Alpha Net Review 2020 – je to rozumná investícia?

Alpha NetAlpha Net je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Alpha Net je webhostingová spoločnosť, ktorá poskytuje rýchle a spoľahlivé služby podnikové webhostingové služby a služby registrácie domén miestnym a medzinárodným zákazníkom. S dátovými centrami v Spojenom kráľovstve a USA sú jednou z mála hostiteľských spoločností v Bangladéši, ktoré vlastnia a spravujú svoju vlastnú infraštruktúru.

Funkcie a jednoduché použitie

Alpha Net má robustnú infraštruktúru, ktorá sa skladá z výkonných Dva štvorjadrové servery Xeon s SSD úložisko hostované v moderných dátových centrách s redundantným napájaním z nezávislé siete Všetky sú podporované generátormi UPS a pohotovostného režimu. Niektoré z ďalších funkcií, ktoré môžete od siete Alpha Net očakávať, sú:

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • TLD a domény krajín
 • Ukladací priestor SSD
 • Doplnkové domény & Sub-domény
 • Bezplatné a prémiové certifikáty SSL
 • Ukladací priestor RAID 10 SSD

alfa-net-funkcie

Počnúc zdieľaným hostingom si môžete vybrať medzi Linux hosting a Windows hosting plány s úložným priestorom RAID 10 SSD. Aj keď môžete vytvoriť až desať databáz MYSQL, môžete hosťovať iba jedno PHP & Web MySQL vo vašom účte. Vaše predplatné zahŕňa prístup k webovým e-mailovým účtom POP3 / IMAP.

Ak chceš hosťovať viac webových stránok riadených databázou, Odporúčam vám prihlásiť sa na ich firemné hostingové plány. Dodávajú sa s SSL, vyhradenou IP adresou a vyhradeným fondom aplikácií vrátane veľkého úložného priestoru e-mailov. Ich hosting, ktorý je plne škálovateľný, môže s vašou firmou rásť organicky. Môžete začať s ich základným firemným balíkom (iba na testovanie vôd) a potom rozšíriť na prémiový podnikový plán, ktorý prichádza s väčším úložiskom, šírkou pásma, databázami a e-mailovými účtami..

cPanel je primárny ovládací panel pre všetky ich hostingové účty. Na paneli správca môžete vytvárať a spravovať e-mailové účty, pridávať subdomény, importovať webové súbory, vytvárať databázy a robiť omnoho viac. Pomocou ich inštalátora skriptov môžete pomocou niekoľkých kliknutí nasadiť viac ako 275 skriptov.

Hosting ASP.NET s podporou PHP a MYSQL sú k dispozícii aj webovým vývojárom alebo spoločnostiam, ktoré hľadajú hosting vhodný pre vývojárov všetkých svojich aplikácií ASP alebo ASP.NET. Používatelia môžu vytvárať virtuálne adresáre prostredníctvom ovládacieho panela a spúšťať viac aplikácií. Je dodávaný s vyhradenou adresou IP a fondom aplikácií. Ak chcete hosťovať kritické aplikácie, choďte na ich robustný hosting aplikácií.

Ak podnikáte, ako potrebujete špecializované zdroje alebo viac konfigurácií, mali by ste zvážiť ich VPS poháňané SSD najmä riešenia Windows VPS hosting a Linux VPS hostíng. Vyhradené servery sú k dispozícii aj na oboch platformách. Najlepšie na Alpha Net je to, že ponúkajú spravované a samosprávne plány v rámci svojho VPS. Ak ste praktická osoba, môžete sa starať o svoje servery, ale ak sa chcete zamerať na svoju hlavnú činnosť, budú jej technici a technici na mieste radi za vás spravovať správu serverov za vás..

Alpha Net tiež poskytuje nízkonákladové dedikované servery pre komplexné IT projekty a ťažké webové stránky. Sú poháňané procesormi Xeon E3-V3 s až 128 GB RAM. Môžete nainštalovať preferovaný operačný systém (Linux alebo Windows) a rozdeliť ho na umiestnenie viacerých webových stránok. Navrhnuté s ohľadom na výkon a bezpečnosť, ich servery dokážu zvládnuť masívny prenos bez akýchkoľvek problémov. Získate plný prístup typu root / administratíva. Vďaka ich podnikovému ovládaciemu panelu budete môcť spravovať všetky svoje hostingové služby z centrálneho miesta.

Všetky ich hostingové plány sú pripravené na elektronický obchod. Svoj katalóg môžete nastaviť pomocou katalógu produktov pomocou ktorejkoľvek z ich aplikácií s otvoreným zdrojovým kódom, ako sú Zen Cart, CubeCart alebo OsCommerce; integrujte ho s platobnou bránou podľa vášho výberu, či už ide o PayPal alebo miestny bankový prevod; a zabezpečte všetky online transakcie súkromným SSL.

Ceny a podpora

Keď chlapci z siete Alpha Net hovoria, že sú cenovo dostupní, mali by ste im uveriť. Majú niektoré z najlacnejší webhosting a nespravované plány VPS v Bangladéši.  Zatiaľ sa môžete prihlásiť iba na ročné plány hostenia a dlhšie. Môžete tiež zväčšiť svoje hostiteľské zdroje, konkrétne úložný priestor a pamäť RAM, aby ste zvýšili svoj výkon. Sú takí istí kvalitou svojich hostingových riešení, že každý plán zálohujú pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Pri objednávke môžete platiť prostredníctvom PayPal, bKash, mobilné bankovníctvo DBBL alebo bankový prevod.

Alpha Net udržuje veľmi dobrý tím technickej podpory, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni na riešenie otázok a problémov zákazníkov. Ak ich chcete osloviť, odošlite podporný lístok. Iné ako podpora lístkového systému, sú k dispozícii aj prostredníctvom e-mailu a na telefóne prostredníctvom amerických a singapurských telefónnych čísiel. Ak máte problémy s riešením problémov sami, pri riešení problémov a ich riešení sa vám hodí ich vedomostná základňa.

Ako sa Alpha Net vyrovná konkurencii?

Alpha Net je slušnou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú spoľahlivú službu registrátor domény & poskytovateľ hostiteľských služieb s cenovo dostupnými hostingovými balíčkami a dobrou zákazníckou podporou v Bangladéši.

Alpha Net môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Hostingové balíčky bez rizika
 • Neobmedzené e-maily POP3 s SMTP
 • Lacné hostingové plány
 • Neobmedzené databázy MySQL

Zápory

 • Žiadna live chatová služba
 • Žiadna mesačná zmluva
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me