247-host Recenzia 2020 – Prečo to musíte skúsiť

247-host-overview1Spoločnosť 247-host bola založená v roku 2004 a poskytuje jednotlivcom a firmám kvalitný hosting orientovaný na zákazníka, ktorý uspokojí rôzne obchodné potreby. Spoločnosť má ústredie v kanadskom Montreale a momentálne prevádzkuje viac ako 100 000 webových stránok. 247-host ponúka servery po celých Spojených štátoch, ako aj v Montreale, Londýne, Amsterdame a Singapure. Všetky služby hostiteľa 247 sú ponúkané v angličtine, aj keď v jazyku cPanel sa dá zobrazený jazyk zmeniť.


Funkcie a jednoduché použitie

Hostiteľ 247 je vybavený radom rôznych typov hostingu, ktoré vyhovujú rôznym potrebám zákazníkov. Medzi ne patrí pravidelný zdieľaný a obchodný hosting SSD, predajca hostiteľov, Linux VPS, Windows VPS a dedikované servery..

Služba zdieľaného hostenia obsahuje mnoho vynikajúcich funkcií, ako napríklad:

 • Softuculous auto-installer with 300 + apps
 • Neobmedzené databázy MariaDB
 • Neobmedzená šírka pásma a úložisko
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Inštalácia cPanelu v systéme CloudLinux
 • Bezplatná služba migrácie webových stránok
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Výber umiestnenia servera v USA, Kanade alebo Európe

Spolu s týmito štandardnými zdieľanými funkciami je 247 hostiteľov obchodné plány SSD zvýšia vašu webovú stránku:

 • 20x rýchlejšie načítanie s čistým úložiskom SSD
 • Ďalší výber umiestnenia servera (Ázia)
 • Menej používateľov na server (a tým aj vyššie rýchlosti)
 • Prístup SSH

Jednou z hlavných výhod, ktorú som ocenil okolo 247-hostiteľa, je schopnosť vyberte preferované umiestnenie servera. Hoci spoločnosť sídli v Kanade, má tiež k dispozícii výber serverov so sídlom v Singapure, USA a Európe, čo vám dáva lepšiu blízkosť k cieľovému čitateľovi, a tým aj vyššiu rýchlosť uvedenia na trh..

Okrem toho je 247-hostiteľ jedným z mála poskytovateľov, ktorý ponúka zmiernenie útokov anti-DDoS so zdieľanými plánmi hostenia. To v kombinácii s nastavením Cloudflare CDN a LiteSpeed ​​Web Server ponúka väčšiu stabilitu a bezpečnosť pri zdieľanom hostovaní..

Jedným z najviac prekvapujúcich aspektov 247-hostiteľa, ktorého som našiel, však bolo, že napriek pomerne starému vzhľadu jeho webovej stránky ponúka vynikajúci výber funkcií priateľských pre začiatočníkov, ako je napríklad nástroj RVsitebuilder – drag-and-drop WYSIWYG webový tvorca, ktorý umožňuje môžete vytvoriť slušne vyzerajúcu webovú stránku bez akýchkoľvek znalostí kódovania.

Ceny a podpora

247-hostiteľ ponúka veľmi konkurenčné mesiac-to-mesiac a dlhodobé zmluvné ceny. Hostiteľ by mal poskytnúť mix hodnoty a funkčnosti, a to je celkový dojem, ktorý som získal z ponúk 247 hostiteľov.

Všimnite si, že 247-hostiteľ ponúka propagačná sadzba na počiatočné obdobie. Potom cena stúpne, ale zostáva konkurencieschopná. Keď som porovnával vstupnú úroveň 247-hostiteľa s podobnými ponukami od konkurentov, zistil som, že jeho ceny sú približne o 15% vyššie ako najvýznamnejšie poskytovatelia s najnižšou cenou, zatiaľ čo jeho plány hostenia SSD na vstupnej úrovni boli v priemere približne o 20% vyššie.

K dispozícii je tiež K dispozícii je 45-dňová úplná záruka vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať zdieľanú hostingovú službu bez rizika.

Poznámka týkajúca sa podpory a FAQ / vedomostnej základne: Mal som otázku na podporu a rozhodol som sa ich kontaktovať prostredníctvom funkcie živého chatu. Bolo to po pracovných hodinách (okolo 21:00 amerického a kanadského času). Do 5 minút som dostal e-mailovú odpoveď od zákazníckeho servisu, ktorý odpovedal na moju otázku. Za to dostanú veľký palec hore.

Pri používaní služby 247-hostiteľa sa cítim oveľa bezpečnejšie poskytuje nepretržitú podporu. Zistil som však, že spojenie s vedomostnou databázou bolo prerušené.

247-host-overview2

Narazil som aj na niekoľko sťažností online, v ktorých som uviedol, že telefonické hovory na podporu neodpovedal živý zástupca, ale namiesto toho boli smerované na e-mail. Ak ste niekto, kto by radšej hovoril so živým agentom technickej podpory, môže to byť pre vás frustrujúce. Moja otázka bola však zodpovedaná e-mailom tak rýchlo, že verím, že každý problém bude vyriešený včas.

Ako 247-hostiteľ zodpovedá konkurencii?

247-hostiteľ ponúka vynikajúcu dostupnosť, nepretržitú podporu a nadpriemerné funkcie nastavené za atraktívne ceny. Aj keď jej web vyzerá datovaný, výkon 247 hostiteľa a balíčky viac než len vynahradia, a preto je hostiteľ, ktorý stojí za vyskúšanie.

Pros

 • K dispozícii je flexibilný mesačný fakturačný cyklus
 • Databázy MariaDB
 • Úložisko SSD
 • Zmiernenie útokov anti-DDoS pomocou zdieľaného hostenia

 Zápory

 • Vzhľad webovej stránky je datovaný
 • Chýba telefonická podpora

Spoľahlivé, na funkcie bohaté plány na 247 hostiteľoch

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map