000webhost Review 2020 – Vyzerá dobre, ale čo je úlovok?

000webhost


Aj keď 000webhost nie je pre bezplatnú webhostingovú službu nevhodná, odporúčame vám, aby ste pri bezplatnom hostovaní nestrácali čas, a to ani v prípade, že práve začínate. Budete sa musieť vysporiadať s pomalými rýchlosťami načítania, množstvom prestojov a bez zákazníckej podpory. Neskôr migrácia stránok na iného hostiteľa môže byť skutočnou bolesťou. Môžete získať vysoko kvalitný hosting za úžasnú cenu Hostinger, ktorý sa stane náhodou materskou spoločnosťou spoločnosti 000webhost.

Webhosting zadarmo Vytvorené v Hostinger

Založená pred desiatimi rokmi, 000webhost je bezplatný webhosting. Je to dcérska značka Hostinger, a ak hľadáte bezplatný zdieľaný hosting, je to celkom bezpečná stávka. Nebude zobrazovať reklamy vedľa vášho obsahu a prichádza s niektorými výhodami plateného hostingu, napríklad  PHP, MySQL a cPanel. Kliknite sem, aby ste pochopili kľúčové rozdiely medzi Hostingerom a 000webhostom.

Spoločnosť tiež predáva (veľmi lacné) platené programy od spoločnosti Hostinger, ktoré prichádzajú s niekoľkými ďalšími stimulmi vrátane väčšieho priestoru na disku a šírky pásma, týždenných záloh a rozsiahlej podpory..

000webhost-overview1

Ak prevádzkujete profesionálne oblečenie a váš web je pre vás hlavným zdrojom príjmu, 000webhost ho pravdepodobne nezníži. To znamená, že je to dobré pre nadšencov a môže to byť tiež dobré dočasné riešenie, ak potrebujete vytvoriť vývojové alebo testovacie prostredie..

Existuje mnoho ďalších dobrých dôvodov, prečo by ste mali zvážiť 000webhost. Všetko sa to týka vašich konkrétnych potrieb.  Čítajte ďalej a zistite, či by pre vás mohol pracovať 000webhost.

Získate to, za čo platíte a potom niektoré

Celkovo ponúka 000webhost menej prostriedkov ako mnoho jeho konkurentov – napríklad šírka pásma, miesto na disku, domény a subdomény sú obmedzené..

Ak všetko, čo potrebujete, je jednoduché nastavenie hostingu, práca sa dokončí. Ak chcete mať možnosť prispôsobiť svoje nastavenia, budete sa musieť pozrieť inde.

000webhost má svoj vlastný webový tvorca. Aj keď to môže byť občas neohrabané, nie je to zlé pre bezplatnú službu. Poskytuje tiež stovky bezplatných šablón a bezplatné kurzy o všetkom, od vývoja webových aplikácií a SEO až po digitálny marketing a vývoj hier.

Je to zadarmo!

Každý má rád freebie. A s 000webhostom môžete získať hostingový plán „navždy zadarmo“. Na rozdiel od iných bezplatných hostiteľov, 000webhost nebude umiestňovať reklamy na vaše stránky. Avšak aj spoločnosť pripúšťa, že tento hosting prichádza s určitými obmedzeniami.

V tomto bode vás to nemusí zaujímať. Možno sa učíte, ako vytvárať webové stránky a chcete si len hrať. Alebo možno pracujete na veľkom webe a musíte ho otestovať online, ale nechcete začať platiť za skutočný hosting skôr, ako bude pripravený..

Ale nezabudnite urobiť svoj výskum. Majte na pamäti, že 000webhost bol v roku 2015 vážne poškodený. ​​Spoločnosť sa ospravedlnila a vyriešila všetky problémy, takže dnes je oveľa bezpečnejším hostiteľom, ako pred útokom..

Vstavané brány firewall a ochrana DDoS

000webhost hosting zahŕňa firewall a DDoS ochranu zabudovanú, a spoločnosť má vyhradený administratívny tím, ktorý neustále dohliada na svoje servery. To znamená, že aj keď je váš hosting zadarmo, môžete mať pokoj, ktorý pochádza z toho, že na serveri máte pár očí navyše..

Pokročilé možnosti

Niektoré z „pokročilých funkcií“, ktoré ponúka 000webhost, budú klasifikovaní ako štandard aj iní hostitelia webových stránok, stále však stojí za zmienku. Medzi tieto vlastnosti patrí podpora PHP, MySQL, Curl, GD2, Zend, VML, fopen (), soketov PHP, Ioncube Loader a .htaccess súborov.

000webhost-Features1

Vlastný ovládací panel

Okrem cPanel má 000webhost aj vlastný ovládací panel s radom doplnkových administračných nástrojov, vrátane skupiny inštalátorov na jedno kliknutie, aby ste mohli začať svoju novú webovú stránku. Budete tiež môcť parkovať domény, spravovať názvy domén a vykonávať ďalšie základné administratívne úlohy.

000webhost-features2

Okamžitá aktivácia účtu

Všetky nové účty sa aktivujú okamžite a aktualizácie sa spracujú okamžite tiež. To znamená, že môžete začať ihneď, aj keď máte voľný plán.

000webhost-features3

Webhosting pre figuríny

Jedným z najväčších úspechov 000webhost je, aké ľahké je začať. Proces nastupovania je pomerne plynulý a môžete nainštalovať CMS alebo použiť vizuálny webový tvorca bez toho, aby ste museli čakať na konfiguráciu a inštaláciu svojho účtu..

Proprietárny panel administrátora môže byť na prvý pohľad mätúci, ale okolo neho si omotáte hlavu a okrem toho je všetko celkom jednoduché.

Vytvorenie účtu

Ako vždy som si myslel, že by bolo dobré tento proces otestovať registráciou a vytvorením účtu. Je to celkom ľahké ísť, ale platforma sa bude snažiť rozširovať funkcie, ako sú denné zálohy a ochrana pred cloudflare. Ak si nedáte pozor, môžete si dať dosť pekný účet, ale stojí za to aspoň zvážiť niektoré z doplnkov..

Kliknite sem a prečítajte si viac informácií o mojej skúsenosti s registráciou cez 000Webhost.

Pripojenie domény a inštalácia WordPress

Tiež som sa pokúsil pripojiť názov domény a nainštalovať WordPress pomocou jedného z inštalačných programov na jedno kliknutie. Celý proces bol prekvapivo ľahký a samovysvetľujúci. Dokonca som dostal pokyny na obrazovke na mapovanie domény vrátane adries mien.

Celkovo vzaté, to trvalo len pár minút. Viac informácií o tomto procese nájdete tu.

Rôzne nástroje na tvorbu webových stránok

Ako zákazník 000webhost máte na výber, či použijete inštalátory na jedno kliknutie pre populárne systémy na správu obsahu alebo sa obrátite na tvorcu webových stránok typu drag-and-drop. Ak ani jeden z nich pre vás nepracuje, môžete sa tiež pripojiť cez FTP a nahrať svojich vlastných inštalátorov.

000webhost-jednoduchosť použitie1

Zadarmo subdomény

Pravdepodobne budete chcieť zaregistrovať svoje vlastné doménové meno a nasmerovať ho na svoj server 000webhost. Ak nie, môžete využiť bezplatné subdomény tým, že hostíte svoje stránky na [YOURNAME] .000webhostapp.com.

To môže byť užitočné ako spôsob, ako získať prístup na svoj web, kým ho vyvíjate, pred dokončením adresy URL, ktorú plánujete použiť..

Ľahká aktualizácia

000webhost vám uľahčí upgrade vášho hostingového balíka, ak potrebujete viac miesta na serveri alebo zdroje. Prenos je rýchly, ľahký a bezproblémový a inovácia odomkne ďalšie výhody, napríklad prístup k živej podpore.
Väčšinou, ale nie najlepšie

000webhost hovorí o dobrej hre a tvrdí, že poskytuje „bezkonkurenčnú spoľahlivosť serverov bezplatného webhostingu s 99,9% prevádzkou“. Zdá sa však, že každý webový hostiteľ tvrdí to isté a niektoré sú lepšie ako iné.

Ak kontrolujete recenzie od 000webhost, väčšina zákazníkov sa zdá byť s výkonom veľmi spokojná. Je to zákaznícky servis, ktorého nie sú fanúšikmi, ale k tomu sa dostanem neskôr.

Na kontrolu výkonu som vykonal niekoľko vlastných testov. Rýchlosti nakladania na mňa boli vo väčšine Spojených štátov a Európy veľmi ohromené, ale super nízke rýchlosti v Sydney a Tokiu ťahali priemer nadol. Z nejakého dôvodu sa servery načítavali aj pomaly v Atlante.

Celkovo vzaté, vzhľadom na to, že ide o poskytovateľa zadarmo, sú výsledky vynikajúce.

000webhost-performance1

Obmedzená podpora bezplatných používateľov

Ak pôjdete s bezplatným programom 000webhost, budete sa musieť starať o seba, čo je ďalší dôvod, prečo budete chcieť zvážiť inováciu..

Dobrou správou je, že existuje diskusné fórum, kde môžete kontaktovať ostatných zákazníkov a platení zákazníci majú prístup k 24/7 tímu podpory ktorý funguje každý deň v roku.

Rozhodol som sa kontaktovať tím podpory a vyskúšať ich. Zážitok nebol taký plynulý, ako by mohol byť.

Živý rozhovor je zakázaný pre iných zákazníkov a podľa mojich skúseností tím neodpovedá na otázky na stránkach sociálnych sietí. Navyše, keď som sa pokúsil prihlásiť na diskusné fóra, nikdy som nedostal potvrdzujúci e-mail.

000webhost-opěrka1

Agenti boli však priateľskí a podporní, keď som ich kontaktoval ako platiaceho zákazníka. Zakaždým, keď som skočil na live chat ako platiaci klient, agent okamžite vyzdvihol a rýchlo vyriešil svoje problémy.

000webhost-support2
Základný plán 000webhost je úplne zadarmo, a spoločnosť sľubuje, že zostane navždy zadarmo. Nepotrebujete ani poskytovať podrobnosti o platbe, ale ak ste pripravení prejsť na platený program, môžete využiť celý rad možností od Visa a MasterCard po Bitcoin a PayPal..

Vzhľadom na to, že základná ponuka je bezplatná, možno vás neprekvapuje, že sa to dozviete mnoho doplnkov je za primeranú cenu, tiež. Problémy sa začnú, keď začnete pridávať toľko doplnkov a inovácií do svojho hostingového balíka, že to nakoniec bude stáť viac, ako by to bolo, keby ste šli za kvalitnejšieho webhostingu, ktorý ponúka všetky tieto funkcie ako štandard.

zrušenie & náhrady

Zrušenie účtu 000webhost je relatívne jednoduché a informácie o tomto procese si môžete prečítať tu.

Budete sa musieť prihlásiť do svojho hlavného panela a vybrať možnosť Deaktivovať účet a potom uviesť dôvod svojho zrušenia. Ak máte platený program, mali by ste očakávať vrátenie prostriedkov do siedmich dní, Aj keď som zrušil svoj plán, musel som sa obrátiť na zákaznícky servis a potvrdiť ho.

Celkovo sú zásady zrušenia a vrátenia platby 000webhost prinajmenšom na rovnakej úrovni ako zvyšok odvetvia. Aj keď sa mi to pokúsilo ponúknuť balík VPS, nemôžem skutočne viniť 000webhosta za to, že sa chcela držať svojich platiacich zákazníkov..

Koľko stojí 000webhost? 000webhost ponúka plány od 0 do 2 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán 000webhost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. 000webhost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z 000webhost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora 000webhost? 000webhost nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že 000webhost je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa 000webhost zhoduje s konkurenciou?

000webhost je veľmi dobrý hostiteľ rozpočtu, ktorý sa môže rýchlo stať drahším, ak budete pokračovať v pridávaní doplnkov. Z tohto dôvodu to prispieva k a slušný poskytovateľ služieb prvýkrát, ale možno budete chcieť zvážiť migráciu, ak bude vaša stránka dostatočne veľká.

Okrem toho sú aj platené plány sotva dostatočné na profesionálne vybavenie, takže ak je váš web kritický pre vaše poslanie, možno budete musieť hľadať inde. S tým povedané, ak všetko, čo hľadáte, je lacný hostiteľ so slušnými špecifikáciami a ľahkým nastavením, vaše hľadanie by mohlo byť skončené.

Len sa uistite, že viete, do čoho prichádzate a že ste oboznámení s nevýhodami, ako aj s výhodami skôr, ako pôjdete do toho a prejdete na platený plán.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Je 000WebHost skutočne zadarmo? Áno, 000WebHost ponúka úplne bezplatný webhosting, ktorý sa ponúka s subdoménou (yourwebsite.000webhostapp.com).
Ako môžem používať 000WebHost? 000WebHost funguje ako väčšina ostatných webhostingových služieb. Môžete použiť bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok alebo nainštalovať program WordPress pomocou niekoľkých jednoduchých krokov.
Ako zmením svoju doménu na 000WebHost? 000 000Host vám bohužiaľ neumožňuje zmeniť subdoménu existujúceho webu. Musíte odstrániť existujúci web (samozrejme po zálohe svojho webu) a vytvoriť nový web s požadovanou subdoménou..
Ako môžem pridať svoj web do 000WebHost? Ak chcete pridať svoju webovú stránku do 000WebHost, budete musieť zálohovať svoju databázu na vašom starom serveri / hostiteľovi pomocou nástroja MySQL (ak je k dispozícii) a potom importovať súbor gzip do novej databázy vo vašom účte 000WebHost..
Aké sú najlepšie alternatívy 000 webhostingu? Najlepšie alternatívy k 000WebHost sú Hostinger, InterServer a Liquid Web. Naše odporúčania nájdete v našom zozname najlepšie služby webhostingu práve teraz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me