Alibaba Hosting Recenzie 2020 – nie je zlé, ale sme videli lepšie

alibabahost mainSpoločnosť AlibabaHost so sídlom v Bangalore v Indii bola založená v roku 2008 a v súčasnosti slúži tisíce zákazníkov po celom svete. Majú a globálna sieť so servermi umiestnenými v Rumunsku, Švajčiarsku, Švédsku, Nemecku a Holandsku. Ich webová stránka a podpora sú poskytované v angličtine.


Funkcie a jednoduché použitie

alibabahost 1

AlibabaHost poskytuje celú škálu hostingových služieb, vrátane zdieľaného hosťovania, hostingu WordPress, Linuxu a VPS založeného na systéme Windows a dedikovaných serverov. Ako štandard, ich plány zdieľaného hostenia majú nasledujúce funkcie:

 • 99,9% dostupnosti SLA
 • R1Soft zálohy
 • Úložisko pevného disku RAID10 SAS
 • Na jeden účet hosťovalo 2 až 6 webových stránok
 • SSL certifikáty sú k dispozícii za príplatok
 • Nemeraný prenos údajov

AlibabaHost využíva poskytovateľov sietí úrovne I a redundantné siete s viacerými domami, aby zabezpečili, že vaša webová stránka je k dispozícii, a neuveriteľne dali svoje peniaze tam, kde sú ich ústa. Inzerujú a 100% záruka dostupnosti (hoci ich Zmluvné podmienky uvádzajú 99,9%), čo dáva jeden deň služby zadarmo ako kompenzácia za každú hodinu prestojov, ktoré zákazník zažije.

Hostiteľ používa kombináciu cPanel, CloudLinux OS, Cloudflare a Litespeed Web Server, čo znamená až deväťkrát rýchlejší výkon ako v systémoch Linux a Apache. Čo som na nich obzvlášť ocenil, boli Ochrana proti DDoS s rýchlosťou 500 Gb / s a automatické skenovanie škodlivého softvéru sú súčasťou ich zdieľaných hostingových balíkov: výhoda, ktorú nájdete zriedka s väčšinou ostatných poskytovateľov hostingu. Vzhľadom na to, že zacieľujú na používateľov, ktorí to potrebujú offshore a DMCA-free web hosting, je to nevyhnutné.

Dokonca ponúkajú a dobrý výber funkcií vhodných pre začiatočníkov, napríklad inštalačný program na jedno kliknutie, jednoduchý nástroj na vytváranie webových stránok pre elektronický obchod a generátor mobilných webových stránok navrhnutý na konverziu existujúcej webovej stránky na rozloženie reagujúce na mobilné zariadenia. Bohužiaľ, zatiaľ čo oni podporujú databázy MySQL a PHP 5.3, oni Zdá sa, že neponúka mnoho ďalších funkcií pre pokročilejších používateľov.

Ceny a podpora

alibabahost 2

ich ceny sú vynikajúce vzhľadom na počet funkcií s pridanou hodnotou zahrnuté do ich balíkov a skutočnosť, že sa špecializujú na offshore a DMCA-free hostingové služby. Nevýhody sú, že neponúkajú veľa pokročilých funkcií a registrácia domén a certifikáty SSL sú dodatočné náklady.

Plány je možné zakúpiť v jeden, tri, šesť, 12, 24 a 36 mesiacov. Zľavy nezískate, ani keď si zakúpite dlhšie obdobie. V skutočnosti sa zdá drahšie, ak si kúpite trojročný plán.

Aj keď majú základné plány, majú pomerne veľké množstvo prispôsobení, ktoré môžete pridať v procese platby, napríklad ďalšie adresy IP, denné zálohy a služby správy. Majú „Záruka vrátenia peňazí kedykoľvek“, čo znamená, že môžete zrušiť kedykoľvek a ak nie ste 100% spokojní, môžete požiadať o vrátenie prostriedkov do konca funkčného obdobia.

Môžete sa obrátiť na ich zákaznícky servis 24/7/365 prostredníctvom živého chatu, e-mailu alebo lístka podpory – pomerne pôsobivé priemyselné štandardy. Majú tiež veľmi slušnú (aj keď nie fantastickú) vedomostnú základňu, ak by ste sa chceli pokúsiť vyriešiť problém bez toho, aby ste hovorili o podpore. Jednou maličkosťou, ktorú som mal, je, že aj keď som zistil, že ich zákaznícke služby sú nadpriemerné, často ma nechávajú čakať na odpoveď od ich prevádzkovateľa live chatu na dlhé časové obdobia, aj keď tvrdia, že sú online..

Koľko stojí hosting Alibaba? Hosting hosting Alibaba ponúka plány od 4 do 10 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán hostenia spoločnosti Alibaba by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Alibaba Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Alibaba Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Alibaba Hosting? Alibaba Hosting nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že hosting Alibaba je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hosting Alibaba prispôsobuje konkurencii?

AlibabaHost je jedným z lepších poskytovateľov offshore hostingu, ktorý som našiel s dobrými cenami a radom funkcií pre začiatočníkov. Nie sú však najlepšou voľbou pre tých, ktorí na svojich webových stránkach vyžadujú pokročilé skriptovacie funkcie.

Pros

 • 24/7 zákaznícky servis
 • Dobrá dohoda o úrovni poskytovaných služieb
 • Anti-DDoS útok zmiernenie zahrnuté
 • Funkcie pre začiatočníkov

Zápory

 • Podpora live chatu môže byť pomalá
 • Nedostatok pokročilých funkcií v balíkoch

Špičkový offshore hosting s AlibabaHost

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me