, hosting balíčky prichádzajú s možnosť záložného servera chrániť a obnoviť všetky vaše dáta a súbory v prípade katastrofy.

SSL certifikáty (od spoločností Symantec a DigiCert) a SiteLock sú poskytované za poplatok.

Servery Amen.fr sú umiestnené v niekoľkých dátových centrách po celom svete vrátane svoje vlastné dátové centrum triedy 3+ v Anglicku ktorá je pripojená k sieti bez preťaženia 80 Gb / s. Tento predajca používa technológiu novej generácie a špičkový hardvér od popredných výrobcov, ako sú napr Cisco, jalovec, a Dell. Preto neprekvapuje, že tento predajca ponúka 99,999% záruka dostupnosti.

Používajú sa servery VPS a cloud VPS SSD technológia a bežať ďalej Technológia Microsoft Hyper-V zabezpečiť vysoký výkon hostovaných webových stránok. Škálovateľný cloudový hosting VPS sa dá ľahko prispôsobiť tak, aby vyhovoval potrebám hostiteľov.

Ceny a podpora

Hostingové riešenia Amen.fr sú rozumne ocenený berúc do úvahy zahrnuté vlastnosti. to ponúka flexibilné mesačné fakturačné cykly, a všetky ceny sú uvedené v eurách.

Podporný tím Amen.fr (nie 24/7) môžete kontaktovať telefonicky alebo online prostredníctvom kontaktného formulára, ale neexistuje živý chat, e-mail alebo podpora vstupeniek. Pretože zákazníci, ktorí hľadajú pomoc, sú poplatok za minútu hovoru po telefóne, Namiesto toho som poslal správu prostredníctvom kontaktného formulára. Po 36 hodinách som dostal odpoveď:

Amen-overview2

Na podporu seba môžete využiť výhody Amen.fr rozsiahla vedomostná základňa ktorá obsahuje používateľské príručky, videonávody a sekciu FAQ.

Koľko stojí Amen? Amen ponúka viacero programov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Amen by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Amen vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Amen tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Amen? Amen nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Amen je malý poskytovateľ služieb hostingu v radare. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Amen vyrovná konkurencii?

Hostiteľské riešenia Amen.fr od založenia spoločnosti v roku 1999 uspokojili mnoho zákazníkov. Vďaka svojim rozsiahlym skúsenostiam, rozhodnutiu investovať do špičkovej hostiteľskej infraštruktúry a zdvorilému podpornému tímu sa všetci stali tým dôveryhodným kandidátom na váš európsky hosting..

Pros

 • 30-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • 99,999% záruka dostupnosti
 • SSL certifikáty s SiteLock
 • Zálohovacie služby v reálnom čase

Zápory

 • Žiadna záruka vrátenia peňazí
 • Podporný tím je trochu pomalý

Vyhľadajte veľmi dôveryhodný európsky hosting na stránkach Amen.fr. amen.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map