2Sync Review 2020 – Stojí tento webový host za svoje peniaze?

2sync baňa2Sync je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Spoločnosť 2Sync bola založená v roku 2014 a je indickým poskytovateľom webhostingu, ktorý sa špecializuje na riešenia VPS a dedikovaných serverov. Dátové centrá, ktoré používajú, sú umiestnené v týchto krajinách: India, Južná Kórea, Japonsko, Taiwan, Hongkong, Panama, Litva, Poľsko, Srbsko, Turecko, Ukrajina, Izrael a Saudská Arábia. Hoci sú na hostiteľskej scéne noví, teraz majú po celom svete viac ako 2000 klientov s nasadeným viac ako 500 servermi. Ich ponuka je skutočne globálna a ich webová stránka je k dispozícii v 104 jazykoch, od angličtiny po Zulu.

Funkcie a jednoduché použitie

2Sync sa zameriava na poskytovanie Hosting VPS, dedikované servery a služby registrácie domén. ich servery sú umiestnené v mnohých rôznych krajinách po celom svete, aby si zákazníci mohli vybrať najvhodnejšiu možnosť pre svoje potreby. V súčasnosti neposkytujú zdieľaný hosting.

2Sync

Každé umiestnenie servera má svoje vlastné funkcie, inklúzie a vylúčenia. Zdá sa však, že všetky plány majú niekoľko konzistentných funkcií, ako napríklad:

 • Výber operačného systému
 • Ovládací panel bohatý na funkcie
 • Výkonná infraštruktúra
 • Okamžitá aktivácia
 • Plný prístup root
 • Neobmedzené načítanie OS

Najviditeľnejšou výhodou 2Sync je ich kolosálne celosvetové poskytovanie. Poskytujú nielen servery na mnohých miestach, ale ich webové stránky sú preložené do všetkých možných jazykov.

Čo ma tiež zaujalo, bolo ich odhodlanie poskytovať servery na miestach, ktoré môžu chýbať väčším hráčom. Bohužiaľ, po ďalšom výskume sa čoskoro vyjasnilo, že nie všetky miesta uvedené na ich webových stránkach majú k dispozícii zásoby.

Ďalšou miernou nevýhodou 2Sync je, že sú zdieľaný hosting v súčasnosti nepredáva. Pre mnohých používateľov, ktorí chcú jednoducho základnú webovú stránku, je zdieľaný hosting viac ako dostatočný. Môže to však byť služba, ktorú 2Sync v budúcnosti znova zavedie, pretože ich webová stránka uvádza, že zdieľaný hosting dočasne zastavili..

Najväčším sklamaním je však to Spoločnosť 2Sync neposkytuje žiadne záruky dostupnosti alebo SLA na ich podnikových riešeniach hostingu. Vzhľadom na to, že sa sami predávajú ako prémiový poskytovateľ webhostingu, je to prekvapujúce – a pravdepodobne to možno pripísať skutočnosti, že žiadne z dátových centier, z ktorých ponúkajú svoje riešenia, nie sú v úplnom vlastníctve a prevádzke..

Pozitívne je, že nastavenie je jednoduché a je možné ho vykonať výlučne prostredníctvom ich webových stránok. Okrem toho je ich administračné rozhranie ľahko použiteľné a umožňuje vám ľahko upraviť váš plán.

Ceny a podpora

2Sync je ceny sú v porovnaní s inými indickými poskytovateľmi a tiež väčšími medzinárodnými značkami vysoké. Ponúkajú však flexibilné platobné podmienky, čo je určite výhodné.

2Sync z väčšej časti neponúka zľavy na dlhšie zmluvy: mesačná cena je rovnaká bez ohľadu na to, či sa registrujete na mesiac alebo rok. Môžete si vybrať z mesačných, štvrťročných, polročných alebo ročných fakturačných období. Neponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu alebo bezplatný plán, ale očakáva sa to od VPS a hostenia vyhradeného servera.

Spočiatku som bol nadšený, keď som videl ich možnosti podpory zákazníkov, pretože ponúkajú niekoľko spôsobov, ako sa s nimi skontaktovať. Môžete sa k nim dostať cez Skype, e-mail, telefón, telegram a live chat. Po tom, čo som im poslal správu na Skype, som nedostal odpoveď. To isté platilo o ich live rozhovore, aj keď uviedli, že sú online, čo bolo veľmi sklamaním. oni jasne neuvádzajte načasovanie podpory, ktorú majú k dispozícii, čo je trochu nepríjemné v prípade, že mám nejaké problémy s mojím hosťovaním. A čo viac, ich Časť FAQ bola prázdna, takže bez ich pomoci by som na ich webových stránkach nenašiel žiadne odpovede.

Ako sa 2Sync prispôsobuje konkurencii?

Zdá sa, že spoločnosť 2Sync sa chce umiestniť ako užívateľsky prívetivá platforma, ktorá spája potenciálnych webmasterov s riešeniami VPS a dedikovanými servermi, ale ich nedostatok záruk služieb a nekonzistentná podpora zďaleka nie sú žiaduce. Nie sú to ani možnosti pre začiatočníkov, takže tí, ktorí jednoducho chcú základný web, budú musieť hľadať inde.

2Sync môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Globálna ponuka umiestnení serverov
 • Webové stránky prevedené na veľké množstvo jazykov
 • Veľká flexibilita a možnosti balíčkov
 • Rôzne spôsoby, ako kontaktovať zákaznícky servis

Zápory

 • Podpora Skype a live chat nereagovali
 • Drahé v porovnaní s inými poskytovateľmi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me