4GoodHosting Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

4GoodHosting je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


4GoodHosting je poskytovateľ webhostingu so sídlom v Kanade, ktorý funguje už od roku 2002. Hoci ide o malé nastavenie, je zrejmé, že investovali dosť času a starostlivosti do vylepšenia svojich základných ponúk a služieb zákazníkom. Špecializujú sa na poskytovanie cenovo dostupných a spoľahlivých webhostingových služieb v celej provincii Britskej Kolumbie.

Vlastnosti & Jednoduchosť použitia

Prezrite si hlavnú webovú stránku spoločnosti 4GoodHosting a rýchlo si uvedomíte, že ich cieľom je vytvoriť komplexné centrum pre odborníkov a firmy, ktoré chcú nadviazať online prítomnosť. Nielen, že ponúkajú celý rad funkčných balíkov hostingu, ale poskytujú aj služby s pridanou hodnotou, ako sú dizajn loga, pokročilé riešenia SEO a dokonca aj tvorca mobilných webových stránok..

Ich hosting balíčky prichádzajú so všetkými funkciami typickými pre kvalitného webhostingu, vrátane:

 • Veľké množstvo miesta na disku a šírku pásma
 • Inštalátory aplikácií jedným kliknutím
 • E-mailové účty
 • Inštalácia cPanelu
 • Podpora webových stránok elektronického obchodu
 • Pokročilé SEO nástroje
 • Webová analýza

Pozoruhodný je ich tvorca webových stránok a mobilný webový tvorca. Prvá je zahrnutá bezplatne v ich hostingovom balíku Advanced Cloud, ale obaja stavitelia majú k dispozícii sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si môžete vyskúšať pred nákupom.

4GoodHosting používa priemyselný štandard cPanel so svojimi hostingovými balíčkami, takže používatelia by nemali mať problém s navigáciou rozhrania. Ich webová stránka je tiež ľahká na oči a ľahko sa naviguje. Väčšina informácií je rýchlo dostupná jedným alebo dvoma kliknutiami.

Jednou z možností je, že ich online predajný systém je menej ako hviezdny: objednanie štandardného hostingového balíka je jednoduché, ale ak by ste chceli využiť niektorú zo svojich služieb s pridanou hodnotou, neexistuje jasný spôsob, ako to dosiahnuť prostredníctvom ich pravidelného predaja. portál.

stanovenie ceny & podpora

4GoodHosting ponúka celý rad hostingových služieb, od lacných cloudových hostingových plánov až po vysoko výkonné balíčky hosťovania distribútorov. Nie je k dispozícii žiadny bezplatný program (pokiaľ sa nestanete kanadskou charitatívnou organizáciou), majú však 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok.

Môžete si zvoliť požadovanú dĺžku zmluvy: kdekoľvek od jedného mesiaca do dvoch rokov. Samozrejme, čím dlhšia je doba platnosti zmluvy, tým vyššia je zľava.

Ak chcete svoj plán upgradovať alebo znížiť, budete musieť otvoriť predajný lístok s predajným tímom, pretože na paneli správy používateľov nie je žiadna možnosť. Zrušenie hostiteľského plánu vyžaduje, aby ste tiež odoslali podporný lístok.

Bol som mierne sklamaný, že ich najzákladnejší plán osobného cloudu neprichádza s bezplatnou registráciou domény. To je opäť pochopiteľné vzhľadom na to, ako je to možné. Ak chcete získať bezplatnú doménu, musíte sa rozhodnúť pre svoj plán Business Cloud alebo lepší – ale ak spúšťate webovú stránku elektronického obchodu, odporúčame vám zvoliť si plán rozšíreného cloudu (ktorý zahŕňa bezplatný súkromný certifikát SSL). prinajmenšom.

Ako malá webhostingová spoločnosť je ich hodnota v čase navyše a starostlivosti, ktorú sú schopní dať svojim zákazníkom. Majú pôsobivú vedomostnú základňu z viac ako 2 000 videí s videom a textových príručiek, z ktorých je zrejmé, že investovali dosť do toho, aby svojim klientom pomohli nájsť odpovede, ktoré potrebujú..

4GoodHosting

Ich tím zákazníckej podpory je k dispozícii nepretržite 365 dní v roku prostredníctvom live chatu, telefónu a e-mailu. Rýchly test ich funkcie live chatu sa ukázal ako užitočný: iba 30 sekúnd po začatí chatu som bol pripojený k zákazníckemu servisu zástupca, ktorý okamžite odpovedal na moje otázky. Sú tiež veľmi aktívni v oblasti sociálnych médií a ich kanály Twitter, Facebook a Google+ sa aktualizujú každých pár dní.

Ako sa 4GoodHosting prispôsobuje konkurencii?

Ak hľadáte kanadského poskytovateľa webhostingu, 4GoodHosting je bezpečná stávka. Nielen, že poskytujú špičkovú zákaznícku podporu, ktorá ide o niečo ďalej, aby sa ubezpečil, že každý problém je úhľadne vyriešený, ale ich webhostingové služby sú konkurencieschopné ceny, škálovateľné možnosti pre profesionálov aj podnikateľov..

4GoodHosting môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Dostupné a škálovateľné plány webhostingu
 • Automatické denné zálohovanie a ochrana proti katastrofám
 • Ponúka tvorbu mobilných webových stránok
 • Malé nastavenie zaručuje vynikajúcu kvalitu starostlivosti

Zápory

 • Plán vstupnej úrovne nezahŕňa bezplatnú doménu
 • Neexistuje jednoduchý spôsob, ako zmeniť plány prostredníctvom rozhrania
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me