Acens Review 2020 – Veľká povesť, ALE …

Acens je španielska telekomunikačná spoločnosť a webhostingová spoločnosť. Podnikajú od roku 1997 a pôsobia predovšetkým v Južnej Amerike vrátane krajín ako Španielsko, Brazília, Peru a Mexiko. Acens, jedno z priekopníkov riešení v oblasti cloudhostingu, v súčasnosti obsluhuje viac ako 100 000 zákazníkov zo svojich dvoch najmodernejších dátových centier umiestnených v Španielsku..


Funkcie a jednoduché použitie

Acens má riešenia pre spoločnosti všetkých veľkostí, ponúknuť im bezpečnejšie, flexibilnejšie a účinnejšie modely pre súkromné ​​a verejné cloudové hostingové služby. ich dve dátové centrá so sídlom v Španielsku rozpätie viac ako 6 000 metrov štvorcových a umiestnenie viac ako 12 000 serverov.

S ich cloudovými službami si môžete zvoliť jeden z nich súkromný, hybridný alebo verejný cloudový hosting. Môžete sa rozhodnúť spravovať ho sami alebo delegovať správu servera na spoločnosť Acens. Postarajú sa o všetku bezpečnosť na pozadí, takže sa môžete úplne sústrediť na prevádzku svojich webových stránok alebo webových aplikácií. Samozrejme, že tieto cloudové riešenia sú škálovateľné a zdroje je možné kedykoľvek upraviť nahor alebo nadol pomocou ľahko použiteľného administratívneho panela.

Acens má tiež rad vopred vyrobených balíkov na hosťovanie v cloude navrhnuté pre rôzne typy projektov, od jednoduchých webových aplikácií po náročnejšie webové projekty v podnikovom meradle. One Cloud XS, ich najzákladnejší plán, začína s:

 • 50 GB úložného priestoru SSD
 • 1 GB RAM
 • 1 Intel® Xeon® vCPU
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Súkromná sieť medzi vašimi servermi
 • 100 e-mailových účtov na organizáciu

šírka = 830

Na druhom konci spektra máte One Cloud XXL, ktorá zahŕňa neobmedzenú šírku pásma a súkromnú sieť základného plánu spolu s:

 • Ukladací priestor SSD s kapacitou 360 GB
 • 32 GB RAM
 • 12 Intel® Xeon® vCPU

Všetky cloud hosting plány tiež prísť s intuitívny ovládací panel ktoré vám umožňujú nakonfigurovať všetky aspekty vášho hosťovacieho účtu. Najbežnejšie funkcie sa udržiavajú v popredí, zatiaľ čo menej bežné a zložitejšie funkcie sa presunuli na pozadie, aby sa uľahčilo používanie. Riadiaci panel tiež plne reaguje, takže môžete vykonať zmeny vo svojom hostovaní aj na cestách. Navyše získate inštalačný program na jedno kliknutie, ktorý obsahuje najnovšie verzie najpopulárnejších CMS, operačných systémov a vývojových prostredí..

Ak ste niekedy prerástli tieto cloudové hostingové balíčky, spoločnosť Acens ich má K dispozícii sú tri balíčky cloudových dátových centier. Najlepšie sú pre klientov, ktorí požadujú mimoriadne vysokú úroveň výkonu servera, výpočtový výkon a efektívnosť.

Spoločnosť Acens tiež poskytuje riešenia zdieľaného hostingu, VPS a vyhradeného servera. Zdá sa, že ich plány zdieľaného hostenia sa nachádzajú vo väčších podnikoch alebo firmách s veľkým multimediálnym obsahom, avšak vzhľadom na to, že základný plán vás začína 50 GB úložného priestoru SSD.

Vzhľadom na to, že ich dátové centrá a podporný personál sa nachádzajú v Španielsku a hovoria miestnym jazykom, spoločnosť Acens sa zjavne zameriava na španielsky a portugalský trh. To sa však môže ukázať ako náročné pre zákazníkov, ktorí nehovoria španielsky.

 Ceny a podpora

Vzhľadom na úroveň výkonnosti, ktorú ponúkajú, Acens ponúka konkurenčné ceny pre svoje cloudové hostingové riešenia. Všimnite si však, že ich najzákladnejší plán vás začína pomerne veľkým množstvom zdrojov – a možno by to vyžadovalo oveľa viac ako jeden jednotlivec s jednou základnou webovou stránkou. To znamená, že program Acens je vhodnejší pre podniky ako pre malé podniky. Poskytujú tiež 30-dňová bezplatná skúšobná verzia pre vybrané balíky, hoci neposkytujú záruku vrátenia peňazí.

Výhodou cloudhostingu je to zmena pridelenia prostriedkov je bezproblémový proces. Ak môžete kedykoľvek očakávať nárast prevádzky alebo potrebujete spracovať veľké množstvo transakcií, môžete zväčšite svoj plán pomocou intuitívneho riadiaceho panela – a potom ho neskôr zmenšite, aby ste platili iba za to, čo potrebujete.

Ako jeden z priekopníkov v oblasti cloudového hostingu vie Acens, čo robia. Ponúkajú odborná podpora 24/7 prostredníctvom telefónu, e-mailu a systému predaja lístkov. Upozorňujeme však, že ich podporný tím hovorí po španielsky. Podobne je všetka ich pomocná dokumentácia napísaná v španielčine. K dispozícii nie je ani živý rozhovor.

Koľko stojí Acens? Acens ponúka plány od 4 do 22 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán spoločnosti Acens by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Acens vám môžu pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Acens tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Acens? Spoločnosť Acens nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Acens je malý poskytovateľ pod poskytovateľmi hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Acens zodpovedá konkurencii?

Vďaka tak dlhému servisnému záznamu má spoločnosť Acens určite zdroje, odborné znalosti a skúsenosti, ktoré uspokoja vaše obchodné potreby. Nemajú však v pláne uspokojovať jednotlivcov a malé startupy.

Pros

 • Vynikajúce ľahké použitie
 • Ľahko prispôsobiteľné riešenia
 • Flexibilné, efektívne a bezpečné
 • Široké pokrytie pre španielsky hovoriaci trh

Zápory

 • Podporný personál a dokumentácia iba v španielčine
 • Žiadna podpora živého chatu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map