1984 Hosting Review 2020 – Nie veľa ľudí pozná pravdu

Ak ste v zhone, a len chcete mať spodný riadok: za rovnakú cenu ako 1984 hosting, môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Od svojho založenia v roku 2006 sa hosting stal zďaleka najväčším islandským poskytovateľom webhostingu. Vychádza z troch základných hodnôt ochrany občianskych práv, zelená, ekologická energia, a využitie bezplatného softvéru s otvoreným zdrojom, 1984 Hosting je a obľúbená voľba pre nadšencov občianskych práv.

Používatelia by si nemali myslieť, že ich dátové centrá majú sídlo na Islande, a preto ich načítanie môže byť o niečo pomalšie pre návštevníkov webových stránok, ktorí sa nachádzajú ďalej, ale ak je hlavnou charakteristikou, ktorú hľadáte u hostiteľa webu, sloboda prejavu, 1984 Hosting je vynikajúcim kandidátom.

Vlastnosti & Jednoduchosť použitia

1984 Hosting je pozoruhodný kvôli zákonom o občianskych právach a slobode prejavu na Islande – a väčšina ich používateľov ich podporuje predovšetkým preto, že sú obrovský zástanca novinárskeho prejavu. Vynakladajú maximálne úsilie na ochranu súkromia a bezpečnosti svojich používateľov, a to je možné vďaka tomu, že spoločnosť pôsobí výlučne mimo bezpečného prístavu pre novinárov na Islande..

Prichádza však s upozornením: ich používateľské rozhranie nie je najlepšie, pokiaľ ide o užívateľskú prívetivosť, pretože niektoré sekcie sú preložené iba čiastočne a občas budete presmerovaní na islandské webové stránky..

Spravovanie webových stránok prostredníctvom ich ovládacieho panela je však dostatočne jednoduché. Namiesto typického ovládacieho panela cPanel alebo Plesk ponúka 1984 Hosting svoje vlastné rozhranie i-MSCP (internetový multi-serverový ovládací panel), ktoré môžete použiť na správu všetkého, čo potrebujete v rámci svojho účtu..

1984 Hosting tiež ponúka neobmedzené úložisko, prenos dát a domény so svojimi plánmi – ešte pôsobivejší výkon pri zvažovaní drahej šírky pásma na Islande..

1984 Hosting

Ak sa zaujímate o ekologickú šetrnosť, budete radi, že v roku 1984 hostíte využíva iba elektrinu z obnoviteľných zdrojov energie, a sú odhodlané dosiahnuť najvyššiu možnú úroveň energetickej účinnosti.

Na svojich serveroch tiež používajú iba bezplatný softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý je v súlade s ich presvedčením o práve každého učiť sa a zdieľať to, čo sa naučili s ostatnými..

stanovenie ceny & podpora

1984 Hosting ponúka zdieľaný hosting a hostingové balíčky VPS. Ich plány, hoci nie sú najlacnejšie na trhu, sú cenovo dostupné a prichádzajú s bezpečnosťou a pokojom mysle tých, ktorí hľadajú väčšie novinárske vyjadrenie a ochranu slobody prejavu..

K dispozícii nie je žiadny bezplatný program ani záruka vrátenia peňazí. Ak sa však zaregistrujete na 24 alebo 36 mesačnú zmluvu, získate ďalšiu zľavu. Navyše v súlade s ich podporou občianskych práv zákazníka, akceptujú tiež anonymnú platbu prostredníctvom bitcoínov.

Podpora hostingu v roku 1984 ponecháva niečo, čo je potrebné: ponúkajú pomoc vo forme vedomostnej základne, FAQ a formulára na odoslanie e-mailu. Keď som to skontroloval, odkaz na časté otázky bol, bohužiaľ, prerušený a rýchle vyhľadávanie online ukázalo, že sa zdá, že už nejaký čas je prerušený. Otázky a odpovede v znalostnej báze sú napísané aj v islandčine, aj keď to môže spoločnosť Google Translate napraviť. Ak všetky ostatné zlyhajú, ich personál hovorí plynule anglicky a pomerne rýchlo reaguje prostredníctvom e-mailu.

Koľko stojí 1984 Hosting? 1984 Hosting ponúka viac programov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán hostenia z roku 1984 by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. 1984 Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z roku 1984 Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora 1984 Hosting? 1984 Hosting nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež výsledkom toho, že hosting bol malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hosting 1984 vyrovná konkurencii?

Keďže mnoho krajín čelí útokom na novinárske vyjadrenie a občianske práva, niet divu, že prevádzkový étos spoločnosti Hosting Hosting rezonuje s takou veľkou zákazníckou základňou. Ich plány, aj keď nie sú najlacnejšie na trhu, ponúkajú dobrú hodnotu za vaše peniaze.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Dátové centrá sa nachádzajú v bezpečnom útočisku pre novinárov na Islande
 • Servery používajú softvér s otvoreným zdrojom
 • Dodatočné zabezpečenie poskytujú služby VPN
 • Záväzok k ekologickej šetrnosti

Zápory

 • Chýba základňa podpory
 • Niektoré časti webovej stránky sú v islandčine.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map